Домашка• 29 марта 2024
Ну как так, а!? Фото «после» и «до»
Девочки, сначала стоит увидеть фото «после», а потом «до».
Ну как в это поверить!?
Самоучка• 29 марта 2024
І там і там фільтри. По друге різне освітлення, після видно в очах круглу лампу. Дуже плотна косметика, що тільки на фото відео добре виглядає і звісно маски та фільтри
Дон Пэдро• 29 марта 2024
Ви ніколи не бачили урокі макіяжу від цієї жіночки? рекомендую. На фото одна і та само людина, там весь процес на відео є
ЛеньГуглить_правда• 29 марта 2024
і чудесним образом, родинки самі мігрували по шиї...
--
і бувать же такі наїіііііівні люди..
--
і бувать же такі наїіііііівні люди..
Твоя космішна• 29 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я бачила багато таких уроків,справді круто,цілком можливо ,що в стартпості гарний мейк і до нього багато філлера . Вже бачила в Дубаї це цілком можливо .
Лагшмивара• 29 марта 2024
Так о чем рилс? Просто макияж - конечно нет. Лазерная шлифовка, фулфейс, макияж и фотошоп - вполне реально
Всех анонимов аноним• 29 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
Здесь видно, что одна и та же, просто на втором она рот не открывает) Что особенного?