Изменено 30 марта в 22:35

Астма чи що то може бути? Дуже потребую поради.

До алерголога записалась на п´ятницю. Бо все ж вирішила піти на консультацію.

Ситуація така - помітила що син ( я вмію слухати свого сина, колись мене педіатр вчила, бо хворів часто в дитинстві,зараз йому 11 з половиною років), коли приходив в холодну пору додому після активних ігор час від часу кашляв, я коли я слухала мав з правої сторони ( завжди з однією і +- в одному місці) свистяче дихання в слухалці, без слухалки я б такого не почула.
Сьогодні тепло +23, прийшов додому і я вирішила послухати бо був на футболі, все ок. А на вечір послухала і знову з тієї ж сторони свист на видиху.
Але дихати йому не важко, не кашляє, вдихнути може. Каже все як завжди. Але в слухалці свистить.
Піду до алерголога. Або скажіть то вже астма, чи що то може бути?
Дитина почуває себе прекрасно, не хворів і не хворіє зараз. Але цей свист в здоровому стані мене лякає. Вже жалію що маю слухалку і вмію нею користуватися.
Капитошечка 30 марта в 22:36
А навіщо слухати просто так. Вам нема чим зайнятися?
Голова колгоспу 30 марта в 22:36
Сходите к хорошему пульмонологу и он все объяснит. Астма- это не совсем про свист, говорю как мать астматика. Именно пульмонолог нужен.
автор Хата на мати 30 марта в 22:36
Але ще питання свист є не завжди як прийду до лікаря і його не буде, як їй то пояснити, що я на слухала. Бо навіть не знаю як правильно поступити
автор Хата на мати 30 марта в 22:37
Ответ дляКапитошечка
А навіщо слухати просто так. Вам нема чим зайнятися?
Просто помітила зимою після активності кашель,послухала почула свист. І вже час від часу контролюю це
Весотехник 30 марта в 22:37
Це може бути обструкція, можливмйшпередвістник астми. Мене інше дивує, нащо ви слухаєте здорову дитину?
автор Хата на мати 30 марта в 22:37
Ответ дляГолова колгоспу
Сходите к хорошему пульмонологу и он все объяснит. Астма- это не совсем про свист, говорю как мать астматика. Именно пульмонолог нужен.
А алерголог пульмонолог то не то?
автор Хата на мати 30 марта в 22:39
Ответ дляВесотехник
Це може бути обструкція, можливмйшпередвістник астми. Мене інше дивує, нащо ви слухаєте здорову дитину?
Бо раз в здоровому вигляді почула свист, і час від часу слухаю. От зараз прийшов додому, пішов в душ, не кашляв, але так як був на футболі, вирішила послухати чи після фіз активності немає свисту, і на тобі - він є. Що то таке блін? Не забороняти ж здоровому активному хлопцеві бігати.
Голова колгоспу 30 марта в 22:40
Ответ дляХата на мати
А алерголог пульмонолог то не то?
Тоже сойдёт, главное, не просто аллерголог, а человек, умеющий слушать. Потому что иногда лишняя хорда в сердце даёт свист/шум, они различают. А мы с Вами нет. Обструкция не может то звучать, то нет, не ставьте диагнозов, выпейте ромашки и пусть доктор Вас успокоит.
автор Хата на мати 30 марта в 22:41
Вест минулий рік хворів рідко , то не кашляв і я не слухала зовсім. А потім помітила зимою той свист випадково, і так час від часу то повторяються. Завтра може проснутись і нічого не буде. Потім через кілька днів знов з´явитись і пройти. Не знаю з чим то зв´язано. Іноді може просто покашляти і він проходить
автор Хата на мати 30 марта в 22:43
Ответ дляГолова колгоспу
Тоже сойдёт, главное, не просто аллерголог, а человек, умеющий слушать. Потому что иногда лишняя хорда в сердце даёт свист/шум, они различают. А мы с Вами нет. Обструкция не может то звучать, то нет, не ставьте диагнозов, выпейте ромашки и пусть доктор Вас успокоит.
А алерголог пульмонолог мають якісь тести для визначення астми чи то алергія чи що то таке? Чи просто зараз випишуть щось по типу монтелукаста як всім і все
Голова колгоспу 30 марта в 22:44
Ответ дляХата на мати
Вест минулий рік хворів рідко , то не кашляв і я не слухала зовсім. А потім помітила зимою той свист випадково, і так час від часу то повторяються. Завтра може проснутись і нічого не буде. Потім через кілька днів знов з´явитись і пройти. Не знаю з чим то зв´язано. Іноді може просто покашляти і він проходить
Вот поэтому, когда подруга-доктор предложила научить меня слушать сына, я отказалась) ато бы сума сошла и ребенка бы извела тем фонендоскопом
Аnnеt 30 марта в 22:45
астма - это когда сложно дышать и сужаются проходы в бронхах.

