Изменено 05 апреля в 12:46

Хто їздив у Хорватію минулого року з АLF автобусом

Як дорога з ними ?Наче автобуси комфортабельні.
Може, хто напише відгук. Дякую.
100pudov 05 апреля в 12:47
Тільки в Чорногорію.
автор дамаАмстердама 05 апреля в 12:48
Ответ для100pudov
Тільки в Чорногорію.
Саме з Альф? І як?
100pudov 05 апреля в 12:49
Ответ длядамаАмстердама
Саме з Альф? І як?
Саме з Альф. Туалети в автобусі не відчиняють. А так все добре. Зупинки кожні 3 години
автор дамаАмстердама 05 апреля в 12:51
Ответ для100pudov
Саме з Альф. Туалети в автобусі не відчиняють. А так все добре. Зупинки кожні 3 години
А яка відстань між сидіннями? Комфортна?
100pudov 05 апреля в 12:51
Ответ длядамаАмстердама
А яка відстань між сидіннями? Комфортна?
Да
Апрель Ивановна 05 апреля в 13:08
В Чорногорію з ними їздила, норм
Турагенція Tourdream 05 апреля в 13:22
У цьому році на рейсах до Хорватії у Альф заявлені два автобуси NEOPLAN на 49 та на 51 місце. Та один MERCEDES, на 47 місць.
Автобуси комфортні, але місць ’комфорт’ у перших рядах, де крісла розкладаються майже у горизонталь, в них не має.
Багряна осінь 05 апреля в 14:07
Ми з Альф в тому році їздили в Туреччину. Що цікаво, питайте
автор дамаАмстердама 05 апреля в 14:11
Ответ дляБагряна осінь
Ми з Альф в тому році їздили в Туреччину. Що цікаво, питайте
Дякую, в Туреччину я з ними їздила, мені сподобалося.
кураГАЛЯ 05 апреля в 20:56
Ответ длядамаАмстердама
А яка відстань між сидіннями? Комфортна?
Смотря какой у вас рост, мне было мало места, рост174, ездила с ними в Черногорию
іронічна антитеза 17 апреля в 12:14
Ответ длядамаАмстердама
Дякую, в Туреччину я з ними їздила, мені сподобалося.
А нет случайно фото? От куда выезжали? Был ли интернет, кипяток в автобусе? Кто перевозчик? Спасибо
автор дамаАмстердама 17 апреля в 12:32
Ответ дляіронічна антитеза
А нет случайно фото? От куда выезжали? Был ли интернет, кипяток в автобусе? Кто перевозчик? Спасибо
Виїжджали з Києва, біля м.Теремки о 7ранку. Інтернет Старлінк, лише Старлінк відключили у Туреччині на її території, бо там не дозволяється. Але мобільного інтернету мені вистачало, щоб періодично дивитися де їдемо. Кип´ятка якось ніхто в автобусі не потребував, бо були кожні 3-4 години зупинки на заправках і там люди купляли собі, що кому потрібно. У нас на рейсі взагалі малих дітей не було, окрім шестирічної доньки менеджера з Альфу. На території Туреччини був сніданок у кафе.
Ми їздили кінець вересня- початок жовтня.
Брали за доплату передні місця, відстань між сидіннями в 7- ми рядах була 80 см.