Куди поїхати з Харкова?

Дівчата, усім привіт! Щось мені гірко на душі, мешкаю з сім´єю у Харкові. Починають нас крити КАБ, поки все ціле, але то питання часу. За період війни виїжджали на рік до родичів у Полтавську область, діти сказали - більш у маленьке село ніколи в житті. Дочки 19 та 16, навчання онлайн у Харкові. Я працюю онлайн. Зарплата різна, стабільно десь 40-45 тис. грн. Іноді буває трішки більше. Вік 47, велика вага 110 кг, хвора спина (більш 3 кг підіймати зась). Молодша донька займається спортом, повітряне кільце. Чоловік далекобійник, відносини так собі, мешкаємо разом. Грошей дає небагато, від 5 до 10 тис грн на місяць. Збираємо на заміну особистого авто.
Я вже майже не сплю. Була до цього на АД, але поступово злізла з пігулок. Повертатися не дуже хочеться, але самопочуття було краще, ніж зараз. Але тоді і КАБів не було. У Харкові з травня 2023 року.
Хочеться десь переїхати, але зовсім не розумію, куди саме. Розглядаю Львів (але туди теж прилетіло неодноразово) або Чернівці. Там є спорт для меншої доньки. Квартири дивилася на сайті Дім. Ріа. Розумію, що тисяч 20+- треба буде віддати на оренду. Плюс останній місяць + агентство. У мене давно відкладено на це 50000 грн, необхідну суму додам. Але загроза все одно існує, плюс можуть виникнути питання зі світлом та газом. Подруга каже - їдь до Румунії, типа Сучава, квартира десь 400 євро нормальна. А я за кордоном ніколи не була та нічого не знаю, ніколи не розглядала навіть питання виїзду за кордон. Документи є. З нами кіт, але без документів, для виїзду треба робити документи, і так буде дуже важко знайти житло, а тім більш з твариною. Ось питання - якщо додати грошей до умовних 1500 євро на місяць, що мені робити - пробувати виїхати десь по Україні і тоді у мене 90 % буде збережена робота, потім після поселення я думаю, що буде робота у повному обсязі, або питатися виїхати у ту ж Румунію, де буде світло без питань, але тоді з частиною роботи можуть бути трабли.
Дякую за ваші думки та поради, усім тихого дня!
1 8 37
автор Застряла 01 апреля в 16:25
І нік у мене в тему)))
Новопоштинская 01 апреля в 16:27
Класна у вас робота, не секрет, в якій сфері?
24 3
Однозначная 01 апреля в 16:27
Київ для переїзду не розглядаєте?
14 27
Зараз на дієті 01 апреля в 16:30
У нас знайома повернулась з Великобританії додому у Харків. Дуже сумувала їй 77 років. Хоч і жила в доньки. А тепер не знає що їй робити. Знову виходить треба їхати до доньки.
30 7
САМ_ТАКОЙ 01 апреля в 16:30
ідьте в Чернівці, я зараз тут
Зараз на дієті 01 апреля в 16:31
Ответ дляОднозначная
Київ для переїзду не розглядаєте?
Там теж не спокійно. Я з Києва. В нас контакт з сусідами квартира залишилась.. і не на часі повертатись. Я б розглядала Західну
22 8
Краля-Галя 01 апреля в 16:31
Ответ дляЗараз на дієті
У нас знайома повернулась з Великобританії додому у Харків. Дуже сумувала їй 77 років. Хоч і жила в доньки. А тепер не знає що їй робити. Знову виходить треба їхати до доньки.
Знакомая бабуля так вернулась из Европы, очень тянуло ее домой. Умерла через несколько месяцев. Как чувствовала(
Зараз на дієті 01 апреля в 16:32
Ответ дляКраля-Галя
Знакомая бабуля так вернулась из Европы, очень тянуло ее домой. Умерла через несколько месяцев. Как чувствовала(
Шкода... бідні люди
Дивне створіння 01 апреля в 16:33
Детей бы отправила в Германию. Сама бы ехала в небольшой городок возле Трускавца, Морщина. И прочих мест где можно оздоравливаться.
28 15
ФФФФристайла 01 апреля в 16:33
Никто вам ничего не подскажет и за вас не решит
Краля-Галя 01 апреля в 16:34
Автор, вам конечно стоит ехать в тихую часть Украины. И кот, и спина, и сохранение дохода
Ноу коммент 01 апреля в 16:34
Може Івано-Франківськ? Там наче простіше з орендою
1 14
автор Застряла 01 апреля в 16:34
Ответ дляНовопоштинская
Класна у вас робота, не секрет, в якій сфері?