к примеру, сын с прогулки пришёл и свистит, дышать тяжело, а попил чаю горячего, бронхи расширились и вроде прошло.
Голова колгоспу 30 марта в 22:46
Ответ дляХата на мати
А алерголог пульмонолог мають якісь тести для визначення астми чи то алергія чи що то таке? Чи просто зараз випишуть щось по типу монтелукаста як всім і все
Ну если врач ничего эдакого не услышит,то зачем тесты? Их делают, если 3 и более обструкции в год, если гормоны не помогают, сатурация снижается, ребенок ночами не спит и кашляет. А Вам зачем?
Голова колгоспу 30 марта в 22:46
Ответ дляАnnеt
астма - это когда сложно дышать и сужаются проходы в бронхах.

к примеру, сын с прогулки пришёл и свистит, дышать тяжело, а попил чаю горячего, бронхи расширились и вроде прошло.
При астме это удача,если после чая проходит)
автор Хата на мати 30 марта в 22:47
Ответ дляГолова колгоспу
Вот поэтому, когда подруга-доктор предложила научить меня слушать сына, я отказалась) ато бы сума сошла и ребенка бы извела тем фонендоскопом
Краще б і я відмовилась. Хоча це вміння за багато років мене дуже спасало, щось наслухаю коли хворіє дитина , відразу до лікаря і ще жодного разу не пропустила нічого . Вчасно зверталась і все ок. Просто не слухала коли здоровий,а тут вже кілька місяців ( не кожен день звичайно) моніторю цю особливість і нарешті вирішила записатись до лікар, бо то мене хвилює
Аnnеt 30 марта в 22:47
Ответ дляГолова колгоспу
При астме это удача,если после чая проходит)
это так начинается.
автор Хата на мати 30 марта в 22:49
Ответ дляАnnеt
астма - это когда сложно дышать и сужаются проходы в бронхах.

