ЛеньГуглить_правда• 01 апреля 2024

Пароочисник Керхер

Недавно тут була тема, чи варто купувати, так от я дам щирий відгук- варто)
Уже минуло 5 годин, як я включила просто спробувати, а по факту вимила до блиску плитку на кухні, плиту, закутки всілякі, липкий пил з холодильника, вікна, дзеркала і так до нескінченності.
Мінуси- варто доливати воду , це перериває процес, а також багато пару під час прибирання, тож необхідно відкривати вікна. Також із засохлим жиром усередині духовки без антижиру не справився.
Ms. Скромность• 01 апреля 2024
Согласна.но я воду доливаю в процессе.

Головний кошак• 01 апреля 2024
SC3 я зрозуміла що іграшка для тих в кого в квартирі чисто
Застарілий бруд і жир і пил не бере. Плитку у ванній не відмивається від нальоту (від води)як і біля країнів наліт теж. Підлогу лінолеум так гарно вимиває. Кухню ні.
Липкий пил з холодильника не взяло. Плиту скло кераміка теж оці ’кола’. По суті не в захваті
Свекруня• 01 апреля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Согласна.но я воду доливаю в процессе.
Є різні моделі. В деяких можна доливати воду в процессі. В моєму ні, там якщо відкрутиш пробку така пара під тиском шандарахне, що ну його нах, це дуже небезпечно.

Я мию пароочисником плитку, мені подобається. І скло в душовій. Але дійсно від водяного осаду він не спасає. Лінолєум мила, то чудово вийшло, грязюка відійшла, що я і не думала що той лінолєум такого кольору. Тому враження в мене неоднозначні. Але я рада що він в мене є. Час від часу користуюсь.
автор ЛеньГуглить_правда • 01 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
У мене страшенний бруд на кухні, є місця, де я не прибирала пару років і мій SC2 відмив усе, окрім духовки.
Ms. Скромность• 01 апреля 2024
Ответ дляСвекруня

Да, наверное, но у меня довольно старая модель…
Головний кошак• 01 апреля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якими насадками мили, яка поверхня кухні? В мене гладкі фасади глянцеві. ( Плівка наче). То краплі жиру не бере , або я щось не так роблю. Саму плитку то ще більш менш. В ванній вимиває затирку між плитками то боюся вже шви чіпати.
Ответ дляГоловний кошак
Ого, у мене затирку не вимиває, для плитки брала насадку з губкою такою мʼякою, де було більше бруду- там брала круглу з голочками металевими маленьку, нею ж вимила пил з холодильника і пралку.
Поверхня- без поняття, якісь совкові меблі ( орендоване житло)

Головний кошак• 01 апреля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В мене круглі є насадки але як щіточки. А не голочки. Весь жир пил бруд застарілий я змиваю санофорте, але тільки в рукавичках, і алюміній змінює колір.
М´якою тканиною насадкою я мила лінолеум від відбитків 10р давності килим, плетіння вїлося то супер. Відмила маркер діти помалювали то на ура! Вікна не пробувала ще. Але прочитала що наліт від води є, жорстка вода утворюється камінь то без хімії просто керхер не візьме. Мабуть в мене такий випадок. Виходить що мені все одно треба мити сильними засобами, змивати їх,а потім підтримувати порядок керхер
Духовку всередині не пробувала. А от решітки старої витяжки то теж не бере. Тільки хімія
Свекруня• 01 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Я би плівку не ризикнула пароочисником мити. Вона від температури відклеюється від мдф
Головний кошак• 01 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Не відклєялася, двічі вже мила. Може то пластик, хз. Не я кухню купувала то не в курсі що воно. Але як мені тут сказали що за 10років плівка сама б десь почала відклеюватися. А в мене тільки там де сильно сонце б´є пожовтіло і все.
Свекруня• 01 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
В мене плівка почала відклеюватись на 15 рік. Але ніде з гарячим не було контакту. А у племінника і року не пройшло, як плівка відійшла біля духовки, верніше над нею. Може у вас і не плівка, може фарбовані фасади
Головний кошак• 01 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Не точно не фарбовані.
Свекруня• 01 апреля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Не точно не фарбовані.
Схоже на плівку
Головний кошак• 01 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Схоже на плівку
Але ніде не відійшло. Мила керхером двічі вже. Але жир з неї важко змити. А шкрябати не можна подряпини і сліди. А хімія просто стікає по слизькій поверхні (((