Детские_Будут?• 30 марта 2024
Хто літав Ryanair?
Як вони ставляться, що я прийду на check-in з рюкзаком і маленьким пакетом. Не влазить коробка цукерок у рюкзак. Чи краще її тримати у руках,щоб не було штрафу?
Любовь Калистратовна• 30 марта 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
А, может быть, просто я всегда только алкоголь там покупаю, мне всегда запечатывают
Я алкоголь тільки неміцний купувала, вино й ігристе не запечатували. Може, це правило для міцних напоїв
Любовь Калистратовна• 30 марта 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я останні рази купувала не алкоголь - також заклеювали пакет.
Були солодощі та косметика.
А в яких аеропортах? Я днями з Схіпхолу летіла - нічого не запечатували. Перед Новим роком з Фьюмічіно - також ні.
Куда_бежать• 30 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Доєднаюсь до питання. А можна рюкзак і сумочку кросбоді?
Да
Любовь Калистратовна• 30 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А якщо взяти косметичку з рідинами у руки, а шоколад у рюкзак, можуть причіпитися?
Ви можете мати лише один предмет, байдуже, косметичка то чи цукерки - другий неможна
Любовь Калистратовна• 30 марта 2024
Ответ дляYu Yu
Кто вам такое сказал? Можно кроссбоди и отдельно рюкзак. Летаю ими ещё до того, как они зашли в Украину, т.е с 2017 года
Й давно літали останній раз? Почитайте актуальні правила
100pudov• 30 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Я з Жешува вилітаю. Може поляки будуть чіплятися
Я лот летала, не лоукост, все рюкзаки и чемоданы в рамку вставлялм
Анонимба• 30 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Ні, але їх зазвичай ховають під одягом, чи запихують у рюкзак
Анонимба• 30 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Может можно купить что-то в дьюти фри и в тот пакет положить , у меня на практике с ними не было такого, может кто еще подскажет.
Ой, я,набрюдала когда когда за пакети дьюти фри тоже требовали доплату, один раз мау в амстердаме, и ренэир в Кракове. У меня честно шок был.
Анонимба• 30 марта 2024
Ответ дляСhanelKa
Мені давали звичайні пакети. Пакети не печатали
Ви мабудь алкоголь не купували? Я помітила, що тільки алкоголь пакет запаюють
Ответ дляКупи слона
Автор, не слушайте теоретиков. Можно кроссбоди (конечно, если она не полноценная сумка, а именно маленькая сумочка) и рюкзак. Это правила касается именно виззейр и райанэйр. Живу в Киеве, но активно путешествовала до войны и сейчас путешествую. В аэропортах Будапешта (обычно летаю через него), Рима, Неаполя, Марселя, Лиссабона, Севильи, Фуншала проблем не было!
Может конечно у ’прекрасных’ поляков всё по-другому, как знать.
Анонимба• 30 марта 2024
Ответ дляYu Yu
А коли останній раз? Правила дуже змінилися, я щороку літаю і у відрядження і на відпочинок. Десь з другої половини 2019 почали траплятися такі суворі посадки, 2023 майже масово.
Он с Парижу восени летіла, рейс затримали на 1,5 години, бо всіх переаіряли, за 200 грамів перевісу повертали на доплату.
А в кінці лита летіла на Кіпр з Кракова, то там кожну валізу запихували в рамку. Умовно кожному 5му сказали допоатити 70 євро. Олна дівчинка так пихала свій рюкзак, хвилин 15... запихнула, але там в середині так все тріщало, що вона як мінімум без окулярів залишилась
Ответ дляАнонимба
2 недели назад Будапешт- Лиссабон (именно райанэйр), 6 дней назад Фуншал-Будапешт (виззейр). Кроссбоди и рюкзак, проблем не было
Тішуся неперетішуся• 30 марта 2024
Ответ дляYu Yu
По правилам нельзя,но обычно не трогают
Но надо брать такую сумку,чтоб если что запихнуть в рюкзак можно было
Анонимба• 30 марта 2024
Ответ дляYu Yu
Тут як пощастить, бо я у Кракові запихувала її у рюкзак, бо хотіли порахувати як другу річ. Просто чи коштубть ці рищики 70 євро
Просто болталка• 30 марта 2024
Ответ дляКупи слона
всегда кроме рюкзака у меня кроссбоди, никогда не было вопросов
но я думаю, это зависит от персонала и его настроения
Донька подруги• 30 марта 2024
Летіла з Кракова, мала кросбоді, але про всяк випадок підтягнула на спину під куртку, але нікого не чіпали, тільки одну за рюкзак, який явно був більший
Мамина корзиночка• 30 марта 2024
Ответ дляКупи слона
На сайті Ryanair написано пояснення що таке ручна поклажа і особисті речі. Рюкзак можна віднести до ручної поклажі, а сумочку до особистих речей. Я свою сумочку ховала у рюкзак, а на борту дістала, але бачила, що багато хто заходив і з рюкзаком, і сумочкою
Залатавая• 01 апреля 2024
Ответ дляCookVika
Літала у цьому році 3 рази саме рінейр з Катовіце, Кракова і з Варшави - залежить від зміни
Було таке що все в рамки ставили ( рамки одразу з вагами 😳) і за все доплачували
А бувало що взагалі не перевіряли нічого
Можете підказати, як краще і зручніше дістатись в Київ з Катовіце або Кракова? Обираю рейс з прильотом на вибір в одне з цих міст. Дякую ❤️