Изменено 29 марта в 04:30

Шахраї в мережі

Коли як не зараз писати, все одно не до сну( Замовила я костюм в Телеграмі, вони ж і у ФБ з великою аудиторією є. Ще 15.03. на питання- а коли ж костюм приїде, хамили, типу - жди, получиш. Тепер ігнор. Знайшла відгуки про цю пані, багато кого кинула( Гроші ніби не великі- 750 грн. В банк написала, можливо можна повернути, порадили в кіберполіцію. Написала заяву, дзвонили, запросили у відділок написати заяву. От маю поїхати сьогодні. Чи були у вас такі ситуації, як вирішились? Ніколи не зверталась в поліцію. Дякую і хай нас Бог береже від злого. Нік в тему🤣
2 1
Садова гойдалка 29 марта в 04:40
Хоч би прославили їх
Додекаэдр 29 марта в 04:44
Ой, я ніколи не потрапляла в подібні ситуації, але читаючи тут досвід інших, замовляю речі лише в магазинах, чи на перевірених сайтах. Ці всі інстаграми, телеграми…. там повно шахраїв. Або якщо не шахраї, то потім проблеми з поверненням чи обміном, якщо річ не підійшла. Продають часто Китай по завищеній в 5 разів ціні… таке….
автор Все питаю зарання 29 марта в 04:45
2 2
Кусачая Я 29 марта в 04:51
Дивіться, я, як продавець, раджу замовляти післяплатою, навіть, якщо є мінімальний завдаток 100-150 грн. Якщо повна оплата, то лише у перевірених продавців. Так, можливо доведеться доплатити за комісію. Але, якщо дивитись на те, що в стаціонарних магазинах накрутки більше (бо налоги, оренда приміщення), то фактично ви нічого не втрачаєте.
Якраз саме шахраї вимагають тільки повну оплату.
Я ще не зустрічала ні одного чесного продавця, який би не погодився б на післяплату з завдатком.
Тому робіть висновки)
автор Все питаю зарання 29 марта в 04:53
Так, Ви праві. Я це власними шишками дізналась🫣
Кусачая Я 29 марта в 04:54
Ответ дляВсе питаю зарання
фото
А сенс? Відредагувати дизайн профілю вони можуть за 3хв, і сторінка буде виглядати зовсім по іншому. Функція тимчасовий номер теж працює. У лайфі так точно.
Басноплетка 29 марта в 05:05
Через инстаграм замовила у червні,кошти чудом повернули у грудні.Я їх задовбала, періодично їм писала і відгуки,але до поліції не дійшла,бо часу не було.Тепер тільки накладений платіж з незнайомими.
Lydmila408 29 марта в 06:05
Я Фома невіруюча,мабуть тому зі мною не було кидалова на гроші.
.
Вразила мене шахрайка Ольга Бакун із Харькова..Киданула вона багато покупців в групі ’контакт’ в бонприкс...там було багато людей ..десь на 200000 грн в сумі..
Не пам´ятаю рік(десь 2018)
Про неї знали все:адресу,сім´ю.
.
Харьковчане гроші свої повернули..Пішли до неї додому з кулаками..і вона гроші їм віддала.
А сетеві подружки..які їй рекламу робили ..у них гроші тю тю.
.
В кіберполіцію писали.
Їм сказали,що група ’КОНТАКТ’ заборонена в України. .Не треба було там сидіти ,ще й купляти щось.
.і все..
Хитрушка-чекушка 29 марта в 08:05
Боже, полно сетевых магазинов на любой кошелёк. Но нет, тянет людей в сомнительные сообщества. И главное это: отзывы искать не ДО покупки, а ПОСЛЕ. Потом, да: спасите-помогите.
Язвочка 29 марта в 08:21
Ответ дляДодекаэдр
Ой, я ніколи не потрапляла в подібні ситуації, але читаючи тут досвід інших, замовляю речі лише в магазинах, чи на перевірених сайтах. Ці всі інстаграми, телеграми…. там повно шахраїв. Або якщо не шахраї, то потім проблеми з поверненням чи обміном, якщо річ не підійшла. Продають часто Китай по завищеній в 5 разів ціні… таке….
Мені в цих історіях більше подобається що люди спочатку гроші кидають, а потім «вирішила почитати відгуки», а треба ж начебто робити навпаки
Борець за гаманець 29 марта в 08:27
Ответ дляВсе питаю зарання
фото
блин. источник надежнейший. ну вот зачем вы во всяких сраках покупаете? а потом начинается
Незнакомлюся 29 марта в 08:33
Вітаю. Перш за все - оті всі інстаграми, телеграми тощо - це фігня. Нормальні магазини мають свій сайт на Промі. Або на площадках типу олх з відгуками, рейтингом тощо, де вже можна хоч якусь інформацію про продавця мати. Та і по тел та картці можна також пробити попередньо інформацію про продавця. Інста для мене все, більш не купляю там (є досвід).

Суть в тому- що навіть 100 грн на мошенника якось жалко.
Незнакомлюся 29 марта в 08:34
Ответ дляЯзвочка
Мені в цих історіях більше подобається що люди спочатку гроші кидають, а потім «вирішила почитати відгуки», а треба ж начебто робити навпаки
А потім деякі після таких історій всіх вважають кидалами, навіть нормальних продавців, що бережуть свою репутацію.
Замурмишка 29 марта в 09:44
Ответ дляХитрушка-чекушка
Боже, полно сетевых магазинов на любой кошелёк. Но нет, тянет людей в сомнительные сообщества. И главное это: отзывы искать не ДО покупки, а ПОСЛЕ. Потом, да: спасите-помогите.
Если вы в Киеве может и полно. У меня в городе только Вайкики и колинс с сетевых есть.
Додекаэдр 29 марта в 09:55
Ответ дляЯзвочка
Мені в цих історіях більше подобається що люди спочатку гроші кидають, а потім «вирішила почитати відгуки», а треба ж начебто робити навпаки
Так…. І начебто стільки чужого досвіду скрізь є. Але все рівно люди наступають на одні й ті самі граблі
Лукава_Кiшка 29 марта в 10:17
Удивляюсь каждый раз, читвя такие истории. Сейчас есть столько способов не быть обманутым. Наложка, отзывы, проверенные магазины. Зачем рисковать- не понимаю.
автор Все питаю зарання 29 марта в 11:46
Я вже замовляла 6! Речей в різні часові проміжки у неї. Все приходило.
Скинула їй заяву в кіберполіцію, миттєво відповіла, що склад скоро відправить. Ну чекаю. Дякую, що прочитали)
Тишком_нишком 29 марта в 15:57
Ответ дляВсе питаю зарання
Я вже замовляла 6! Речей в різні часові проміжки у неї. Все приходило.
Скинула їй заяву в кіберполіцію, миттєво відповіла, що склад скоро відправить. Ну чекаю. Дякую, що прочитали)
Смішна історія))) То замовили і люди хамили і не відправляють товар, а тепер пишите що 6 разів замовляли і все влаштовувало)))