мистерЛяпсус• 29 марта 2024
Изменил муж
Добрий день, хоча не дуже він добрий. Не можу більше справлятися сама з тим що сталося. Болить, поділитися з близькими не можу, не хочу, та не прийму їхніх порад. А також не хочу просто щоб вони це знали.
Мене зрадив чоловік. Прочитала переписку в менеджерів, де він каже про любов іншій бабі. Дочекалася з роботи, вийшла до нього, та висказала. Дуже важка розмова. Він одразу сказав що все закінчить, що ми з дітьми для нього найдорожче...бла бла бла. В нинішніх умовах не можу травмувати дітей, їм і так важко. Люблю свій дім, свою родину, та й цю скотину також....І чому я повинна все це залишити, скривдити дітей, змінити життя через якусь прошмандовку.
З чоловіком вели довгі розмови, вибачається, каже що кохає, подарунки, кафе, прогулянки, секс, все для мене.Таке враження, що стосунки стали ідеальні.
Але я не можу відпустити, мені кортить колупати це до дна, дізнатися всі деталі, розказати їх відносини, втортати в багнюку.
Я розумію, що якщо вирішила залишити сім´ю, то повинна прийняти, провчити точно не зможу. Намагаюся не влаштовувати істерик, але складно.
Сподіваюсь, що якщо поговорю про це з іншими,то якось розраджксь, але не знаю
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Т.е. с Вашей точки зрения на детей нужно забить? Не учитывать последствия для них?
Да не нужны ему дети. Он ссыкло,боится выйти из зоны комфорта и принять решение. Он прикрывается детьми, е утак удобнее. А вы себя тешите иллюзиями, что во всем виновата какая то женщина, а не ваш кобелина.
Кицюююня• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Він не припинить, хоча хто його знає, я думала що і не зрадить, а я не впевнена що буду поводитися достойно, я можу бути дуже неприємною людиною.
В дітей рухне просто ще й ця частина всесвіту
та досить вже так драматизувати.
Нічого ні в кого не рухне. Повторюю, ні ви перша зі своїми дітьми. Вам вище правильно сказали. Думати зараз про себе , та про свою психіку.
Кицюююня• 29 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Діти ж не малі вже, і якщо правильно все оформити, то діти не постраждають так, як ви це малюєте. В мене друзі розлучалися, то дітям сказали:’ діти, ми з мамою вирішили, що нам краще окремо, але залишимося друзями, ви для нас обох на все життя наші діти, і ми оба будемо з вами, але по окремості’. Діти 7 і 10 років сприйняли це не так трагічно, як ви пишете. А рік потому взагалі сприймали це нормально. Бо і батько і мати вели себе розумно. Не наговорювали одинина одного, а навпаки казвли:’ батько ( мати) ваш для вас класний, де б він не був і с кім би не жив’.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Автор, з ваших постів видно, що ви будете з ним жити і хочете пробачити. Це ваш вибір, ніхто не засуджує. Просто відключайте функцвю, що чоловік тільки ваш. Інакше вам не впоратися. Будете його ділити з кимось завжди. Не вірю я в ’оступився’. Це є, але так рідко. Ладно б прибухнув і разок секс по п´яні, хоча і це бридота ще та. Але ваш кохає іншу. Ви можете після зради розлюбити чоловіка? Ні. То уявіть, з якого дива він розлюбить жінку, яка йому давала тільки насолоду.
ЗавЛабСнаб• 29 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вспомнила. Когда я уже поняла, что жить с изменщиком не смогу, вот тогда могла спокойно даже говорить о ней с мужем. Он все время говорил, что он не виноват, что это она, змеюка подколодная, не дает ему прохода, первая звонит, пишет, а он, несчастный, вынужден общаться, вот она на него вешается, бросается.
Я ему: как она на тебя вешается, как? Ты идешь по улице, оглядываешься, боишься и тут она неожиданно прыгает на тебя с дерева?
