Творог для розжига• Изменено 29 марта 2024
Можно Лоратадин заменить на Супрастин?
Аллергия на лекарство (укололи внутримышечно).
Дома есть Супрастин. Доктор посоветовала Лоратидин.
Аноним_1857• 29 марта 2024
Можно, но супрастин в отличии от лоратадина дает сонливость, но он будет посильнее
Скользкая• 29 марта 2024
У меня мама спит после Супрастина, а я нет почему-то. Но заменить, конечно, можно.
Заздрість то погано• 29 марта 2024
Лоратадин по дозуванню не співпадає з лоратадином. Вам потрібно призначити дозування. Окрім того якщо укол робили, то там вже міг бути супрастин, значить дозу в цей день треба менше. Окрім того супрастин гарно комбінується в таких випадках з левоцетеризином.
Ну і загалом треб ж знати що там за алергія була... Може там ніксар краще.
Лоратадин при гострих алергічних станах не є ліками вибору.
Творог для розжига
• 29 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Укол зробили для лікування суглобів - хондроїтін, глюкозамін.
Заздрість то погано• 29 марта 2024
Ответ дляТворог для розжига
В чому саме полягала алергія?
Творог для розжига
• 29 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В чому саме полягала алергія?
Після вчорашнього першого уколу на попі червона пляма, яка чешеться.
Заздрість то погано• 29 марта 2024
Ответ дляТворог для розжига
Аааа таке... лоратадин достатньо. Тим більше не факт що алергія, то може бути просто місцева реакція. Я думала був набряк Квінке чи кропивнця...