Играю у края• 29 марта 2024
Чим би ви хотіли займатися, якби могли обирати?
Дівчата, якби могли обирати, чим би ви займалися? Що б конкретне приносило вам задоволення?
Мається на увазі робота чи хоббі якесь.
Без прив´язки до доходу.
Мається на увазі робота чи хоббі якесь.
Без прив´язки до доходу.
Потужна махіна• 29 марта 2024
Ответ дляВишиванка
А чем проблема закончить юрфак??? Возможно, если у вас есть во, может даже магистратуры вам хватит
ВО є, але майже в 40 починати вже пізно
Вишиванка• 29 марта 2024
Ответ дляПотужна махіна
ВО є, але майже в 40 починати вже пізно
Значит, не так сильно вы и хотите
Ответ дляПотужна махіна
Аналогічно, тільки бажання в мене було, а можливості в батьків не було. Чоловік юрист, відповідно багато юристів в нашому крузі спілкування. Так шкодую, що не поступила, коли ще був час на то. Мені так подобається ця тема,та на жаль (((
у моей мамы было желания, и возможности не было, своим умом поступила на бюджет и выучилась
я могла бы также, но любила смотреть на тупых одноклассников, забила на учебу, а что уж теперь)
Потужна махіна• 29 марта 2024
Ответ дляВишиванка
Значит, не так сильно вы и хотите
Я реально дивлюсь на життя. Здобути освіту можна, але кар´єру вже не збудувати. Та й питання було, чим би хотіли займатися якби була змога.