к примеру, сын с прогулки пришёл и свистит, дышать тяжело, а попил чаю горячего, бронхи расширились и вроде прошло.
Ні такого в мого немає , візуально взагалі проблем немає, ні прийшвижшеного дихання, ні кашлю, ні того що не може вдихнути на повні груди, візуально все як завжди - все ок. А коли беру слухалку, там свистить і наче як рипить такі звуки.
Голова колгоспу 30 марта в 22:49
Ответ дляАnnеt
это так начинается.
У меня ребенок с астмой, могу сказать другое. Видимо, все индивидуально.
Тут автор излишне нервничает просто, мне кажется
Голова колгоспу 30 марта в 22:51
Ответ дляХата на мати
Ні такого в мого немає , візуально взагалі проблем немає, ні прийшвижшеного дихання, ні кашлю, ні того що не може вдихнути на повні груди, візуально все як завжди - все ок. А коли беру слухалку, там свистить і наче як рипить такі звуки.
Мой Вам совет, послушайте мужа/соседку/шарика и поймите, что звуки будут у всех. И различит только врач где и правда проблемы есть.
автор Хата на мати 30 марта в 22:51
Ответ дляГолова колгоспу
У меня ребенок с астмой, могу сказать другое. Видимо, все индивидуально.
Тут автор излишне нервничает просто, мне кажется
Так я трохи тривожна, але є то що я чую то не вигадка. Звідки береться?
Аnnеt 30 марта в 22:51
Ответ дляХата на мати
Ні такого в мого немає , візуально взагалі проблем немає, ні прийшвижшеного дихання, ні кашлю, ні того що не може вдихнути на повні груди, візуально все як завжди - все ок. А коли беру слухалку, там свистить і наче як рипить такі звуки.
свистеть может просто мокрота.
Голова колгоспу 30 марта в 22:52
Ответ дляХата на мати
Так я трохи тривожна, але є то що я чую то не вигадка. Звідки береться?
Я же писала, что угодно, сердце, ЖКТ, да даже бронхи, но это не обязательно болезнь!
Я сама такая и очень хорошо Вас понимаю.
автор Хата на мати 30 марта в 22:53
Ответ дляГолова колгоспу
Мой Вам совет, послушайте мужа/соседку/шарика и поймите, что звуки будут у всех. И различит только врач где и правда проблемы есть.
Слухала вже, та й за стільки років вже знаю як звучать здорові легені сина, і коли є щось не внормі, свист і рипіння добре чути, але не завжди. Тому й створила цю тему щоб дізнатись більш детально. Більш за все думаю як пояснити лікареві, якщо вона буде слухати і нічого не буде.
автор Хата на мати 30 марта в 22:54
Ответ дляАnnеt
свистеть может просто мокрота.
Так зараз він здоровий і мокроти там в принципі немає.
автор Хата на мати 30 марта в 22:54
Ответ дляГолова колгоспу
Я же писала, что угодно, сердце, ЖКТ, да даже бронхи, но это не обязательно болезнь!
Я сама такая и очень хорошо Вас понимаю.
Свисти справа, там нема серця.
Голова колгоспу 30 марта в 22:55
Ответ дляХата на мати
Слухала вже, та й за стільки років вже знаю як звучать здорові легені сина, і коли є щось не внормі, свист і рипіння добре чути, але не завжди. Тому й створила цю тему щоб дізнатись більш детально. Більш за все думаю як пояснити лікареві, якщо вона буде слухати і нічого не буде.
Ну характер звука опишете да и все. Бессимптомной астмы не бывает. Здоровых людей никто не слушает. Звуки нужно различать по природе, для этого интерны слушают сотни и тысячи людей. Хорошего Вам вечера автор и спокойствия.
Даю справку 30 марта в 22:55
Ответ дляАnnеt
это так начинается.
А потом как ? У меня просто тоже ребенок после того как переболел бронхитом с обструкцией, иногда набегается на прогулке и прям там начинается свист. Пока дошли домой - прошло. Это астма? Начало? Я испугалась, сразу поехала в больницу, но там ничего не сказали, только наблюдать, так как уже все прошло.
Аnnеt 30 марта в 22:56
Ответ дляХата на мати
Так зараз він здоровий і мокроти там в принципі немає.
если есть наследственность, если есть аллергия и постоянный насморк, то вы в зоне риска и нужна профилактика и внимание.
автор Хата на мати 30 марта в 22:56
Ответ дляГолова колгоспу
Ну характер звука опишете да и все. Бессимптомной астмы не бывает. Здоровых людей никто не слушает. Звуки нужно различать по природе, для этого интерны слушают сотни и тысячи людей. Хорошего Вам вечера автор и спокойствия.
Дякую
автор Хата на мати 30 марта в 22:58
Ответ дляАnnеt
если есть наследственность, если есть аллергия и постоянный насморк, то вы в зоне риска и нужна профилактика и внимание.
В родині з проблемами асти чи легенів ніби немає нікого. Соплі лише коли хворіє , коли здоровий соплів немає , ніс дихає