Бухгалтерський облік. Але основна робота у сфері управлінського обліку. Це сумарна зарплата, за основну роботу + підробіток, але він постійний
6 1
Вільний митець 01 апреля в 16:34
Никуда не уезжали, но меня тоже уже кроет , еще и прилеты ежедневные , автор желаю Вам решиться на переезд из этого дурдома
21 1
Комиссия50% 01 апреля в 16:34
Ответ дляЗастряла
І нік у мене в тему)))
У Львові тривог меньше ніж в Києві в 4-5 разів. Спокій , я навіть тривоги нічні не чую. Але вам краще в Київ
Новопоштинская 01 апреля в 16:35
Ответ дляЗастряла
Бухгалтерський облік. Але основна робота у сфері управлінського обліку. Це сумарна зарплата, за основну роботу + підробіток, але він постійний
Зрозуміло, дякую
Облік це 1С чи BAS?
Однозначная 01 апреля в 16:36
Ответ дляЗараз на дієті
Там теж не спокійно. Я з Києва. В нас контакт з сусідами квартира залишилась.. і не на часі повертатись. Я б розглядала Західну
Я теж з Києва тому і спитала. В мене сусіди виїхали 2 роки тому, зараз квартира пустує, вони думають здати за комуналку, щоб не пустувала, тобто варіанти можна знайти тому і спитала
4 1
Комиссия50% 01 апреля в 16:37
Взагалі, я б краще за кордон. В США зараз багато людей виїжджають
6 34 2
автор Застряла 01 апреля в 16:37
Ответ дляНовопоштинская
Зрозуміло, дякую
Облік це 1С чи BAS?
BAS + excel
ФФФФристайла 01 апреля в 16:39
Ответ дляЗастряла
BAS + excel
А почему вы в европейской стране не сможете удалённо работать?
миссДавеча 01 апреля в 16:40
Румыния.
Даже в Бухаресте квартира 500 евро. В Сучаве дешевле гораздо. Можно и за 300 найти.
Детям спокойствие.
Муж выездной ?
И что его 5-10 тысяч . Ещё и на машину общую собираете. Этих денег на детей впритык хватает при нормальном подходе.
Говорите с ним, что нужно больше вкладываться в семью и уезжайте.
Зараз на дієті 01 апреля в 16:40
Ответ дляОднозначная
Я теж з Києва тому і спитала. В мене сусіди виїхали 2 роки тому, зараз квартира пустує, вони думають здати за комуналку, щоб не пустувала, тобто варіанти можна знайти тому і спитала
Ми теж. Але здавати не хочемо
Глубоководная селедка 01 апреля в 16:41
Лучше за границу, конечно, пока есть программы

Вообще, последние новости из Харькова не очень, уже разбита вся критическая инфраструктура. На лето еще более менее, а вот ближе к осени нужно будет уезжать многим
21 18
автор Застряла 01 апреля в 16:44
Ответ дляФФФФристайла
А почему вы в европейской стране не сможете удалённо работать?
Я отримую більшу частину документів очно у Харкові. Максимум, на що потенційно дасть згоду директор - відправлення 2 рази на місяць документів Новою поштою по Україні. І то про це треба домовлятися. Якщо то Румунія та Сучава, можна було би отримувати документи перевізником з Чернівців. Я так думаю) Але чи згодиться на це директор - це питання, відправляти документи на іншу особу, не на мене.
Мавка 01 апреля в 16:44
щось батько не дуже бере участь у сімейних роздумах про серйозну ситуацію у житті родини
Електрохарчування 01 апреля в 16:45
Выезжайте по Украине.
С котом заграницу можно будет выехать через 3 месяца, не успеете.
Можете рассматривать любой город в Центре страны, там более менее безопасно.
6 10
Аноним ФЕЯ 01 апреля в 16:46
Рассмотрите еще Хмельницкий и Тернополь.
Еще стоит подумать, в каких регионах энергетика меньше пострадала... Муж вчера сказал,что следующая зима будет не простая. А его мрачные прогнозы почти всегда сбываются.
Комиссия50% 01 апреля в 16:46
Ответ дляАноним ФЕЯ
Рассмотрите еще Хмельницкий и Тернополь.
Еще стоит подумать, в каких регионах энергетика меньше пострадала... Муж вчера сказал,что следующая зима будет не простая. А его мрачные прогнозы почти всегда сбываются.
Хмельницький точно не варто. В Вінницю краще
Аноним ФЕЯ 01 апреля в 16:47
Ответ дляКомиссия50%
Хмельницький точно не варто. В Вінницю краще
Прилетает чаще всего не в самом городе.
Дивне створіння 01 апреля в 16:47
Ответ дляЗастряла
Я отримую більшу частину документів очно у Харкові. Максимум, на що потенційно дасть згоду директор - відправлення 2 рази на місяць документів Новою поштою по Україні. І то про це треба домовлятися. Якщо то Румунія та Сучава, можна було би отримувати документи перевізником з Чернівців. Я так думаю) Але чи згодиться на це директор - це питання, відправляти документи на іншу особу, не на мене.
В Европе через полгода будите налоговым резидентом. Уточните сразу что с налогами в Румынии. Языковая среда для детей? Перспективы интеграции для детей. Просто поймите эта ситуация на очень- очень долгое время и рассматривать нужно на перспективу детей.