З родзинкою• Изменено 28 марта 2024

Стосунки зі свекрухою

Як вважаєте чи вірно?
Чоловік купив будинок. Документи на нього забрала свекруха і не віддає. Я спочатку в шутку казала чоловікові ніким мене вважаєте, навіть так вирішили зробити. Він сміється каже хай принесе. По довіреності робила убд знижку на ком, так як він на війні. У нього є ще дочка може вона боїться що дім нашій спільній дитині залишиться?
В нього одна відмовка це я дім на кого хочу того перепишу ти і знати не будеш... Ну місяць ламаю над цим голову. Хочеться зібратися і піти хай живе з мамою, яка приходить то квіти хоче садити то вигрібає наче хазяйка в дворі.... Шось намагалася мені диктувати, тактовно сказала чоловіку шоб передав хай не керує в домі. Просто треш
В КОГО ПОВИННІ БУТИ ДОКУМЕНТИ НА ДІМ? ЩО СВЕКРУХА МОЖЕ ЗРОБИТИ ПО ДОВІРЕНОСТІ?
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вы можете принимать решения, к вас есть право голоса по дому? Муж на вашей стороне с защищает в конфликтах с родней?
Повністю не на моїй стороні. Нуль поваги. Каже що любить

Колдунья-вещунья• 28 марта 2024
А как проявляется отсутстаие уважения? Любовь это поступки, защита и уверенность. Вы давно вместе
Директриссимо• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ну казати можна багато чого)) Дивіться на його вчинки, робіть висновки. І розберіться з житлом, сходіть до нотаріуса.
Колдунья-вещунья• 28 марта 2024
Если вы попросите его сказать его маме что вы против хозяйничания, что скажет? Это ваш общий дом и вы там хозяйка. Больше уверенности, но к нотариусу сходить тихо
Добра, коли сита!• 28 марта 2024
Не в нього забрала, а він з власної згоди дав на зберігання.
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Не знаю як було може і так
Добра, коли сита!• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В наших документах вказаний лише він
Придбане в шлюбі, ваше спільне.
Та никада в жизни• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
На чоловіка. Хотів на мене передумав з якихось причин
Яких яких. Мамо на ухо присело
Добра, коли сита!• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Не знаю як було може і так
Так, а що там знати. Як в дорослого мужика можна забрать його документы, без його згоди?

ЛісАпетная• 28 марта 2024
У сестры муж ушел на фронт и сделал завещание на свою маму , прожили 20 лет и есть дочка 9 лет .
Я хренею с тех мужиков .
У мамы 2 квартиры и частный дом , не бедная .
Тюрюнь_Тюнь• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Так. В оф шлюбі. Дім той нафіг не треба, просто намагаюся зрозуміти
Ви в шлюбі, немає значення на кого записан дім, він вам належить порівну, при розірвання шлюбу, дім ділиться навпіл. Документи можуть зберігатися у будь кого. Ваша половина завжди буде ваша, з вашою часткою без вашої згоди ніхто не не зробить. Можете заспокоїтись
Тюрюнь_Тюнь• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В документах на дім було вказано ім´я чоловіка чи і ваше?
Якщо в шлюбі, це не має значення , яке імʼя вказано в документах, дім належить вам порівну
Каяспер• 28 марта 2024
Автор,чоловіки не трогають те що працює, як перестає працювати тоді ворушаться і ви бачите в яку сторону.

Він вас не поважає.ви для нього ніхто. Якщо він на стороні мами завжди.

Підіть спочатку до нотаріуса і виясніть по змозі , як оформлений будинок, поясніть що ви були з дитиною на руках і не мали змоги почитати . А тепер виникли деякі розбіжності і документи у свекрухи

Далі, поставте йому умову щоб мама приходила тоді коли він вдома і телефонувала взагалі перед приходом. Мало що,може ви хвора, може гола, може там рулета мамці не спекли ну тако, по хорошому поясніть щоб попереджала і питала чи можна зайти,бо в хаті живе жінка тобто ви, по факту її чужа і це вас трохи смутить..вам незручно. Отак скажіть йому.

Взагалі те що документи в неї і вона може робити що захоче з порадившись з сином і не враховуючи вашої думки як жінки то дуже не ок, зовсім не ок. Попросіть щоб документи зберігалися у вас в хаті, якщо щось треба ви собі в декреті часу купа, пішли зробили. Комуналку чи що там. Якщо буде впиратися кажіть твердо , мені не приємно що ти до мене не дослухаєшся, я ціную Твою турботу але я хочу щоб було от так от. Мені так буде спокійніше і комфортніше. Ні? Значить яне маю бажання бути далі з людьми що не сприймають мене як належить і я йду. Дійсно чого ви як заложниця, у вас неспокій, дитину зробив а тил вам не забезпечив,тобто в якийсь момент вишвирнути може. З мамо.беріть Речі і йдіть якщо є куди йти.до мами, до своєї хати чи на оренду. Ще ні одна не пропала з дитиною але кордони виставляти треба. Кажу з власного досвіду... таке ж було.схоже
Хочу в БАНю• 28 марта 2024
Я так зрозуміла він віддав на зберігання. Вона з ними нічого зробити не зможе. Можливо це через першу дитину, подумали про якщо загине.
Хочу в БАНю• 28 марта 2024
Ответ дляКаяспер

А що вона може зробити з ними, дім не на ній
Хочу в БАНю• 28 марта 2024
Куплений у шлюбі це на двох, при розлученні вашу частку виведе любий адвокат
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляКаяспер

І чим закінчилося?
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
В неї довіреність як це не зможе
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляКаяспер

Сказала мамі зранку принести документи. Несе вже, тільки голос шось не радісний, не любе коли не вона керує

Хочу в БАНю• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В неї довіреність як це не зможе
Извините, не дочитала
Хочу в БАНю• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Сходите к адвокату, консультация 300 грн.
По доверенности можна сделать все, но он ведь в браке. Поэтому такие тонкости только там узнать, что бы вы уже спали спокойно
Мао_Мяо• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В неї довіреність як це не зможе
А что в доверенности написано ? Доверенность на что - только на оформление УБД или на что-то еще ?
Каяспер• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
пофіг, ваша хата ваше життя, хай своїм займеться життям
Каяспер• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
І чим закінчилося?
Розлученням. Вибрав сторону мами і сестри. Бо увага: я з ними все життя ріс, вони правильно кажуть, а тебе знаю тільки 10 років ) це коротко)
Каяспер• 28 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В неї довіреність як це не зможе
Довіреність треба анулювати.
Каяспер• 28 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Довіреність. якщо не ма терміну, то анулюйте. Якщо термін є там півроку то ніц страшного.
автор З родзинкою • 28 марта 2024
Ответ дляКаяспер
В нас теж поки налаштувала проти мами сестри ніхто не ліз, дала слабину, родичі ж думаю, то сварка на сварці. Переїхали живемо в одному пгт. Взагалі радість