Если бы вы могли отменить какое-то событие в истории Украины до 24.02.2022. Что?

Если бы вы могли отменить любое событие в истории Украины до начала полномасштабной войны 24 февраля 2024 года. Чтобы это было? И почему?
9 2 1
-Инга- 28 апреля в 03:10
2014-ый
48 6 4
Монашка в миру 28 апреля в 03:11
Відміна вбивства Чорновола і взагалі якби ми вибрали б його президентом вперше, то жили б краще Європи і Америки разом взятих.
Natali25 28 апреля в 03:10
Вбивство Чорновіла
39 1
автор Ася Карповна 28 апреля в 03:10
Выборы Кравчука.
23 2
Natali25 28 апреля в 03:11
Всі наші президенти агенти рососії...
21 11 1
Love_Love_Love_ 28 апреля в 03:13
Я б зробила так щоб Чорновіл став Президентом в 91
47 5 1
df364tye3 28 апреля в 03:19
Ответ для-Инга-
2014-ый
100500 !!!
кому такое в 13г могло в голову прийти ,,
26 9 1
Каллипсо 28 апреля в 03:19
Ответ дляАся Карповна
Выборы Кравчука.
Зашла в тему и не знала, что ответить, пока не увидела ваш ответ. И вспомнила, что именно Кравчук был верховным главнокомандующим, когда Украина отказалась от ЯО. А мы Бали одни из дилеров по ядерному потенциалу на тот момент. А теперь ...
Каллипсо 28 апреля в 03:20
Были одним из лидеров*
Каллипсо 28 апреля в 03:21
Ответ дляdf364tye3
100500 !!!
кому такое в 13г могло в голову прийти ,,
Оно бы никому никогда и не пришло, если бы мы не отказались от ЯО
19 3
Remensa 28 апреля в 03:34
Відмінила би Януковича.
July38 28 апреля в 03:40
Чорновола в президенти. От все у нас ніби є, і землі родючі, і клімат хороший, відсутність природних катаклізмів, і моря, і гори, і корисні копалини, і головне люди працьовиті і завзяті. А керівників хороших ніколи не було. Всі запроданці
VasilisaLisa 28 апреля в 03:48
отказ от ядерного оружия
25 2 2
АнонимСоветчик 28 апреля в 03:48
Евромайдан отменить, до этой революции было лучше в Украине
62 43 2
alisarich 28 апреля в 04:11
Отказ от ядерного оружия, самая большая ошибка
36 1
Соната любви 28 апреля в 04:22
8 8 1
Emm11117 28 апреля в 04:31
Кучму та інших олігархів, донецьку мафію, Януковича, Кравчука і інший зброд.
25 6
nutty 28 апреля в 04:44
В ссссрі- народження зєлі, в Україні вбивство Чорновола
27 7 2
nutty 28 апреля в 04:46
Ответ дляalisarich
Отказ от ядерного оружия, самая большая ошибка
Это не ошибка, а план
7 3 2
nutty 28 апреля в 04:47
Ответ дляАнонимСоветчик
Евромайдан отменить, до этой революции было лучше в Украине
Революции, в принципе, не несут за собой ничего хорошего.
29 5
vihola 28 апреля в 05:03
Якби Чорновола не вбили, його б всеодно не обрали. Більшість українців не була готова порвати з совком і парашкою.
Голосували за комуняк.
Дідо воював в УПА і все життя переймався долею України. Я росла на трансляціях засідань з верховної ради. Коли це на той час мало кого цікавило, бо люди не звикли, не вірили, що можуть самі щось вирішувати.
Вітрєнко, сіманєнко, відверто пропарашенські комуняки, мороз з литвином типу нейтральні, та насправді теж пропарашенські і рухівці з цими всіма гнидами у вічній конфронтації, у відчайдушній боротьбі з вітряками.
39 10 3
topinambur_1981 28 апреля в 05:03
Ответ дляdf364tye3
100500 !!!
кому такое в 13г могло в голову прийти ,,
Тоді 2019 рік це 1000% змінити потрібно було б
9 3
vihola 28 апреля в 05:10
Ответ дляJuly38
Чорновола в президенти. От все у нас ніби є, і землі родючі, і клімат хороший, відсутність природних катаклізмів, і моря, і гори, і корисні копалини, і головне люди працьовиті і завзяті. А керівників хороших ніколи не було. Всі запроданці
Це ж не просто так, парашка вбиває, катує, репресує, труїть всіх хто їй не підходить. А тепер відкрила личину, що весь український народ їй не підійшов і всіх треба вбити.
24 7
Іринка Українка 28 апреля в 05:21
в 1917 году приход к власти большевиков
27 6
vihola 28 апреля в 05:39
Ответ дляІринка Українка
в 1917 году приход к власти большевиков
Правильно зауважили, але не залишитись в російській імперії, а відстояти і втримати соборну Україну після проголошення злуки УНР і ЗУНР.
От тоді б був шанс в історії піти позитивним шляхом без страшних жертв і втрат, які завдають до нині українцям парашенці .
За умови, що в подальшому вони б свої рила не пхали, що практично неможливо.
Тому, насправді, треба загадувати події які хотілося б відмінити на параші, а не у нас.

