Изменено 28 апреля в 16:17

Ніскільки не шкодую того, що перестала пити алкоголь- вірно?

Чи без «того»
Хочу барабульки 28 апреля в 16:16
А случись чего - вот тебе и пожалуйста.
автор В шоколаде 28 апреля в 16:16
Як правильно речення скласти

Ніскільки не шкодую того, що перестала пити алкоголь
Голубая фишка 28 апреля в 16:17
Я бы сейчас туда, но оно не вообще, а так где-то пшено
Tammy21 28 апреля в 16:17
Ответ дляВ шоколаде
Як правильно речення скласти

Ніскільки не шкодую того, що перестала пити алкоголь
Без ’того’)
автор В шоколаде 28 апреля в 16:18
Ответ дляTammy21
Без ’того’)
А кома треба?
Усміхайлик 28 апреля в 16:18
Без ’того’.
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 16:19
Вот это вы зря)) без рюмашки и мысли выразить не могёте) вот те на на трезвую тупите
Семенівни сусідка 28 апреля в 16:19
Начните с ’ніскільки’
Tammy21 28 апреля в 16:19
Ответ дляВ шоколаде
А кома треба?
Перед що? Так.
автор В шоколаде 28 апреля в 16:19
Ответ дляTammy21
Перед що? Так.
Дякую
Tammy21 28 апреля в 16:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вот это вы зря)) без рюмашки и мысли выразить не могёте) вот те на на трезвую тупите
Навіщо ви так? Є люди, яким складно у моменті чи постійно писати чисто. Алкоголь тут взагалі ні до чого.
Чорт і Шо 28 апреля в 16:21
Ніскільки не шкодую про те
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 16:21
Ответ дляTammy21
Навіщо ви так? Є люди, яким складно у моменті чи постійно писати чисто. Алкоголь тут взагалі ні до чого.
Из ответа ясно что это была шутка
И не вам тут рассказывать зачем вы так)) если почитать ваши ответы в темах то поток вопросов к вам не прекратиться))
Tammy21 28 апреля в 16:23
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Из ответа ясно что это была шутка
И не вам тут рассказывать зачем вы так)) если почитать ваши ответы в темах то поток вопросов к вам не прекратиться))
Ви переходити на особистості та пишете абстракції тому що то була шутка і я не прочитала, чи тому що то була зовсім не вона?
Нина____ 28 апреля в 16:24
Ніскільки замените. Без ’того’
Tammy21 28 апреля в 16:24
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Из ответа ясно что это была шутка
И не вам тут рассказывать зачем вы так)) если почитать ваши ответы в темах то поток вопросов к вам не прекратиться))
А, все, знімаю питання. Перечитала оцей комент і зрозуміла, що у вас та ж проблема наявна.
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 16:25
Ответ дляTammy21
Ви переходити на особистості та пишете абстракції тому що то була шутка і я не прочитала, чи тому що то була зовсім не вона?
Если у автора возникнут ко мне претензии тогда с ней «поговорю»
Вас там много во всех темах и все невпопад(((
Ms. Доброта 28 апреля в 16:25
Кого?
Tammy21 28 апреля в 16:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Если у автора возникнут ко мне претензии тогда с ней «поговорю»
Вас там много во всех темах и все невпопад(((
Це форум)
Я не обіцяла вам, що буду відповідати вашому відчуттю прекрасного. Так, світ не справедливий) Удачі)
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 16:27
Ответ дляTammy21
Це форум)
Я не обіцяла вам, що буду відповідати вашому відчуттю прекрасного. Так, світ не справедливий) Удачі)
И вам не хворать))
Сірничок 28 апреля в 16:40
Ніскільки заміняється на ’анітрохи’, перед ’що’ кома.
Спробуйте ще раз сформулювати речення.
Галябалована 28 апреля в 16:41
Анітрохи або зовсім.