кнопкодав• 1 час назад

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
Мамаша прибацана. Вона не розуміла, що ім´я по-любому будуть скорочувати? Навіщо тоді так називати, якщо не готовий чути скорочений варіант....
Не у всіх людей літери платні.
Разом з сином на гурток ходив хлопчик Георгій і ніхто його ім´я не скорочував.

автор кнопкодав • 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
А вы сразу как видите, что человека раздражает коверканье его имени, так с удвоенным усилием искажаете? Чтобы он максимально агрессию проявлял. А потом - ой, кругом все больные на голову, одна я здоровая, ой, как вашего сына зовут, Сердар, да,? Дарсер, Дарсер, иди сюда, иди
Я никак не видела, что человека это раздражает
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляСкажений гудзик
Давно не было срачей с именами))
лишь бы никто не начал снова писать, что Анна и Ганна это одно имя.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
:) ні, тому що світ змінюється, менше радянщини і більше толерантності до інших
А потім діти неуправляємі і вважають себе пупом землі, вже схибнулись молоді мамашки на тій толерантності.
Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ дляБулку Дай
Так как общепринято, так и называют. У вас дочка в свидетельство рождения Мария? Значит Маша, нравится вам это или нет. Но её всю жизнь так будут называть. Замахается всех ставить на место.
Кем принято?
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Не у всіх людей літери платні.
он же Гога?
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
а що, різні? ))
Наизнанку• 1 час назад
Я не роблю зауважень, але теж сіпає, коли я чітко промовила своє ім´я Наталія, а якась курка у туж секунду називає мене Наташа. Після цього я вже точно знаю що нормального ставлення в мене до людини не буде.
КрестьянинДиор• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
а связь? логика, ау!
Ну от так у нас тут прийнято, пані Гнила Петрушка.

Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дітей завжди називають скороченими іменами, а не повними, у всі часи. Виросте, то буде Леонід, а маленький Леонід це Льоня, як не крути. Може ще не тільки повне ім´я, а й по-батькові називати?
Не нужно ничего крутить, сокращенное имя любого человека - как нравится ему, как называют в семье, а не как решила посторонняя тетя.
автор кнопкодав • 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
Я навчалась разом з Софією, то вона одразу при знайомстві просила називати її Софія або Софійка і ні в якому разі не Соня і не Софа. Абсолютно всі сприймали це нормально і всі називали її Софійка.
Я, на приклад, Анна, по паспорту Ганна, мені по факту не важливо яким з варіантів мене називають, хоч Аня, хоч Ганя, аби не Нюра. От я на дух не переношу це Нюра. Так мене називала лише одна подруга мами і в неї доречі своя донька Нюра, то вона і мене так іноді називала
Я так само знаю Софію, яка не любить коли її називають соня або ще якось. Але коли так хтось назве, то вона спокійно поправить, а не буде кидатися на людину
Пухнасті штани• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
вы держали в руках словарь имён? там для каждого имени есть перечень уменьшительно-ласкательных вариантов.

а то что делаете вы - это обзывательство.
КрестьянинДиор• 59 минут назад
Ответ длякнопкодав
Если будет учить на всех кидаться, то и специально будут так называть
Адекватні не будуть. Більше того, серед дітей зараз взагалі не прийнято скорочувати імена. Якщо дитину звуть Софія, то вона навіть серед двохрічок в садочку - Софія. Навіть діти не коверкають імена, не те що виховані дорослі.
Бавовнятко• 59 минут назад
Ответ длякнопкодав
Яких « таких»? Які нічого не знають про вашу дитину і не знають як можна, а як не можна називати?
Ви запитали як звуть дитину. Що вам відповіла дитина чи мама? Ось так і називайте. Якщо хочете скоротити, то треба запитати дозволу у людини чи можна її так називати.
автор кнопкодав • 59 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
Бо ви не перша неввічлива людина на шляху цієї мами
То для чого ускладнювати життя дитині, якщо на шляху багато таких «неввічливих»?
Бавовнятко• 59 минут назад
Ответ дляСиреневая цапля
Марічка в попі синичка
А у вас відсутність мізків.
Я натуралка• 58 минут назад
Ответ длякнопкодав
Треба навчити дитину відкликатися на ’гей ти!’?
автор кнопкодав • 58 минут назад
Ответ дляМедсестричка
К примеру, меня спрашивают как зовут. отвечаю ’Анна’. в ответ ’Анечка, а вот.... ’
Вы спросили. Я ответила, и это было совсем не ’Анечка’. Что сложного?

