Я_не_аноним_100%• сегодня в 13:20

Да сайт ЛОХ конечно наглый. Бабки сдирает только так

Маю декілька думок• сегодня в 13:20
У меня там ничего не покупают

автор Я_не_аноним_100% • сегодня в 13:21
На гафе вообще продаж раз в пол или год года
Карма хамелеона• сегодня в 13:31
Они теперь кроме комиссии еще и за доставку деньги вычитают ?
Борець за гаманець• сегодня в 13:32
в порівнянні з шафою, то лох ще божеський.
ті так задрали комісію, що вже і переглядів нема.
хоча серпень завжди був глухим в продажах
автор Я_не_аноним_100% • сегодня в 13:36
Ответ дляКарма хамелеона
Блин я не знаю, а где эта инфа?
Білка в колесі• сегодня в 13:37
Ответ дляБорець за гаманець
Перегляди потенційних покупців не залежать від комісії, яку сплачує продавець
В мене там інша проблема
Переглядів і підписників багато, але більшість тицають на кнопку Замовлення з післяплатою , хоча пишу у тексті, що відправляю безпосередньо після повної оплати
Борець за гаманець• сегодня в 13:39
Ответ дляБілка в колесі
В мене там інша проблема
Перегляди залежать від ціни. А вона на 13-17% більша, ніж там, де нема комісії. Наприклад тут на сайті. Але кідстаф взагалі мертвий в плані продажів. Тільки хіба постійні, що з року в рік приходять
Борець за гаманець• сегодня в 13:41
Та всзагалі новачки тицяють на замовлення і зникають. Ніколи таке не вуідправляю. Тільки після попередньої домовленості. тоді , навіть, без передплати більшість забирають
Ганцю в кєдах• сегодня в 13:44
Ответ дляМаю декілька думок
У меня там ничего не покупают
Ничего не покупают, ничего не сдирают. Логично.

Автор, примите к сведению нюанс. А то пишете, что ’только так’, людей в оману вводите. Нехорошо

Карма хамелеона• сегодня в 13:44
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Блин я не знаю, а где эта инфа?
Создайте новую объяву и там вылезет информация
Білка в колесі• сегодня в 14:04
Ответ дляБорець за гаманець
Тільки дуже наївні продавці автоматично збільшують ціну продажу на процент комісії сайту
Але це вже ази мікроекономіки()
все по ГОСТу!• сегодня в 14:06
Ответ дляБілка в колесі
Але це вже ази мікроекономіки()
А як треба ?
Барвіночка• сегодня в 14:56
Подскажите, если хоть что продали, то сразу платить налог 23 %?