На что, мой муж с честными глазами, с руками скрещенными на груди, ответил- да, вот так вот и было! Ты очень хорошо описала! Так и было, клянусь!
Я ту картину представляла и впервые, после его измены, мы сидели на кухне и смеялись до слез.
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я понимаю, что мои мучения и все остальное это пыль в мировом масштабе. Хотела услышать тех, кто через это проходил.
Вам це не допоможе, бо усі люди різні ситуації різні, стосунки різні. Я вам зараз розкажу як мій колишній бігав по коханках поки мене та дитину в пологовому рятували. А потім як зчепивши зуби рік його терпіла, щоб вивести себе та дитину в нормальний стан після того всього, потім як залишилася з однорічною дитиною сама, працювала день і ніч, ставила колиску-манежик поруч і працювала. Отримала другу ВО, розпочала свій бізнес.
Все це звучить пафосно і трішки навіть героїчно, але насправді особисто мені то не було так неймовірно важко, бо в мене самостійний, сильний та вольовий характер,немає нічого такого що може чоловік і не можу я. Тому легко прийняла рішення про розлучення і ні разу не пошкодувала про це. Але мій досвід мало чим допоможе іншим жінкам в інших обставинах.
Идеальная оптимистка• 29 марта 2024
Ответ дляКицюююня
а де гарантія що то перший раз? А не двадцять перший?
Таке відчуття, що там якийсь статевий гігант. І кожна хоче бути його коханкою. Може там простий рядовий мужчинка, якому десь один раз колись випадково вдалося вляпатись. І після цього випадку він до кінця життя буде триматись жінчиної спідниці як вош кожуха.
Але то таке. Ще раз наголошую, вирішувати жінці. То її чоловік. Вона з ним розбереться. Можливо захоче й подати на розлучення. Але, вона сама наголошує, що це вплине на дітей. Для мене це червона лінія. Я ще та ’яжемать’. Тому свого часу терпіла. Але до пори. Коли морально була готова і розумілв, що це не вплине на дитину, то сама ж від нього і пішла.
Кицюююня• 29 марта 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
В цій темі, як для мене, головне те, що у переписці є чіткі слова - це любов до іншої жінки.
Не флірт, не онли секс, не симпатія, а любов.
Чоловіку не 19. А 40. Часто в такому віці вже вміють розлічати де любов, а де просто так.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Там були окремі завчені фрази, не оди. Він каже вона сама просила, щоб так писав. Хоча я розумію, що це мої відмазки для себе ж.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Я оце все читаю, та розумію для себе, що не готова зараз не пробачити, ні вигнати. Чипляюся за своє життя, тримаюся за соломинку. Не знаю, я к з цього вибратися...
Кицюююня• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
жіночко. Це ваше життя. Хочете другу половину зруйнувати - будь ласка. Все що у мене було по темі, я сказала. А жити ілюзіями чи жити для себе - то ваше діло.
Хай все у Вас буде добре
Идеальная оптимистка• 29 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Оце в них в 40 криза середнього віку. Шукають на спину пригод. В мого якось та любов вся вивітрилась аж бігом. Він після розлучення вже дві чи три мав любові. А тепер ще й одружився. Тільки дуже хоче назад до мене повернутись. А всьо! В мене тепер вже теж любов!
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Щоб вони скисли зі своїми кризами
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це і є відмазка. З тої, яку кохає дурочку робить. Чого ж він таку дурну покохав? Зроду мужик не зізнається в почуттях до тої, яка не потрібна і не цікава.
Або з користі це робитиме, або по любові. А користі з коханки якої? Вона дає те, що кожна дасть, але він вибрав її , бо любить. З користі ляпає, що любить тільки дружині. Щоб не руйнувала збудований світ, бо в 40 важкувато все з нуля.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ви хоч у сексі відстороніться на якийсь час. Хай розуміє , що вам боляче, а не тряпкою перед ним стелитеся.
