ZhukOlena• 31 марта 2024

Лікування сирижневої мозолі, мене розвели?

Прийшла на видалення стрижневої мозолі до подолога в Лазерхауз. Мені її висверлили, після чого сказали обов´язково мазати препаратом, який на фото. Звісно, купуючи у них за 560 грн. Інакше мозоль знову виросте. Далі подолог записала на повторний візит, бо може знадобитися ще раз відшліфувати з її слів ( але що, якщо мозоль видалена з її слів?). І сказала, якщо зверху буде кірочка, щоб я спилювала її пилкою. Місце мозолі і досі болить так само, як і до видалення. Мені здається, що мене розводять. Дівчата, хто як вилікував ту стержневу мозоль?
Петрик• 31 марта 2024
Пішла моя донька до подолога, там її видалили мозоль. Через місяць знов з´явився, пішла вона знов в той самий салон, але до іншого майстра. І там сказали, что то не мозоль, а бородавка, і її не можна чіпати. Отак. Записалась до третього майстрв, знайшла з медичною освітою. Що вона скаже.
Letruaa• 31 марта 2024
Не смогла за 10 лет от неё избавиться,вырастает всё равно
Ира0677• 31 марта 2024
Ответ дляLetruaa
Болит?
yana_zab• 31 марта 2024
Про препарат не знаю, про мозоль - будет рецедив, пока не избавитесь от причины. Там широкий выбор может быть, в причинах : от узкой обуви до ортопедических проблем.
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Мазь может быть не лучше обычной салициловой,а лечение стандартное.
ku4eravaku4erava• 31 марта 2024
Без вырезания проходили после того как дети делали мне вино, спелый виноград в тазу мяли первый раз у одной дочки прошло второй раз вторую специально просила , и прошло, вывод помогает сок свежего винограда, попробуйте виноградным уксусом примочки делать
Pelmeshek• 31 марта 2024
Где-то 3-4 раза повторно пришлось обращаться и все это время наночь обрабатывать чистотелом (в аптеке продается пузырек)

(Примерно месяц-полтора заняло всё это дело)
эустома• 31 марта 2024
Ой,я була в тій самій ситуаціі.
Прийшла в Лазерхауз - видаляли авторським методом.
Сказали мазати цим препаратом.
А його не має в наявності в Украіні
тож,я і скаржилася і сварилася.
Більше туди не ходжу
Millie• 31 марта 2024
Так то бородавка, вірусне захворювання. Видалили- добре, але вірус є і при пошкодженнях знов може з´явитись. Було таке,видалила народним методом, але краще до дерматолога в звичайну поліклініку. Подивиться розмір. Може достатньо буде розпарювання й вирізання
ElenaV• 31 марта 2024
развели, мозоли удаляешь, а они все равно образуются. а у меня еще и натоптыши из за и неправильной ступни, но я сама это делаю, сижу парю ноги и вырезаю. Все средства фигня. был хороший пластырь Салипод, но его сйчас нет. так он российский.
yana_zab• 31 марта 2024
Ответ дляElenaV
Салипод не настолько эффективен, чтоб о нем сожалеть
Trude• 31 марта 2024
Это очень эффективный препарат, если использовать его строго по инструкции. Просто Механическое удаление даст рецидив.
ElenaV• 01 апреля 2024
Ответ дляyana_zab
а мне хорошо помогал...(