Завтра не пью• 17 мая 2024

Вітаю ЛГБТ спільноту з позитивною новиною від Офісу Омбудсмана України!

«Невідкладного розгляду та прийняття потребує євроінтеграційний законопроєкт “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації” (реєстр. №5488 від 13.05.2021), який удосконалить правовий механізм протидії порушенням прав людини з мотивів нетерпимості», — такою є чітка позиція Уповноваженого Верховна Рада України з прав людини Дмитро Лубінець, оголошена сьогодні, 17 Травня, з нагоди #IDAHOBIT_UA — Міжнародного дня протидії гомофобії, біфобії та трансфобії.
Дякую Офіс Омбудсмана України за меседж до парламенту!
БальзаковскийВозраст• 17 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А ви б хотіли,щоб вас виростили два мужика? От честно
Это уже лучше, чем выросли в дет доме

Само_достаточная• 17 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
Хочете щоб і жінок бусикували?
Деяким диванним воїтелькам не завадило б
БальзаковскийВозраст• 17 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
щоб було як в усіх столицях Європи де є рівність людьских прав, захист від дискриминації, визнання трасгендерів і сексменшинств на законодавчому рівні це саме той інструмент який назавжди нівелює цю різницю, і подвіться на практику в Європі, кожна нормальна країна прийняла ці закони і живе по ним, чи ми чимось гірші? чому ми маємо відставати на десятиріччя від сучасних законодавчих систем і законів, ви бачите якісь перепони для цього? тільки реальні а не емфемерні
Уже помішані на Європі
Кудлата хмаринка• 17 мая 2024
Ответ дляБорщик
Кстати да,полный диссонанс
Для меня это всегда была загадка.
Может им нравится страдать…
Пенек Возмездия• 17 мая 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Это уже лучше, чем выросли в дет доме
Звідки ви знаєте,що це краще? Я б наприклад не хотіла,ні за яких обставин
ОленаЖабаЗелена• 17 мая 2024
Ответ дляАмелі на мілені
о, я не знала, что доки там мужские, ну явно мужика в юбке никто призывать не будет
так а шо там знать. логіка наше все: людина з освітою Хімфакультет аби мала доки жінки, чтого б шла в ТЦК?) це я про те, шо може бути медична освіта, тоді байдуже на стать - все рівно в ТЦК йти.
БальзаковскийВозраст• 17 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А в інтернаті хотіли би?
СкокоМнеДадите• 17 мая 2024
Может сначала общечеловеческие права обеспечить? Достали уже с этой херней, пока правая молодежь занята защитой государства, протаскивают все ненужные законы
Само_достаточная• 17 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
А хіба не визнані на законодавчому рівні?

Само_достаточная• 17 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
В дитбудинку набагато гірше, ніж в сімʼї.
Пенек Возмездия• 17 мая 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А в інтернаті хотіли би?
Я не про те,якби я могла вибирати я б вибрала сім´ю традиційну,а не так щоб без моє волі мене всиновили два чоловіка.
Букет троянд• 17 мая 2024
От Дмитру нет чем заняться? Вопросы военных у нас не нужно решать? Свободу миллионов людей не нужно решать?
Давай хернёй страдать.
автор Завтра не пью • 17 мая 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Що таке мкх? Я як раз не фантазую. Я не про геї чи лесбіянок, а конкретно про тих, хто не вирішив чоловік він, чи жінка або вважає себе не тим, ким є. Якби такі людині не навʼязували з дитинства гендерні стереотипи, як більшість робить, то не було би такого
Ви навіть не знаєте що таке Міжнародний Класифікатор Хвороб 11, але даєте собі право розмірковувати про трансгендерність. Я в цій темі фахівець і дуже не приємно читати брехню яку Ви написали.
автор Завтра не пью • 17 мая 2024
Ответ дляАмелі на мілені
то вы какую-то Европу и Америку только по телевизору видели. Даже статистика есть что в Америке лгбт начало еще больше потерпать от насилия на улицах после этой популяризации. США это не только НьюЙорк.
але Україні навіть до такого рівня далеко
Букет троянд• 17 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Да у нас за ці три роки забрали те що було. Назад в 90ті. Треба розрулити це. От чесно, зараз аж ніяк до гомофобії.
І не потрібно нам уже Єс та інші союзи.
автор Завтра не пью • 17 мая 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
який ’пєрєход’? підземний?)) людина з доками чоловіка пішла туди, отже ’пєрєхода’ не було
’Перехід’ у трансгендерів є 3 видів. Ви особисто бачили документи Монро?
Букет троянд• 17 мая 2024
Якщо я бачу чоловіка перед собою, то для мене він чоловік, аж ніяк не бінарний, трансгендер чи що там є. Чого мої права будуть ущімлювати? Чого я не можу сказати що то для мене стать чоловік?
СкокоМнеДадите• 17 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Ой готовьтесь, вам тут щас расскажут, с кем спать надо и какой гендер иметь
Существует только 2 гендера, можете выбирать любой)
тяжкаялюдина• 17 мая 2024
Ответ дляПироженкА
А я вважаю,що ми маємо стати толерантнішими до людей,які відрізняються від більшості. Я не тільки про лгбт
Напишіть більш розгорнуту відповідь. До кого толерантнішими? До придурків різних з відхиленнями?

