МеняАЖтрусит• 26 марта 2024

Смерть колишнього. Майно не ділилося після розлучення (окупована територія)...

Добрий день всім!
Підкажіть, будь ласка, як грамотно вчинити з точки зору законодавства?..
Помер колишній чоловік, на окупованій території лишилася квартира (він власник, придбане в шлюбі). Чи має право колишня жінка на частку (майно за життя після розлучення не ділилося, бо вже була окупація) чи тут йдеться про спадкоємців лише - дитину померлого (наша спільна) і його батьків?
Всім дякую за допомогу і поради!
Гарного дня!
Тундиринда• 26 марта 2024
Если после развода вы не делили имущество,то после его смерти вам уже ничего не положено.
Только детям и родителям умершего ну и новой жене если такая была
Морожена_курка• 26 марта 2024
Сходите к нормальному юристу. А то тут сейчас диванные эксперты вам напишут...
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляМорожена_курка
Дякую! Це і збираюся зробити. Права дитини хоча б відстояти.
З царем в голові• 26 марта 2024
Ответ дляТундиринда
Вы не правы. Мужа там только половина. Делить они были не обязаны.

Но, автор, на оккупированной территории вы ничего не сделаете.
ХвостПистолетом• 26 марта 2024
Маєте право на частку у спільному майні, нотаріус який буде вести спадкову справу видасть вам свідоцтво на вашу частку
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Впевнена, що його батьки не схочуть ділитися навіть з онуком і можуть незаконно, за хабарі, продати житло. Тому і цікавлюся... Документи на нерухомість у мене.
ТашаНаташа• 26 марта 2024
Даже если положено, как Вы планируете ею владеть? Ехать получать рус паспорт? Так это сначала надо пройти Шереметьево, а тут все очень сложно и маловероятно.
ГендиреХтор• 26 марта 2024
Развод и раздел имущества -это два разных иска. У моей знакомой ее бывший муж только через 7 лет подал на раздел имущества, когда снова женился.
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляТашаНаташа
Їхати не планую. Паспорта окупантів не маю. Але хоча б мати офіційні документи про спадок чи розподіл майна на руках.
ГендиреХтор• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Если на неподконтрольной, то там свои законы и доказать сейчас или когда-то ( например продажу по длинной схеме через несколько владельцев) будет невозможно.
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляГендиреХтор
Навіть якщо вони продадуть, то мені головне виділити частку дитині і свою (якщо така є), а потім вже розбиратися із його батьками. Якщо порушать закон, тоді їм доведеться віддати своє житло. Вони мають це розуміти.
ГендиреХтор• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Закон какой страны? Моя мама так лишилась квартиры в Крыму. Мне ее обнадежить, что кто-то вернет ее часть в квартире обратно?
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляГендиреХтор
Для мене є один Закон - український. Все, що придумане як тіньові схеми в окупації, мене не цікавить. Я все-таки вірю, що Донбас буде знову українським!
Точу ляси• 26 марта 2024
Якщо вони там продадуть, то ви і ваш син там фігорувати не будите! Там інші закони!!! Сама звітам!! По українським законам сестра розлучена, а по закону бананової республіки одружена))) Бо там не подавала на розлучення
Звоночек• 26 марта 2024
На оккупированной территории - единственный наследник молодая развивающаяся республика.
Точу ляси• 26 марта 2024
Ніхто вам ніякої частки по укр.закону не виділить, бо це окупована територія! І на тому уся відповідь на даний час! Може у нього ще народились спадкоємці, які на території бананової республіки народились
Хата на мати• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
ну и чушь вы несете
Мульйонерша• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
в даній ситуації ви нічого не зможете зробити.
Точу ляси• 26 марта 2024
Ответ дляХата на мати
ну и чушь вы несете
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляТочу ляси
Я думаю, що укр.закон має працювати все ж в цій ситуації. Бо певні люди мають право на спадок, а людина померла на території України... Дізнаюся у нотаріуса, одним словом. Відпишу тут згодом, як вирішиться питання.
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляТочу ляси
Крім дитини і батьків, спадкоємців немає.
Точу ляси• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Цього ніхто незнає... це ви будите казати натаріусу..
Впораюсь зі всим• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Автор, закони то українські, але на окупованій території наші закони зовсім не діють. І Ви нічого не зробите, нажаль.
БезПаспортаНеПродаю• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
А в каком городе квартира? Из реального- вам нужно обратиться к любому украинскому нотариусу и попытаться открыть наследственное дело, если не выйдет оформить документ о принятии наследства от своего имени и от имени детей.
автор МеняАЖтрусит • 26 марта 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Як варіант - можна ж оформити довіреність на людину, яка має паспорт раші, і продати житло, правильно я розумію?
Точу ляси• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
довіреність вам ні один нотаріус не зробить на паспорт раши
Хата на мати• 26 марта 2024
Автор, вы ничего не сделаете. Я не знаю, можно ли, но если родители вашего бывшего мужа восстановят через архив правоустанавливающие документы на квартиру и откроют наследственное дело, то через полгода они будут ЕДИНСТВЕННЫМИ наследниками имущества своего сына. А вы будете и дальше бегать по юристам. Вот такая она правда жизни.
Звоночек• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Нет, никто не даст доверенность с украинским паспортом на оккупированной территории. А доверенность с подконтрольной не имеет там силы.
Хата на мати• 26 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
это будет просто филькина грамота, которая под собой ничего не несет. Просто бумажка на память.
Хата на мати• 26 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
нет, неправильно. Доверенность нужна только российского юриста, оформленная за пределами Украины. И, прежде чем продать, вам надо вступить в наследство. Ах, да, квартира должна стоять на учете в росреестре, куда ее может поставить только собственник с рос.паспортом.