Почемучечка• 28 марта 2024

Хочу щоб у наступному році діти пожили з їх батьком

Але батько не хоче. Він взагалі не хоче і аліменти платити . Я також так хочу . Раз на місяць скинути суму ( готова і максимальні, не як він мінімум), і зустрічатися, брати на канікули. Але щоб остальний час він по лікарнях, школах, гуртках бігав.
Я також хочу час для себе 😭😭😭

Знаю, що так не буде. І все рівно це все я робитиму як і робила. Просто я задовбалася бути і мамою і татом.
ЯниЯ• 28 марта 2024
Ответ дляКарина-c638
Знаю не приємно історію з життя як мати 18 річного сина відправила його к батьку за кордон . А він там став наркоманом і не простив матір за такий вчинок .
Який вчинок? 18 років повнолітня людина:)))) Ще й прощати за щось
Корсет_на_шурупах• 28 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Двоє
И когда родился первый ребёнок ваш муж был хорошим мужем и отцом ? Помогал вам с ребёнком , кормил, купал , гулял и ещё денег не жалел на семью ? Или он был плохим отцом и с первым ребёнком ?
ФФФФристайла• 28 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а здесь ктото пишет что ему дети мешают? человек пишет что обязанности за двоих делает она одна,и очень от них устает.
Хто ж ей их нарожал то. Еще и через пару лет второго.
Карина-c638• 28 марта 2024
Ответ дляЯниЯ
Усі люди різні , і долі також
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
І ви б змогли їх батьку віддати?
Ні
Зрадорозганячка• 28 марта 2024
Я просто отдаю и уезжаю на лето 😁занимаюсь своей жизнью , учусь и путешествую
ФФФФристайла• 28 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Ні
Такий папа був хороший, що аж двох зразу.
Корсет_на_шурупах• 28 марта 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я отдаю на лето бывшему и новой девушке
Ну вы хоть знаете , где они живут ) Берут ?
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так. Все змінилося після народження молодшого. Бізнес, гроші з´явилися. Дома я з двома малюками. Ще менщший дуже не спокійний. Алкоголь, дівки , гульки
Корсет_на_шурупах• 28 марта 2024
Ответ дляКарина-c638
То есть наркоманом стал сын , это был его выбор , но виновата в этом его мать ?
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Счас запхну назад. Дякую що запитали
Зрадорозганячка• 28 марта 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну я сама привожу, сейчас мы оба в Европе
Все лето двое детей на его шеи ) его девушка кормит , одевает и развлекает
Детям нравится ) мне тоже
Пугачиха• 28 марта 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
не добивайте человека,автору и так не сладко.пусть у автора и ее детей все будет хорошо!
Карина-c638• 28 марта 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Просто написала историю из жизни
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ви ще пару раз напишіть. Ато не всі побачили яка ви не така погана як автор
пу_пугренчик• 28 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Ні
То про що мова.Самі найрідніші і накращі.
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляПугачиха
Дякую за підтримку 🤗
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Звісно. Просто мама не робот і іноді ламається
Зрадорозганячка• 28 марта 2024
Забираю детей
1) вещь в мусор
2) стрижка
3) одеть в новое
4) откормить

Главное, что им весело ) и время с папой
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Забираю детей
1) вещь в мусор
2) стрижка
3) одеть в новое
4) откормить

Не всі папи після розлучення залишаються папами
Аноним_• 28 марта 2024
Ответ дляКарина-c638
Бідна маленька бубочка. Його там насильно наркотою накачували, мабуть. Він хотів навчитись і дома вечорами сидіти, книжки розумні читати, а прийшли якісь злі люди і змарнили його життя. А винна мати, так, не вберегла хлопчинку.
Пластилин_Колец• 28 марта 2024
Ответ дляКарина-c638
18 це вже дядько, а не мамине дитятко
Корсет_на_шурупах• 28 марта 2024
Ответ дляКарина-c638
Усі люди різні , і долі також
Только каждый сам свою судьбу выбирает и выбирает употреблять наркотики или нет. Но понятно , что винить наркоману проще других , а не себя.
Пластилин_Колец• 28 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
11 та 9
Хлопцi?
ФФФФристайла• 28 марта 2024
Дети это навсегда. Истина.
автор Почемучечка • 28 марта 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Хлопцi?
Так. Зірвалася сьогодні із-за такої дрібниці( пообіцяла підти в футбол пограти. Але багато роботи і не встигла. Малий розплакався що я не виконала що пообіцяла. А я що ніхто не враховує що мама хоче просто лягти іщоб мене ніхто не чіпав
Пластилин_Колец• 28 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
И чем в таком возрасте мешают? Какие кружки водить за ручку? Самостоятельно ходят давно
Не коли повітряні тривоги майже кожен день і на гурток не впускають до закінчення
Зрадорозганячка• 28 марта 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну наш не идеален , но я не сдамся так просто
То и его дети и его проблемы тоже
Корсет_на_шурупах• 28 марта 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Детям нравится ) мне тоже
Так то в Европе. Здесь норма опека над детьми 50\50. Здесь большинство отцов и не отлынивают от своих обязанностей. А автор же в Украине.
Неновая почта• 28 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Как могут мешать собственные дети
Точно так же,как мешают ваши вам. Но ваше желание выпендриться мешает вам сказать правду.