Пузата Хата• 28 марта 2024

Як вилікувати писк і шум в голові?

Чоловік, 35 років вже рік страждає від писку в голові. Зверталися до невропатолога в Києві, було зроблено мрт судин головного мозку і відділу шиї, обстеження слуху у лор-клініці, ніяких відхилень немає. Масажі, ігловкалування результату не дали.Невропатолог сказала, що треба лікування з психотерапевтом. Бо цей шум нікуди не пропаде, треба вчитися не реагувати на нього. Чоловік каже, що йому здається, що в шиї щось може защимлено, бо коли він в стоячому положенні, то той писк менше. Проблема заважає жити, псує сон, від цього втрата сил і працездатності, сконцентрованості. Дівчат, що робити? Куди можна звернутися? Київська область.
Захекалася читать• 28 марта 2024
Обычно дело в позвоночных артериях или зажатости мышц в районе челюсти.
У меня уходит, когда веду активный образ жизни.
Если сижу в офисе постоянно, особенно стрессы, всё возвращается.

Айпишница• 28 марта 2024
У мене ніби залізні ворота вдалині гупають, коли перевертаюся на подушці на інший бік, але це через остеозондроз в шийному відділі і я від того не нервуюся. Писк теж вдень буває, але я пальцями на вуха понажимаю і все ок.
любименькая• 28 марта 2024
Цукор перевіряли?
автор Пузата Хата • 28 марта 2024
Ответ длялюбименькая
Цукор перевіряли?
Ні, а як це може впливати?
ДинамоКит• 28 марта 2024
В мене шийний остеохондроз таке дає.Спасає басейн і зал
Колдунья-вещунья• 28 марта 2024
а у мене таке ніби десь в далині труби гудуть. Раніше так і думала, що то по будинку. А потім прихала на дачу і там така тиша, а всеодно такий шум. Так і зрозуміла, що то в голові. Теж із шиєю проблеми. От і дає.
Зоя Жорівна• 28 марта 2024
Тиннитус? Нервное.
Жинси на дитину• 28 марта 2024
Я пила Кавинтон, вестибо, антифронт при шуме в ушах. Но мне это выписал невропатолог
автор Пузата Хата • 28 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Кавінтон виписували, не поміг

ХвостПистолетом• 28 марта 2024
У моєї мами шум в голові вже рік буде(( выявылы атеросклероз ((( шум сказали не зникне( до кінця життя.
Захекалася читать• 28 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Помогло?
У меня оно само уходит, если зарядку делаю, не нервничаю.
Но потом всё рано возвращается.
Не скажу, что он очень мешает, слышно только в полной тишине, при обострениях сплю под звуки природы
Жинси на дитину• 28 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Кавінтон виписували, не поміг
Долго пили? У меня шум прошел месяца через три после начала приема лекарств. Но я ещё и вестибо с антифронтом принимала
автор Пузата Хата • 28 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Десь 2 тижні пив
Жинси на дитину• 28 марта 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Помогло?
Но потом всё рано возвращается.
Да, был шум в ушах из-за суженых сосудов шейного отдела. Сейчас всё в порядке, для профилактики пропиваю лекарства курсом месяца два или больше
автор Пузата Хата • 28 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Вестибо і антифронт немає вже в Україні
Жинси на дитину• 28 марта 2024
Ответ дляПузата Хата
Вестибо і антифронт немає вже в Україні
Вестибо это вестагистин, бетасерк, бетагистин, медогистин. Разные производители, но одно действующее вещество. И антифронт в капсулах продается, его мне очень рекомендовала врач
Вот схема, но к сожалению ноопепта нет, это рос.лекарство

https://tabletki.ua/Береш-антифронт-экстра/1015555...
Летчица• 28 марта 2024
Вестінорм аналог вестібо
Пила коли картинка при поворотах дьоргалася. Поміг. Але від тінітусу ні
Единорог_помог• 28 марта 2024
Ответ дляДинамоКит
а що в залі робити можна з ним? в мене більше як півроку вже, і зал закинула(((
Сонячний день• 28 марта 2024
В мене шум постійний у вусі та знижено слух. Тому причину знаю. Може до сурдолога чоловіку сходити.

автор Пузата Хата • 28 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Був там