Ясамаякрасивая)• 29 марта 2024
Анастасія Казачок. Хтось звертався?
Дивилась відео в ютуб вроді серйозна
Але я щось боюсь лоханутись. Подивитись на таро 3000.. я не безкоштовно хочу але блін 3000
Викачую яйцями• 29 марта 2024
Колись так моя мама звернулася ,3000,я кажу,ти здуріла?Ну і... все мімо було,що вона їй там напророчила.
Сволочі,наживаються на біді людей
Ясамаякрасивая)
• 29 марта 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Сволочі,наживаються на біді людей
Та Казачок ?
Ясамаякрасивая)
• 29 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
У Яны пасынковой 12, а вы как хотели, бесплатно
Та ні але не за такі гроші коли і так важко дуже
ПоЗиТиВнАя• 29 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
У Яны даже расклады по её родному Днепру на эту зиму мимо, за этот бред еще 12 тыс. платить?
AmazingLady• 29 марта 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Это небольшие гроші в ее случае
Ясамаякрасивая)
• 29 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Это небольшие гроші в ее случае
А чому в її випадку ви кажете ? Бо вона медійна особа ?
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Сволочі,наживаються на біді людей
за3000- 4000 сходите к классному психологу-толку больше на 100 процентов
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну ясно все….дякую
видимо стоматолог не получился из нее хороший
Викачую яйцями• 29 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Та нащо вони взагалі ті гадалки,це ж лохотрон.
Колись працювала на Подолі в Києві,напроти був цей шарлатанскій бордель.
Приїжджали ті гадалки на джипах расфуфирені,зайшли,переодяглися на роботу в косиночкі і людей приймали.
Боже,одні бідні люди до них ходили...
пару жінок зайшли до нас в офіс,ми їх отпаювали корвалолом.
вони жалілися,що їм пообіцяли проблеми всі вирішити ті Стефанії,Марії і проч.,а вирішили тим,що забрали гроші...
І по роботі стикалася с психологом,там також не все так райдужно с прийомом в 100 баксів...
Боже,одні бідні люди до них ходили...
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Боже,одні бідні люди до них ходили...
у нормального психолога за 1 сессию запрос решается)решил вопрос и забыл
Девальвация• 29 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Макс Гордеев 14000
Девальвация• 29 марта 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Кто больше??)))
Это было еще 2022 год. Знакомая обращалась попадений ноль и ничего не Сбылось , лучше в больнице обратилась раньше
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляДевальвация
Макс Гордеев 14000
что у макса гордеева сбылось из предсказаний?
AmazingLady• 29 марта 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Потому что у других распиаренных ещё дороже
Девальвация• 29 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Ничего и ритуал на здоровье не помогло, тетки уже нет в живых
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляДевальвация
и порча на путина
Залетна Я тут• 29 марта 2024
Ответ дляДевальвация
Капец🫨🫨
Нічна ненажера• 29 марта 2024
Ответ дляПочемучка
Оце ви маячню написали. Ви реально вірите в це? Чим тоді це відрізняється від магічного мислення? Робота з психологом, це перш за все ваш труд, як ви можете гарантувати, що всі ваші проблеми вирішатьс за одну сесію? Якби було так, вам психолог був би непотрібний!
Почемучка• 29 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
это пишите вы херню,не были у нормального не несите бред
Басноплетка• 29 марта 2024
Я зверталася. Поки нічого не справдилося. Конкретики мало було. Я була розчарована, ще й за ці гроші. Відчула себе останньою дурепою...була складна ситуація в житті і зараз є і повелася так...
Мира всем• 30 марта 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Може краще задонатити? Більше толку буде :))
Это ее деньги, понимаете , да? Ее. Она как захочет ними, так и распорядится