Чумацький Шлях• 27 марта 2024

Дізналась, що вагітна, але чоловік пропонує аборт

Не знаю, що робить. Живемо разом, не одружені, дізналась що вагітна. Реакція спочатку зрадів, потім почав говорить, щоб я гарно подумала, чи варто залишати дитину, так як ще не закінчила навчання. Вирішили, що залишаємо. Але він знову, пропонує аборт, аргументуючи тим, що я ще молода (20 років) і він переживає, що я зіпсую собі життя. Я навіть не знаю, як реагувати. Починаю сердиться, він тоді відразу ж міняє позицію, і говорить що хоче дитину….
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Якщо ви доросла тьотя то мабуть знаєте, що жоден конрауептив не дає 100%
Вирішувати народжувати чи ні повинні двоє.
Ні?

Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляМинерАлочка
супер полезная информация по прошествию 20 лет - спасибо вам огромное
20 років назад був постінор :))
Н@Диете• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
делают ребёнка двое, но решает только женщина. ок. тогда пусть несёт ответственность за свои решения САМА.
Если женщина останется бесплодна после абрта на котором настоял мужчина, кто ей это компенсирует?
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Бо к дитину не хоче і по факту чоловік не має право голосу, все залежить від вибору жінки
Різна ступінь відповідальності, не знаходите? Дитиною буде займатися жінка. Виношувати, народжувати, ростити, ночами не спати. Все її життя змінюється. А чоловік може просто відкупитися невеликими грошима. За те, що свого часу не тією головою подумав.
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тре було карасика свого не полоскати…..як не хоче
В чоловіка не має права голоса. Він є тільки в жінки.
І чому чоловік повинен платити аліменти за вибір жінки, якщо дитини він не хотів.
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
То тре було не трахатись
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
А, тобто чоловік повинен теж страждати, бо жінка щось там вирішила?
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То тре було не трахатись
То може ви про це скажіть жінці?
Love_Love_Love_• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
То може ви про це скажіть жінці?
Слухайте трахались обоє- відповідають теж обоє

Зубожиння• 27 марта 2024
Ответ дляСтатус Ква
Чого? Він чоловік.
Мудак он, а не чоловік. Наличие полового органа и совместное проживание не делает из него чоловика
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Це було рішення обох у той момент, коли пішли на незахищений секс (автор не пише, що захист був, тож вважаю, що не було).
Далі так само відповідальність обох. Але аборт - це не горло прополоскати, наслідки можуть бути серйозні. Тому саме жінка вирішує, йти на аборт чи ні. Аліменти - це значно простіший наслідок даної ситуації ніж або чи народження дитини. І казати, що аліменти - це страждання, ну таке
Зубожиння• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
А он без сознания был и в процессе не участвовал? Или ему религия не позволяет одеть презерватив?
Фокус-Покус• 27 марта 2024
Ответ дляН@Диете
Женщина сама решает, делать ей аборт или нет. Сама. Ее никто под дулом автомата не ведет в больницу
Фокус-Покус• 27 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
А если мужчина хочет этого ребенка? Женщина же может родить и отдать отцу? Но нет. Она сама решает что делать
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ви ж бачите, тут купа захисників страждаючих чоловіків-аліментників ))
Зубожиння• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Нет, потому, что совал, не думая.
Фокус-Покус• 27 марта 2024
Ответ дляЗубожиння
Нет, потому, что совал, не думая.
А женщина ноги раздвинула не думая)
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вирішують обоє
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Тоді якщо чоловік не має права вибору, то чому він повинен платити аліменти за вибір жінки?

Незламна• 27 марта 2024
Знакомая сначала от одного родила по зачёту, ему ребенок не нужен, не платил и не помогал ничем,потом от второго такая же история
Ей мама помогала нянчить, очень тяжело одной детей растить
Вы должны быть готовы что ваш мачо не хочет детей
ЧупакабраЗеБест• 27 марта 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Да. Серйозно. Від чоловіка якого любиш всією душею, який забезпечує сім´ю на всі 100, який завжди і в біді і в радості - абортів не роблять.
согласна!
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляЗубожиння
А презерватив дає 100%?
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Це не даний випадок, але відповім.
Вагітність, пологи та їх наслідки у будь-якому разі розгрібати жінці. Саме тому вона й вирішує.
Фокус-Покус• 27 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Вирішують обоє
Да, но у женщины приоритет. Если она решила рожать- то никто ее не остановит и насильно на аборт не отправит. Так же если она решила не рожать. То никто ее не остановит сделать аборт. И пофиг, хочет мужчина ребенка или нет. Последнее слово и выбор за женщинами. Такими бесправными и загананными под лавку
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
А женщина ноги раздвинула не думая)
І відповідають обоє. Одна - своїм здоров´ям, другий - грошима.
Грибной_Дождик• 27 марта 2024
Ответ дляЗубожиння
Нет, потому, что совал, не думая.
А куди сував то?
Хіба не в ту, що так само не думала?
А тепер вирішила, що потрібно думати? Чи як?
Король дивана• 27 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Різний рівень наслідків (будь-якого рішення) для жінки та чоловіка
Mrs.Sexuality• 27 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Интересно, а сколько здесь женщин, которые отказываются заниматься сексом без презерватива? Мужик такой: неее, не те ощущения, я не могу. А женщина говорит: ну нет презерватива - нет секса. Думаю, процентов 5%
Я отказывалась. Потому что какой секс без презика без справки о ЗППП? Ничего, в итоге были с презиком, потому что трах..ться ему хотелось больше, чем выеживаться.
ПодругаМужа• 27 марта 2024
Ответ дляАnnеt
именно. почему мужчина ставится перед фактом и не имеет выбора?
В нього був вибір перед тим як закінчувати в автора без презерватива, він свій вибір зробив, наслідок його вибору -вагітність автора.
Помидорина• 27 марта 2024
Єдине, що я дуже добре розумію, що я б закінчувала відносини з таким чоловіком. З таким жити б не змогла більше.