Ясамаякрасивая)• 29 марта 2024
Анастасія Казачок. Хтось звертався?
Дивилась відео в ютуб вроді серйозна
Але я щось боюсь лоханутись. Подивитись на таро 3000.. я не безкоштовно хочу але блін 3000
Мира всем• 30 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
Я зверталася. Поки нічого не справдилося. Конкретики мало було. Я була розчарована, ще й за ці гроші. Відчула себе останньою дурепою...була складна ситуація в житті і зараз є і повелася так...
Лучше вот на кидстафе в единую тему напишите- там хоть бесплатно посмотрят