Вельшановна• 30 марта 2024
Є психологи?
Поясніть мою ситуацію. Мої батьки доволі успішні люди в минулому (зараз пенсіонери), але багато де подорожували, могли собі дозволити. Я звичайна домогосподарка з малими дітьми, живемо скромно, бо з обох сторін нам не допомагали не старті зовсім. Одружилися і все, почали з 0. Зараз батьки тимчасово живуть з нами, і от я помічаю, що мені соромно за свою нереалізованість, здається, що не оправдала їх надій. Що я не достатньо добра дочка і тд, хоча стараюся як можу. Що жі мною не так?
Мурзилка• 30 марта 2024
Вы просто впали в позицию ребенка и хотите их одобрения и любви , а разве любят и принимают за что то ? В первую очередь должны любить себя , и одобрение и принятие такой какая вы есть можете дать себе сами , так как вы уже выросли. Просто вернитесь к себе , посмотрите на них с взрослой позиции , и тогда вы поймете что вам им доказывать ничего не нужно
Вельшановна
• 30 марта 2024
Ответ дляМурзилка
Ну от не розумію чого я так поводжуся, мене любили, хороше дитинство було, а я наче себе соромлюся
Стефанія• 30 марта 2024
’живемо скромно, бо з обох сторін нам не допомагали не старті зовсім’ цікаво. тобто ви не берете відповідальність за це на себе? це виправдання
БезВзяток• 30 марта 2024
Тут фраза трохи дивна - на старті не допомагали...Ви відчуваєте через це невдоволення? Можливо, коли підете на роботу, у вас не буде часу на такі роздуми...
Вельшановна
• 30 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Ні, просто в них був набагато вищий рівень життя як в мене, але я сама давала собі раду. А тепер соромно, що не досягла нічого.
Малая Налегке• 30 марта 2024
Вы сами не удовлетворены своей жизнью. Отсюда и подобные мысли. Найдите и реализуйте себя.