Идеальная оптимистка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Щоб вони скисли зі своїми кризами
То ж так! Я не знаю, який канал їм там в тому мозку заклинює. В мене і дід покійний так в 40 загуляв. Але потім схаменувся. Все дітям і в сім´ю. Я скільки його пам´ятаю, ніколи б не подумала, що він міг бабі зрадити.
Тому висловлюю саме таку позицію, з точки зору мого досвіду. Але бачите, в когось чоловіки таки справжі гульвіси і не каються.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та це зараз мабудь мені потрібніше, ніж йому.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Щоб вони скисли зі своїми кризами
Гуляють і в 30 і в 50 , а хто може і пізніше. В 40 просто чоловіки собі більше позволяють, бо до такого віку матеріально забеспечені, можуть не тільки жінці на 8 березня подарунок зробити, а і коханці .
Запропонуйте йому поліграф пройти, чи одна вона була в нього та коханка, і чи кохає. Як відмовиться, то і без поліграфа все ясно.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я читала, що більшість жінок в цей період намагається доказати, що вона в ліжку краща. Ви його кохаєте ж зараз не так як раніше, а мабудь страсті добавили, інших розваг? Він порівнює. І це може бути не на вашу користь. Через декілька місяців це проходить, і приходить огида. Ці етапи проходження зради можна знайти в інеті.
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Нащо себе так принижувати, поліграф, збір доказів... брррр.... не стосунки а якісь слідчий відділ...
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Ну так автора ковбасить, вона з ним сексом займається для того, що б доказати, що з нею краще. Слідкує за коханкою, чи звільнили, заставляє писати чоловіка коханці, що вона помилка в його житті. Куди вже більше приниження. Я не писала проходити і слідчій відділ включати, я написала просто сказати. Може це допоможе автору вирішити, як далі жити.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
І доречі, слідчій відділ автор включила, як почала ритися в його телефоні і вичитувати чати. Навіщо? Автор же пише, у них були гарні дружні стосунки.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ковбасить, не те слово, кидає з краю в край. І як вирішити я не знаю.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та тому, що коли близькі стосунки, то відчуваєш в повітрі, коли щось змінюється
Попразендовна• 29 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
З сексом взагалі тупикова ситуація по суті. Не займатися - його ще більше потягне знову до коханки, чи інших жінок. Займатися - переступати через себе та свою гордість. Я навіть не знаю що тут можна порадити...
Молода і нерозважлива• 29 марта 2024
Отнеситесь к этому проще. Как, он съел борщ не дома, а в другом месте. Просто попробовал. Но вас то борщ вкуснее, домашнее, поэтому он с вами.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ну варіантів багато. Закрити очі ( у вас не получиться), вигнати ( 100 % ви це не зробите), перевіряти і далі , і це буде життя ад. Всі ми різні, і тому варіантів хватає. Виберіть свій.
Я два рази була у шлюбі. Перший давно, ще у 18 вийшла заміж. Чоловік класний, і зараз він класний. Але напився перший раз у житті і повів іншу в кабінети. Я дізналася, дитину на руки, чемодан і поїхала до батьків, розлучилась, не розбираючись. Чи любила його? Так, дуже. Дихати важко було. Але брезгливість і образа мене як жінки,перемогла.
Ви не брезглива, ви навіть сексом можете займатися, то у вас інший вихід мабудь.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Я про це не думаю, зараз навряд чи потягне, бо я таке влаштувала, що він в нього зовсім повинен був відсохнути. Інша річ, ЯКЩО все вляжеться.
Аноним Советчик• 29 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви знаєте, у автора наче не так трохи. Поїв десь борща, і виявилось що там добріше, і почав же їсти де добріше, і їв би далі, але автор застала в расплох. Полюбився йому борщ на стороні. А з нею з почуттів провини. 25 днів, ось підождіть, ще все устаткується. Якщо там кохання, то його туди тягнутеме. А ще ж і коханку не списуйте , вона може жінці мститися, пережде пару місяців, і знов заманювати буде.