автор Завтра не пью • 17 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ви маєте рацію! Наприклад, Нідерлади на досить високому рівні толерантності і цій країні ЛГБТ не заважає процвітати як економічно, так і в інших питаннях, а в Україні за словами деяких людей ’заважає’... нагадує фразу про поганого танцюриста, якому яйця заважають. Біда нашої країні - це корупція, а не ЛГБТ.
тяжкаялюдина• 17 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Автор приэднаюсь, я дуже сильно підтримую ЛГБТ+ спільноти і чекаю сама на день коли легалізують одностатеві шлюби, буду святкувати разом з ЛГБТ друзями і родичами хоч сама і гетеро, і ця новина як ковток свіжого повітря, аби швидше прийняли
ви спочатку країну з підорками цими відбудуйте, а потім вже й святкуйте. А то для таких от війни немає. Є тільки їх ущемленные права.
БальзаковскийВозраст• 17 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Так і я не про те. Я про те, що краще в нетрадиційні сімʼї, ніж без сімʼї
СкокоМнеДадите• 17 мая 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ну вот нам достаточно одной беды-коррупции. Пусть всякая эта радужная чушь будет бедой других стран
АнтиТанкист• 17 мая 2024
Кого вообще в 21 веке парит кто кого *бет? Такое ощущение, что это именно лгбт сообщество орет из каждого утюга про ущемление их прав с целью получения каких то плюшек. Всем остальным абсолютно пофигу. Меня лично вообще не парило бы кто мои соседи лесби, геи, трансы или неопределившиеся, даже пусть мои дети играют с их детьми, ровным счетом до тех пор, пока они не начнут требовать у меня какого особенного отношения к ним.
БальзаковскийВозраст• 17 мая 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Обгрунтуйте чому це брехня
очки_ннадо• 17 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Не хочеться вас розчаровувати, але всім байдуже, з ким ви спите.
’Всем все равно’, но даже здесь, на бабском форуме регулярно возникают темы про ’ненормальных, больных, с отклонениями’ представителей ЛГБТ.
Бодіпозітівна• 17 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ну так серед гетеросексуалів є ненормальні та хворі з відхиленнями, тож чому серез лгбт нема? Вони такі самі, як і інші.
СкокоМнеДадите• 17 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
Наверное потому что идет агрессивное навязывание? Достаточно вспомнить как НП в прошлом или позапрошлом году просто закидывали гневными комментариями про то, что они радужный лого не поставили в месяц прайда. А если ты скажешь что против антинаучной херни в виде десятков гендеров тебя сразу же отправят в рашку или еще куда, или затравят
АнтиТанкист• 17 мая 2024
Ответ дляочки_ннадо
Да в любой анонимной и не очень группе людей есть ксенофобы по различному признаку: ненависть к многодетным, домохозяйкам, рабочим лошадям, молодым, красивым, ухылянтам, верующим и т.д. И только борцы сексуального фронта считают, что их ущимили больше остальных.
автор Завтра не пью • 17 мая 2024
Ответ дляАнтиТанкист
почитайте коментарі до моєї теми та побачите скільки ненависті до ЛГБТ