olyadanka• 27 марта 2024

Девочки-полтавчанки, подскажите где можно в Полтаве галушек вкусных поесть

и что посмотреть интересного
спасибо!
ok1904• 27 марта 2024
Всюди. В них це так просто як і борщ,є в меню, значить смачні
ok1904• 27 марта 2024
Замовляла в різних закладах, смачні були всюди.
LyudaT• 27 марта 2024
Комора.
Vasilek-7076• 27 марта 2024
Ми ходили в кафе ’Галушка’ (вулиця Соборності, 27), дуже сподобалось. Галушки смачні, та й інші страви теж.
автор olyadanka • 27 марта 2024
девочки, спасибо большое! записала!
а посмотреть что интересного? мы с дочкой уже просмотрели приблизительно, но хотелось бы услышать советы тех, кто был
спасибо
Ирина Россошенцы• 27 марта 2024
Хіба що центр. Біла Альтанка
ok1904• 27 марта 2024
Ответ дляolyadanka
девочки, спасибо большое! записала!
спасибо
Мені найкраще краєзнавчий музей, ще музей космонавтики , ну і музей де стратегічна авіація, якщо він відкритий, там можна побачити стратегічні бомбардирувальник і ракету х22, такою влучили в Кремончущі по ТЦ