Наездница• 31 марта 2024
Ви би стали будувати відносини з чоловіком, який не ходить?
Познайомились з чоловіком, дуже приємний, спортивний , видно дуже життєлюбний та оптимістичний, красивий , але він в інвалідному кріслі , або рухається зі спеціальним пристосуванням. Тобто ноги є, але чомусь не ходить. Керує автомобілем , волонтерить, працює, займається спортом. Як людина дуже приємний . Навіть не знаю як бути…
Госпожа Белладонна• 31 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Про секс не слова, як жити з чоловіком без сексу
У нас родич в колясці, функція чоловіча працює
Покорительная• 31 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
То секс может быть
Замулена ріка• 31 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
А як в шлюбах живуть люди без сексу?
Покорительная• 31 марта 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Вам нормальные не дают?
Комент дно просто
Тумба-юмба• 31 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А як в шлюбах живуть люди без сексу?
То не життя
Царевна_несушка• 31 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А як в шлюбах живуть люди без сексу?
Живуть бо дурні
Пампушечка• 31 марта 2024
Автор, если Вы не знаете причину что произошло, то значит Вы не так близко общались. Можно общаться узнавать человека, а это не месяц и два, можно полюбить и быть вместе. Сколько сейчас мальчиков наших после войны. Главное какой человек, это очень страшно. Просто общайтесь, почему сразу отношения строить.
Тумба-юмба• 31 марта 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Краще як не ходить, ніж забухана рожа та лупцює кожен день.
Такие себе сравнения
Замулена ріка• 31 марта 2024
Ответ дляТумба-юмба
То не життя
Але ж живуть так роками, де секс 3 раз. В рік
Пампушечка• 31 марта 2024
Знаю одну семью. Мужчина был женат, случилась травма, попал в больницу, он не ходил, жена его бросила. Ухаживала за ним медсестра и работала там, он потом на ноги встал, они поженились, уже больше 15 лет вместе.
Тумба-юмба• 31 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ну у когось він точно частіше, наївно думати,що чоловік без сексу живе
Плекаю думи• 31 марта 2024
В молодости, наверное, нет.
После определённого возраста приходит понимание, что ты и сам в любой момент можешь сесть в такое кресло. Или твой ранее здоровый и сильный партнёр.
Царевна_несушка• 31 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не від того що вони люблять своє життя, секс для нормальної людини це задоволення. Живуть і мучають один одного
Замулена ріка• 31 марта 2024
Ответ дляТумба-юмба
Чоловіки є різні.
Я такі пасивні, що ім він взагалі не потрібен
Работать надо• 31 марта 2024
Ответ дляТумба-юмба
То не життя
то для вас не життя, не всем секс нужен в принципе. Так бывает и они счастливы.
Тумба-юмба• 31 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Чоловіки є різні.
Не повірю ніколи
Замулена ріка• 31 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
В кожного свої норми.
;)