28 марта в 19:50

Чоловік набагато старший і хоче дітей, а я не готова. Народжувати,змушуючи себе?

Мені 22, йому 42. Кохання взаємне і дуже сильне
Він немає дітей, одруженим не був.
Хоче одружитись і мати дітей. Але я не готова до 30. Не хочу.
Він мене не змушує, але я бачу, що дуже засмучений.
Заробляє 100 тис, Київ.
Але я мріяла про кар‘єру. Кому я буду треба у 25?
25 5
Солоденька цукОрка 28 марта в 19:52
Автор,вам рано и замуж и детей, да и не любите вы его, так чисто прицепиться. Не портите себе жизнь
Пишу з калідору 28 марта в 19:52
а ви що, не розуміли, що дорослий чоловік захоче мати дітей?
автор Тану на сонці 28 марта в 19:52
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор,вам рано и замуж и детей, да и не любите вы его, так чисто прицепиться. Не портите себе жизнь
Люблю. Дуже
Ніхто крім нього не потрібен.
Аноним_1857 28 марта в 19:53
Часики у него то тикают. Пусть ищет ту, кто хочет рожать
Платье Длинное бальное 28 марта в 19:53
Якби йому було 24-26-28-30, то вартувало подумати. Але 42, -- дуже обережно, не залежно проти ви чи не проти, він постарається зробити дитину і дитиною утримувати вас біля себе.
автор Тану на сонці 28 марта в 19:53
Ответ дляАноним_1857
Часики у него то тикают. Пусть ищет ту, кто хочет рожать
Хоче бути зі мною 🤷🏻‍♀️
Солоденька цукОрка 28 марта в 19:53
Ответ дляТану на сонці
Люблю. Дуже
Ніхто крім нього не потрібен.
Другой - это о другом.п этого вы не любите, да,рады,что он с вами, но и все на этом
автор Тану на сонці 28 марта в 19:53
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Якби йому було 24-26-28-30, то вартувало подумати. Але 42, -- дуже обережно, не залежно проти ви чи не проти, він постарається зробити дитину і дитиною утримувати вас біля себе.
Я готова в разі розлучення віддати дитину йому
18 11
автор Тану на сонці 28 марта в 19:53
Ответ дляСолоденька цукОрка
Другой - это о другом.п этого вы не любите, да,рады,что он с вами, но и все на этом
😂😂😂 ну вам краще знати
Работать надо 28 марта в 19:54
Чоловік може стати батьком і в 50. Не поспішайте. Хоча б пару років поживіть і подивіться.
Платье Длинное бальное 28 марта в 19:54
Ответ дляТану на сонці
Я готова в разі розлучення віддати дитину йому
От ні, не вийде тек.
anzzem07 28 марта в 19:54
Як це кому ви будете треба в 25? Чоловікові ж, дітям, тобто своїй сім´ї
Черговий по кухні 28 марта в 19:54
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор,вам рано и замуж и детей, да и не любите вы его, так чисто прицепиться. Не портите себе жизнь
И ему
автор Тану на сонці 28 марта в 19:54
Ответ дляРаботать надо
Чоловік може стати батьком і в 50. Не поспішайте. Хоча б пару років поживіть і подивіться.
Та мене ніхто в пологовий не жене
Але ж я бачу, що йому це болить
А я люблю його
автор Тану на сонці 28 марта в 19:55
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор,вам рано и замуж и детей, да и не любите вы его, так чисто прицепиться. Не портите себе жизнь
Ви що, смієтесь? А де гарантія що я вже життя буду з ним? 🤦‍♀️
Ви як маленька
6 2
Солоденька цукОрка 28 марта в 19:55
Ответ дляТану на сонці
Та мене ніхто в пологовий не жене
Але ж я бачу, що йому це болить
А я люблю його
Не любите,а хотите ублажить и не более.
МаксХмара 28 марта в 19:57
Автор !!
Нет, нет нет !!!!
Не будьте дурой как я!!!!
У меня был ребенок от 1 брака - идеальный …
Повелась - у него не было детей, давай общего …
Пиз…ц я хочу выйти в окно уже …
Кроме хочу ничего, в 23 ребёнок это одно, после 30 ну совсем другое …
Я постарела на лет 10…. Малой очень нервный выжал все… из-за войны проблемы с садом = я выйду не в 3 из декрета а позже, я вою …
Их хочу … это только хочу …
Они хотят спать, удобно отдыхать…
Честно это молодые мужики готовы помогать … а дальше … сама … мать сама …
Работать надо 28 марта в 19:56
Ответ дляТану на сонці
Та мене ніхто в пологовий не жене
Але ж я бачу, що йому це болить
А я люблю його
Якщо ви не троль, то вирішувати вам. Навіщо запитувати коли ви вже все вирішили?
Солоденька цукОрка 28 марта в 19:56
Ответ дляТану на сонці
Ви що, смієтесь? А де гарантія що я вже життя буду з ним? 🤦‍♀️
Ви як маленька
Вы с ним не будете уже совсем скоро, и сама это прекрасно понимаете
автор Тану на сонці 28 марта в 19:56
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не любите,а хотите ублажить и не более.
У вас якась особиста травма пов‘язана з коханням? Співчуваю
Яночка1987 28 марта в 19:57
Ответ дляПишу з калідору
а ви що, не розуміли, що дорослий чоловік захоче мати дітей?
Занадто дорослий вже. Дітей ще виростити треба.
3 1
Балаболка 28 марта в 19:58
Многие бизнес-леди сейчас успешно совмещают и карьеру и семью.
2 2
Солоденька цукОрка 28 марта в 19:59
Ответ дляТану на сонці
У вас якась особиста травма пов‘язана з коханням? Співчуваю
У вас травма,вы готовы прицепиться к любому,кто погладит и оплатит. Поэтому и сидите с человеком, который вам категорически не подходит,но кроме него о вс никто никогда не заботился. Вот вы и решаетесь его ’отблагодарить’ родами. Даже готовы подарить ему ребенка,в качестве отступных
9 1
Фляшунька 28 марта в 19:59
Скажіть, що у вас стрес, невпевненість, страх і ви чекаєте закінчення війни. До мирного часу народжувати небезпечно і легковажно. Нормальна причина відмови?
автор Тану на сонці 28 марта в 19:59
Ответ дляСолоденька цукОрка
У вас травма,вы готовы прицепиться к любому,кто погладит и оплатит. Поэтому и сидите с человеком, который вам категорически не подходит,но кроме него о вс никто никогда не заботился. Вот вы и решаетесь его ’отблагодарить’ родами. Даже готовы подарить ему ребенка,в качестве отступных
😂😂
Цідило правди 28 марта в 19:59
Авторе, думайте за себе і свої інтереси
Снежнакомка 28 марта в 20:01
Мужчина потому и выбирает молодую девушку. Гарантировано хочет ребенка. Если любите, то выходите замуж и рожайте. Муж поддержит вас материально. А карьеру и потом построите.
Продавчиня кіз 28 марта в 20:01
А ви зараз працюєте? Робите кар´єру?
автор Тану на сонці 28 марта в 20:03
Ответ дляСнежнакомка
Мужчина потому и выбирает молодую девушку. Гарантировано хочет ребенка. Если любите, то выходите замуж и рожайте. Муж поддержит вас материально. А карьеру и потом построите.
Ну це в разі позитивного ррзвитку подій
А якщо він мені зрадить і подасть на розлучення? Далі що?
Дайте подуться 28 марта в 20:03
Навіть не уявляю для чого молодій дівчині підтоптаний дядько , шукайте ровесників