Мамина квіточка• 28 марта 2024
Перевіримо інтуїцію мольфарочки?
Що можете сказати про мене по фото у купальнику? Вік, рід занять, сімейне положення та інше що на ум прийде .
Вредняжка• 28 марта 2024
35+. Заміжня. Можливо офісний працівник. Якщо є діти, то одна дитина 10+ років.
Королева ганделику• 28 марта 2024
Ответ дляПосудомойка
ну, сиси уже висят
Немає чому висіти, з таким розміром завжди ок сісі
Чтооооооооооо?• 28 марта 2024
Крещенная.
Ира, один ребенок, возраст 40+, образование высшее техническое, купальник пума.
Ширли-Мырли• 28 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Вірно 😂
И скажите после этого, шо я не Ванга))
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляШирли-Мырли
И скажите после этого, шо я не Ванга))
Всі українські жінки відьмочки 😂
Лялька в колисці• 28 марта 2024
Гарна жінка,доросла,фігура хороша. Волосся вбите в хламіну, типу ейртачами чи шо. Випало і лишилося 3 посмалені волосини.
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Стосовно волосся так, трішки вбите, але на фото воно після солоної води, підсилений ефект хламини
Опля Картопля• 28 марта 2024
Можу вам порадити купити чорні тапки пума тоді будете виглядать набагато краще
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Близько до правди
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Крещенная.
Купальник и ребенок - угадали
Чтооооооооооо?• 28 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Купальник и ребенок - угадали
А крестик как же? Вы не крещенная?🥹
Секс-Бомба• 28 марта 2024
гарна молода жіночка. фігура хороша, купальник теж...смілива, навіть авантюристка))
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А крестик как же? Вы не крещенная?🥹
Ой ой, простите , правильно, у вас отличная интуиция 👍🏻
Чтооооооооооо?• 28 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
😁😁
В танке• 28 марта 2024
низкожопка стандартная, не совсем умная ( мольфары не знаете кто такие и что не по трусам опредеояют характер и семейное положение , а по глазам))
Ластовиння• 28 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Анна, Лена или Оля...
38 лет
Один ребенок
Бухгалтер, аудит или что-то в этом роде?
38 лет
Один ребенок
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля
Дякую, тут вже і купальник потрібно новий купляти разом з тапками
ФрекенБок• 28 марта 2024
Вік 35. Заміжня. Є одна дитина (син). Працюєте в фінансовій сфері (економіст, бухгалер, можливо навіть зам директора по фінансам). Зріст 164, вага 67 кг.
сами знаете кто• 28 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля
тапки под помаду подбирались :)
Мамина квіточка
• 28 марта 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Дуже дякую, я не виїжджала з України з початку війни, так, смілива напевно 🙂