Вы даже не представляете, как мою дочь Нину в детском саду заколебали воспиталки и няньки говнопесней ’Нино, мне не всё равно’.
Тупые бабы.
Воспитатели такие явно странные
автор кнопкодав • 56 минут назад
Ответ дляЩось не спиться
На будущее, называйте людей так как они представляются, либо спросите можно ли сокращать. У меня дочка Александра, спокойно отношусь к имени Саша и сама очень часто так называю, но как будто даже приятно что человек думает наперед о таких вещах
Вы правы, я вообще часто людей спрашивала можно ли сокращать, но в этом раз что-то не подумала

автор кнопкодав • 55 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Тому що таких розумних як ви багато, мама втомилась від вас
І тому захотіла щоб і дитина в майбутньому втомлювалась «від таких»?
КрестьянинДиор• 54 минуты назад
Ответ дляПухнасті штани

Это утвержденный законом перечень? Вы своего начальника Васькой называете ссылаясь на какие-то ссылки в интернете? Вам назвали имя ребенка - это название данного человека по закону (зафиксированное в свидетельстве о рождении). Все остальное по согласованию с человеком. Чтобы Вам там не писали в интернете
Пухнасті штани• 53 минуты назад
Ответ дляКрестьянинДиор
и ещё раз: не перегибайте вы ситуацию. не сильно ли вы разошлись в той песочнице?
КрестьянинДиор• 53 минуты назад
Ответ длякнопкодав
Ну ідіотів не ізбєжать. То що ж тепер не жить, якщо якесь Мауглі не може твоє ім´я вивчити?
Наизнанку• 53 минуты назад
Ответ дляБулку Дай
Мне так про Матвея говорили. За 15 лет ни разу никто Мотей не называл.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 52 минуты назад
Ответ дляКрестьянинДиор
А Вас ми будемо називати Гнила Петрушка. Бо ми так вирішили
Це від великого розуму? В мене є моє ім´я, і будь-яка його форма прийнятна, всі подобаються, тільки дуже дивні люди можуть робити драму з не тої форми імені.
Мабуть скучно жити й шукають привід для скандалу.. Замість того, щоб не агресуючи ввічливо сказати, будь-ласка, нам скорочення Льоня не подобається, просимо називати Леонідом.
Пухнасті штани• 51 минуту назад
Ответ дляКрестьянинДиор
а вы сейчас не думали, что своим хамством, оскорбляя авторку, поставили себя в категорию идиотов?
КрестьянинДиор• 49 минут назад
Ответ дляПухнасті штани
А я и не перегибаю. Человек представился - человека так и называете. Это элементарные правила приличия, как не ходить в туалет посреди улицы. Ни в песочнице, ни на рабочем месте.
автор кнопкодав • 51 минуту назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор, ще раз, якщо Вам не доходить з першого разу - називаєте людину іменем, яким вона представилась. Ви шо, Мауглі з лісу?
Я так і роблю.
Вилосипедниця• 51 минуту назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Діти не вважають себе пупом землі, діти знають свої кордони і не дають їх порушувати, при цьому теж не порушують кордони інших толеруючи їх вибір
І це прекрасно!
Бавовнятко• 51 минуту назад
Ответ дляБулку Дай
З якого це дива?У мене бабуся Марія народилася і все життя прожила у Донецьку. Представлялася завжди Маруся або Марія Іванівна і ніколи Маша. Як людина представляється - так її і звати.