Хи хи, ну ну• 27 марта 2024

Челка. Быть или не быть?

Лицо удлиненное. Не могу решить, отпустить челку или нет.
автор Хи хи, ну ну • 27 марта 2024
Ответ дляВся в кредитах
А зачем вам прямая? Утром двумя движениями феном делаете шторку и красотка
На фото 1 вам лет на 8 меньше чем на фото 2 дать можно
На фото 1 я старша на декілька років, ніж на фото 2 Друге ще до війни, а перше влітку

Вся в кредитах• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну вот. Челку однозначно!
66сезон666серия• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Шторка чи ота що типу рівна? Але в мене вона не буде рівною все одно
Шторка лучше, но и ровная нравится.
автор Хи хи, ну ну • 27 марта 2024
Ответ дляПушАпница
Вы мне нравитесь, красотка . Первое фото нравится и с челкой будет хорошо. Только делайте не ровную, а шторку.
В мене рівна і не вийде. Ото тільки рівна була на зустрічі однокласників, але тільки тому, що мені її дуже коротко врізали і я її витягувала пів дня і майже не дихала
ПушАпница• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
О, знакомая история 😁😁.
Великий сатирик• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну ось такі варіанти познаходила з різними чьолками. А це хочу в перукарню, і вирішую, стригти чи ні. Бо зараз немає, за зиму відпустила
На первому з цих фото гарно. До речі, чолка зазвичай ´простить´ як то кажуть. Рівну я б точно не робила
ПазлШредінгера• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ось така ще була років 2 тому
Ви схожа на француженку
Хлопаю ресницами• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ровная тяжёлая челка вам не идёт. Или шторка, или не резать. Это мое видение, решать вам.
Дева Мария• 27 марта 2024
О я вас впізнала ) ви писали, шо в мене туш гівно , а у вас такі класні ресничкі , що люба туш класно красить 🤣

DianaBibizyana• 27 марта 2024
Нет, не нужно
Будете жалеть и отращивать
Шпондєр• 27 марта 2024
Челка удлиняет лицо
мистерЛяпсус• 27 марта 2024
В смысле отпустить, у вас её и так нет
мистерЛяпсус• 27 марта 2024
Ответ дляВся в кредитах
Шторка конечно
Я с этой шторкой мучаюсь, когда ветер это трешак, жду когда отрастет
Все буде• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ось така ще була років 2 тому
Ой нет. Не надо челку.
Аноним НаВсеГда• 27 марта 2024
Не можу пройти мимо і хтось таки має вам це сказати - довге волосся це не ваше, бо по перше воно ще більше видовжує ваше обличчя, а по друге-ну воно тоненьке і вигляд не альо, на половині фоток наче голова несвіжа.
Абсолютно однозначно що треба зробити стрижку-типу волосся по плечі і питання чьолки тут навіть не саме головне. Можна зробити гарну шикарну засічку, а не оці пацьорки.
Локшина на вухах• 27 марта 2024
Нафиг она нужна,не надо
Локшина на вухах• 27 марта 2024
Ответ дляДева Мария
Ну у нее реснички и правду неплохие
ЯкаКраля• 27 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Шторка - это то, что у вас на первом фото в стартпосте.
Дева Мария• 27 марта 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну у нее реснички и правду неплохие
Я бачу тільки лютий блюр на всіх фото )

автор Хи хи, ну ну • 28 марта 2024
Ответ дляДева Мария
Але ваша туш дійсно була гидка.
Дева Мария• 28 марта 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Але ваша туш дійсно була гидка.
Та не в тому справа , то ж таке діло , туш сьогодні одна , завтра інша ) Ну я тепер бачу хто мені поради дає 😃