Хто знає, чому не має досі виплат ВПО? Заяву на переоформлення подавала
Ответ дляЯзвочка
Вони прийдуть в квітні
Дуже дякую за відповідь)) Скажіть ще, будь ласка, де Ви дізнались цю інформацію?
Язвочка• 30 марта 2024
Ответ дляЛариса0725
Нема за що☺️
Чоловік коли переоформляв, запитав в ЦНАПі . То сказали наче за 2 місяці одразу прийде в квітні
Ответ дляЯзвочка
Нема за що☺️
Дуже Вам вдячна))
Ольга-a948• 30 марта 2024
Моя подруга подавала 15 березня, сьогодні выплати прийшли .Ми подавали 18 березня виплат немає.
88anastasia88• 30 марта 2024
Я подавала в начале марта и сегодня вечером пришли. Думала тоже будут в апреле за два месяца.