31 марта в 13:26

Як ви ходили на роботу з токсикозом?

Дівчата привіт , почався жахливий токсикоз, рвота і нудить постійно, скажіть як ви ходили на роботу в такому стані?особливо як добирались ?
dahashutka19 31 марта в 13:27
Кола рятувала. Декілька ковтків періодично.
Коко На Страже 31 марта в 13:27
Машиною. Без варіантів.
Пила в ліжку теплу воду з лимоном.
Фоточки нема 31 марта в 13:28
Папу дней буквально тошнило, но проходило до того как я выходила из кв
Рвоты не было
Сама собі лікар 31 марта в 13:28
Тяжко, бувало вʼїду в метро в починає нудити, виходила і чекала хвилин 10 поки прийду до тями, потім їхала далі. Були дні коли з ліжка встати не могла, так нудило - тоді брала лікарняний
Творю чудеса 31 марта в 13:29
возьмите больничный и никуда не ходите
автор Редиска Я 31 марта в 13:30
Сьогодні за день рвота разів 5-6, я працюю вчителем в школі, не уявляю як буду вибігати посеред уроку
Первоклашка Я 31 марта в 13:30
Автор ,я вам сочувствую по -женски. Как вспомню ..так вздрогну 🙄
Попадалочка 31 марта в 13:35
у меня не было токсикоза, но зато была проблема с туалетом...бегала по-маленькому раз 5 за часа 2...ехала в битком забитой маршрутке от 50 до 1.20 мин, как везло..и знала уже где есть туалеты..выходила, шла в туалет и снова втискивалась в битком набитую маршрутку...В машине меня укачивало...это к слову о такси...не знаю почему, но такая реакция была...
Свята 31 марта в 13:41
Мятные конфеты спасали
Еще есть больничные. Работать через силу уж точно не стоит, вряд ли вы сейчас думаете про учеников и сможете нормально преподавать
Аnnеt 31 марта в 13:46
ой, даже страшно вспоминать. самый тяжёлый период в жизни, наверное. 24/7 было плохо.
Ms. Доброта 31 марта в 14:04
на роботу ходіли пішки, мені було відносно недалеко. Від нудоти - м´ятні цукерки і кислий домашній абрикосовий сік. Брала з собою літрову банку на роботу і маленькими ковтками періодично пила
Бачу_майбутнє 31 марта в 14:21
Не ходила конечно, что это за издевательство над собой
Аnnеt 31 марта в 14:27
Ответ дляБачу_майбутнє
Не ходила конечно, что это за издевательство над собой
токсикоз был до 4-го месяца. как без работы?
Бачу_майбутнє 31 марта в 14:45
Ответ дляАnnеt
токсикоз был до 4-го месяца. как без работы?
Та молча, не представляю как можно в таком состоянии мучаться, я уволилась
Моська-слон 31 марта в 14:54
Ответ дляБачу_майбутнє
Та молча, не представляю как можно в таком состоянии мучаться, я уволилась
И это очень правильное решение. Я тоже планировала, но смогла взять больничный на 3 месяца
Потребую апгрейду 31 марта в 18:09
Ну мені було погано десь з 6 до 15 тижня, без рвоти але дуже тошнило, була темп 37,2, сил не було. Пішла взяла лікарняний. Але тут на якого лікаря попаде, то один сказав що через таке вони лікарняний не дають, це не хвороба, хоча я просила і кажу так погано що не можу ходити, а другого попросила то він відкрив. Потім ходила продовжувати то теж, попала на іншого, то я вже йому за вагітність не казала, сказала просто типу простуда, темп тримається то і продовжили.