мистерЛяпсус• 29 марта 2024
Изменил муж
Добрий день, хоча не дуже він добрий. Не можу більше справлятися сама з тим що сталося. Болить, поділитися з близькими не можу, не хочу, та не прийму їхніх порад. А також не хочу просто щоб вони це знали.
Мене зрадив чоловік. Прочитала переписку в менеджерів, де він каже про любов іншій бабі. Дочекалася з роботи, вийшла до нього, та висказала. Дуже важка розмова. Він одразу сказав що все закінчить, що ми з дітьми для нього найдорожче...бла бла бла. В нинішніх умовах не можу травмувати дітей, їм і так важко. Люблю свій дім, свою родину, та й цю скотину також....І чому я повинна все це залишити, скривдити дітей, змінити життя через якусь прошмандовку.
З чоловіком вели довгі розмови, вибачається, каже що кохає, подарунки, кафе, прогулянки, секс, все для мене.Таке враження, що стосунки стали ідеальні.
Але я не можу відпустити, мені кортить колупати це до дна, дізнатися всі деталі, розказати їх відносини, втортати в багнюку.
Я розумію, що якщо вирішила залишити сім´ю, то повинна прийняти, провчити точно не зможу. Намагаюся не влаштовувати істерик, але складно.
Сподіваюсь, що якщо поговорю про це з іншими,то якось розраджксь, але не знаю
Кручу хвости• 29 марта 2024
Пусть при вас напишет этой тетке какие-то гадости и чтобы она отстала от него, вам полегчает)
Анонім Перший• 29 марта 2024
Т.е. она - прошмандовка, а с мужем после измены секс, кафе, подарки?
Як_наготую...• 29 марта 2024
З´їздіть кудись на відпочинок, чи в гості до батьків, теж легше має бути.
МатьЧасть• 29 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Толку. Я бы сначала ее предупредил, мол на то что вечером писать буду, не обращай внимания
Я б такое не носила, но продаю• 29 марта 2024
Отпиздить его надо было, битой, тогда бы полегчало
Тролю як можу• 29 марта 2024
Хріново, підстахуйтесь нехай все перепише на вас, умову поставте щоб не рипався з голою жопою, бо у вас довіри немає
Це холодною головою треба думати
Як_наготую...• 29 марта 2024
Ответ дляАнонім Перший
Теж не розумію, який секс? Вам треба себе цінувати, і ніякого сексу з ним поки що....
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Чого це вона раптом тьотка?! Це жінка, яку він любив і бажав, заради якої знехтував дружиною. Він щиро, від душі писав їй що кохає. Чого це має стати легше від написаних під тиском гадостей? Дитячий садок.
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляАнонім Перший
Це мій чоловік, моя родина, я в ній роблю що хочу
Распутница• 29 марта 2024
Если вы любите его по-прежнему и не хотите ничего менять, то ответьте честно сама себе: сможете ли вы просто это забыть? Не вспоминать, не упрекать в каждой ссоре. Потому что этот червяк отравит вашу жизнь навсегда. Если останетесь и простите, никогда не докапывайтесь. Не сможете - тогда расходитесь. Вам сейчас напишут: уходите, разводитесь….. но решать только вам, никто вас не осудит, если вы простите его и останетесь
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
Так, це він також від мене почув, признав, що зателефонував, сказав, а потім вже написав.
Кручу хвости• 29 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ну как вам сказать)
Я была просто на той стороне и мне написали «оставить нас в покое, с тобой было несерьёзно» и прочее, было неприятно очень. Я понимаю, что та женщина давила и защищалась, и я ушла из этого болота
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Справа в тому, що не знехтував, в нас весь цей час були чудові відносини, я не знала ні в чому відмови. Але зраджував при цьому...
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ви зараз ображені і на емоціях. Але чому вона зразу прошмандовка? Зрадив вам ваш чоловік, вона до чого?! Він і надалі буде зраджувати, як не з цієюжінкою,то з іншою,але буде обережнішим, щоб не спалитись. Те, що для нього в пріоритетів і сім´я і ви-не вірте, йому просто так зручно і звично. Коли дійсно чимь дорожиш, не руйнуєш за для миттєвого задоволення. Ви то може і пробачите його, але ця образа ніколи не забудеться,особливо якщо ви його кохаєте.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
А він робить що хоче і поза нею.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Це і є знехтував.
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ответ дляАнонім Перший
Ну муж же не при чем. Она сама пришла)))
Чорнобаївка• 29 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
И выгнать...
Кручу хвости• 29 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Автору будет легче и не все останутся, по крайней мере у кого есть чувство самоуважения и любовь к себе.
Мамина корзиночка• 29 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Ну так и он так считает
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
А хто вона, жінка яка трахалась з мужиком, знаючи, що після неї він поїде додому?
Мамина корзиночка• 29 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Так та тётка может моадше автора
всегдаДаДа• 29 марта 2024
Та через год-два все забудете, а через время может ещё и с мужем смеяться будете над этой историей.
Анонім Перший• 29 марта 2024
Ответ дляПуГоФФка
Та понятно)
мистерЛяпсус
• 29 марта 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Так та тётка может моадше автора
Старше
Як_наготую...• 29 марта 2024
Ответ дляАннуитет
как выше писали, пусть перепишет всю недвижимость на вас
Тільки таке вибачення приймаєте, класна порада 😉
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Від чого легше?! Вона забуде що слова любові він писав щиро, а образи просто щоб автор відклипалася від нього?!