Та никада в жизни• 28 марта 2024

Носили б таке?

Побачила в магазині Борн ту бі двоє джинсів, які сподобались.
Тільки є сумніви, чи буде це нормально виглядати в реальності.
Сам магазин часто косячив з якістю товару.
Результат:
вже голосів: 65
34 (52.31%) Ні, фу
31 (47.69%) Так, нормальні
Ворую вкусняшки• 28 марта 2024
Карманы не люблю
Вторые просто никакие и еще вываренные
Не нравятся

месяцкие• 28 марта 2024
Первые, если б без карманов, то норм. Вторые просто не нравятся
Мамкиня доця• 28 марта 2024
Нет.даже даром
Бензопирен• 28 марта 2024
Борн це магазин дешевого китайського одягу класу аліекспрес. Я б там не купувала
автор Та никада в жизни • 28 марта 2024
Ответ длямесяцкие
Расскажите, чем вторые вам лично не нравятся, выглядят плохо, как прошлый век?
Эта_Шикарна)• 28 марта 2024
Не знаю, що за магазин, але якщо він косячить з якістю, то нащо воно вам треба?
автор Та никада в жизни • 28 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну знаєте, таке було що 1 раз хороші джинси прийшли, а наступні рази погані речі приходили

дамаБезСобачки• 28 марта 2024
Ответ дляТа никада в жизни
То вы любите лотереи?)
Эта_Шикарна)• 28 марта 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Я би їх викреслила після першої поганої речі, а ви уперта)
автор Та никада в жизни • 28 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
У них ще й плата вперед...
Просто завлікають красивими фотками товару
автор Та никада в жизни • 28 марта 2024
Ответ длядамаБезСобачки
То вы любите лотереи?)
Та ні, на лотереї нема ні бажання, ні грошей
Бойцовская• 28 марта 2024
За такі гроші можна хоч зару чи НМ взяти - там трохи краща якість.
Борн ту бі - то дешеве ’Г’.
Краще не тре(
автор Та никада в жизни • 28 марта 2024
Ответ дляБойцовская
Борн ту бі - то дешеве ’Г’.
Краще не тре(
Згодна з вами на всі 100❤️
Кундалина• 28 марта 2024
Первые нельзя испортить, а вторые, как повезет
Братья Капли• 28 марта 2024
Первые цвет хороший ,но карманы те ,с ними гемора куча ,гладить их иначе будут торчать ,вторые нужно угадать размер ,клеш от колена это не простая модель ,часто выглядят как бременские музыканты))
Роздратована шкіра• 28 марта 2024
Ответ дляБензопирен
В нас всі ринки в подібному шлакові, на Алі експрес за таку суму буде дуже достойна якість, і не рівня турецькому шлаку максимальною вартістю в 7 баксів