«ІМЕНЕМ УКРАІНСЬКОІ НАРОДНОІ РЕСПУБЛІКИ.
ДИРЕКТОРІЯ ОПОВІЩАЄ НАРОД УКРАІНСЬКІЙ ПРО ВЕЛИКУ ПОДІЮ В ІСТОРІІ ЗЕМЛІ НАШОІ УКРАІНСЬКОІ.
3-ГО СІЧНЯ 1919 РОКУ В М. СТАНІСЛАВОВІ УКРАІНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РАДА ЗАХІДНОІ УКРАІНСЬКОІ НАРОДНОІ РЕСПУБЛІКИ, ЯК ВИРАЗНИК ВОЛІ ВСІХ УКРАІНЦІВ Б. АВСТРІЙСЬКОІ ІМПЕРІІ І ЯК НАЙВИЩИЙ ІХНІЙ ЗАКОНОДАВЧИЙ ЧИННИК, ТОРЖЕСТВЕННО ПРОГОЛОСИЛА ЗЛУКУ ЗАХІДНЬОІ УКРАІНСЬКОІ НАРОДНЬОІ РЕСПУБЛІКИ З НАДНІПРЯНСЬКОЮ УКРАІНСЬКОЮ НАРОДНЬОЮ РЕСПУБЛІКОЮ В ОДНОЦІЛЬНУ СУВЕРЕННУ НАРОДНЮ РЕСПУБЛІКУ.
ВІТАЮЧИ З ВЕЛИКОЮ РАДІСТЮ ЦЕЙ ІСТОРИЧНИЙ КРОК ЗАХІДНИХ БРАТІВ НАШИХ, ДИРЕКТОРІЯ УКРАІНСЬКОІ НАРОДНЬОІ РЕСПУБЛІКИ УХВАЛИЛА ТУЮ ЗЛУКУ ПРИЙНЯТИ І ЗДІЙСЬНЯТИ НА УМОВАХ, ЯКІ ЗАЗНАЧЕНІ В ПОСТАНОВІ ЗАХІДНЬОІ УКРАІНСЬКОІ НАРОДНЬОІ РЕСПУБЛІКИ ВІД 3-ГО СІЧНЯ 1919 РОКУ.
ОДНИНІ ВО ЕДИНО ЗЛИВАЮТЬСЯ СТОЛІТТЯМ ОДІРВАНІ ОДНА ВІД ОДНОІ ЧАСТИНИ ЕДИНОІ УКРАІНИ — ЗАХІДНО-УКРАІНСЬКА НАРОДНЯ РЕСПУБЛІКА / ГАЛИЧИНА, БУКОВИНА, І УГОРСЬКА УКРАІНА / І НАДДНІПРЯНСЬКА ВЕЛИКА УКРАІНА.
ЗДІЙСНИЛИСЬ ВІКОВІЧНІ МРІІ, ЯКИМИ ЖИЛИ І ЗА ЯКІ УМІРАЛИ КРАЩІ СИНИ УКРАІНИ.
ОДНИНІ Є ЄДИНА НЕЗАЛЕЖНА УКРАІНСЬКА НАРОДНЯ РЕСПУБЛІКА.»

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Акт_Злуки
AmazingLady 28 апреля в 06:00
Енакиевский завгар. Гнида
16 4
AmazingLady 28 апреля в 06:01
Донецкая мафия и втирательство про донбасс Украину кормит
21 7 2
Леска 28 апреля в 06:16
День вступу УРСР в СРСР
Seehund 28 апреля в 06:24
Даже и не знаю, что отменять с нашим-то ´счастьем´. Ну пусть будет отменен выбор действующего президента.
22 7 1
Witty 28 апреля в 06:27
Народження Юрія Долгорукого може б непогано було відмінити