Прийшла на видалення стрижневої мозолі до подолога в Лазерхауз. Мені її висверлили, після чого сказали обов´язково мазати препаратом, який на фото. Звісно, купуючи у них за 560 грн. Інакше мозоль знову виросте. Далі подолог записала на повторний візит, бо може знадобитися ще раз відшліфувати з її слів ( але що, якщо мозоль видалена з її слів?). І сказала, якщо зверху буде кірочка, щоб я спилювала її пилкою. Місце мозолі і досі болить так само, як і до видалення. Мені здається, що мене розводять. Дівчата, хто як вилікував ту стержневу мозоль?
Пішла моя донька до подолога, там її видалили мозоль. Через місяць знов з´явився, пішла вона знов в той самий салон, але до іншого майстра. І там сказали, что то не мозоль, а бородавка, і її не можна чіпати. Отак. Записалась до третього майстрв, знайшла з медичною освітою. Що вона скаже.
Краденые абрикосы• 31 марта 2024
Мазь может быть не лучше обычной салициловой,а лечение стандартное.
ku4eravaku4erava• 31 марта 2024
Без вырезания проходили после того как дети делали мне вино, спелый виноград в тазу мяли первый раз у одной дочки прошло второй раз вторую специально просила , и прошло, вывод помогает сок свежего винограда, попробуйте виноградным уксусом примочки делать
Ответ дляElenaV
развели, мозоли удаляешь, а они все равно образуются. а у меня еще и натоптыши из за и неправильной ступни, но я сама это делаю, сижу парю ноги и вырезаю. Все средства фигня. был хороший пластырь Салипод, но его сйчас нет. так он российский.
Салипод не настолько эффективен, чтоб о нем сожалеть