28 марта в 23:12

Іти працювати чи не дурити голову собі?

Тема так, поговорити. Як би ви вчинили.
Не працюю давненько, років 13. То декрет, то другий, то діти часто хворіють, ну як у багатьох.
Чоловік працює, власна справа, весь час на роботі. Дохід не те щоб великий, але на життя вистачає. Харчування повноцінне, але по ресторанам обідати не ходимо. З одягом/взуттям також нормально. Спортзал, перукар, масаж - дозволяю собі, в от косметолога вже ні.
Знайшла собі роботу) Недалеко, 2 через 2, з 8 до 20. Зарплата невелика.
Чоловік дивується, нащо мені та робота, лишні нерви і геморой. Є можливість сидіти дома, чого шукати собі зайвий клопіт.
А я б може й пішла. Чи сидіти дома і радіти, що ніхто на роботу не жене?
показать весь текст
автор Мошей ницца 28 марта в 23:39
Ответ дляНе зацілована
сколько у вас стажа в трудовой? в кабинете ПФУ смотрели?
Затишне кубло 28 марта в 23:45
Ответ дляМошей ницца
Ходимо, звичайно. І на гуртки платні діти ходять
Я це не вважаю якимись особливими витратами. І в ресторани ходимо. Я мала на увазі, що не обідаємо в ресторанах на постійній основі.
))) якось все дивно на ресторан є, а на косметолога не має, звичайна чистка із масочкою дешевше виходить чим сімейний похід у нормальный ресторан нормально поїсти, дивна математика, чи ви постійний СМАС, РТФ і подібне? Тут така справа потрібно розуміти що ти хочешь, якщо будувати кар´єру і заробляти гроші це одне, просто дома не сидіти то інше, в першому випадку і по 12 годин можна працювати щоб чогось досягти, в іншому потрібно шукати максимально лайт версію.
Не будь КакСвета 29 марта в 05:37
Ответ дляПатриоточка
если у вас есть поддержка от мужа, почему бы не пойти и научиться чем-то новому? Чтобы работать в удовольствие и с нормальным графиком?
А нормальный график, это какой? 5/2. ?
Патриоточка 29 марта в 08:43
Ответ дляНе будь КакСвета
А нормальный график, это какой? 5/2. ?
це такий, який буде зручний вам. У мене це 3-5 годин на день, працюю 4 дні на тиждень. Графік встановлюю сама.
Але я до цього йшла не один рік.
...аяприкольная 29 марта в 14:19
Ответ дляМошей ницца
І у чоловіка такі ж аргументи. Велику зарплатню знайду тільки з ще гіршим графіком. В нашому місті взагалі зарплати ніколи великими не були.
Пошукайте краще віддалену роботу.
Є ж у вас якісь навички, хоча б елементарні?
Помічником можна знайти. ЗП невелика, але ж і не зранку до ночі 2/2.