Молчалка• 29 марта 2024

Порадьте тарлога

Будь ласка.
КликОЛЬКА• 29 марта 2024
А мені психолога
Ангел-предохранитель• 29 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А мені психолога
Мені теж😂
Криниця щастя• 29 марта 2024
А мені гастроентеролога.
Полонянка SexShop-а!• 29 марта 2024
А мені бабку в Києві, яка знімає порчу
Кофе в лобби• 29 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А мені бабку в Києві, яка знімає порчу
Самі зніміть , це не склпдно
З родзинкою• 29 марта 2024
А мені…, а мені.., ще не придумала, всіх розібрали
Полонянка SexShop-а!• 29 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Самі зніміть , це не склпдно
Навчіть, будь ласка🙏
Кофе в лобби• 29 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Навчіть, будь ласка🙏
Викачайте яйцем (три рази), в інтернеті повно інфи. Те саме робить бабка.
Полонянка SexShop-а!• 29 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Дякую! Справа в тому, що я вдома знайшла підклад, його спалила, але може цього не достатньо, бо відчуваю, що все в житті пішло не так(((
З родзинкою• 29 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Церковь свечи за здравие на всех членов семьи. 40 уст за здравие на себя и тех кто дорог. 40 уст за упокой за ушедших. И свеча с молитвой о прошении обидчика напротив иконы какая понравится
Полонянка SexShop-а!• 29 марта 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Спасибо! А если дома еще есть подклады, о которых я не знаю? Они перестанут действовать тогда?
Tarot.• 29 марта 2024
Можете зайти на постійно обговорюючи теми ( є окрема тема) і там уже або запитати або обрати когось
Гуру троллинга• 29 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чому ви в це вірите? Моліться своїми словами Богу, просіть захистити вас і благословити ваш дім. Так і говоріть, Господи, захисти, благослови. Бабки в тд - не від Бога. В крайньому випадку - це просто аферисти. А за гроші, що мали їм віднести - купіть собі сукню нову.
Кофе в лобби• 29 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Яйце забере все. Це найпростіше і по бабкам бігати не треба.

Якщо Ви все таки звернетесь до православ´я (в них своя церковна магія), то за день Ви маєте відвідати три/краще 4 намолених місця/монастиря, там за овити сопокауст за здоров´я . Найкраще якщо побуваєте в церквах вік яких більше 250 років.