Дівчата, схоже на вітрянку, на голові під волоссям теж є

В садочку вітрянка, дитина капризує, звернула увагу, що чухає голову, а там прищі ніби роздерті, підняла футболку ось таке на спині, вчора ніби їх не було
Дюйм оф о4ка 01 апреля в 22:19
Так, вона
Vladislava-n 01 апреля в 22:21
Схоже
РокерША 01 апреля в 22:21
Так, вітряночка
Купи слона 01 апреля в 22:22
Это может быть стресс, использование агрессивных шампуней или кондиционеров, фена, неправильное питание....это я о прыщах на голове. Лучше к дерматологу сходить и вместе проанализируете, что привело к такому состоянию кожи
Менее Более 01 апреля в 22:23
Ответ дляКупи слона
Это может быть стресс, использование агрессивных шампуней или кондиционеров, фена, неправильное питание....это я о прыщах на голове. Лучше к дерматологу сходить и вместе проанализируете, что привело к такому состоянию кожи
Та да. Заразну дитину зараз треба протягнути по всіх лікарях, всіх кабінетах і всіх поверхах. Щоб не лише вона одна хворіла вітрянкою. Ненуашо. Шобиісключіть
4 2
Купи слона 01 апреля в 22:25
Ответ дляМенее Более
Та да. Заразну дитину зараз треба протягнути по всіх лікарях, всіх кабінетах і всіх поверхах. Щоб не лише вона одна хворіла вітрянкою. Ненуашо. Шобиісключіть
Это может быть что угодно. В садик ходят, думаете, туда можно? И не все, что кажется очевидным через экран монитора, при осмотре врача оказывается тем, что кто-то надумал. Врач скажет точнее, чем кто-то в интернете.
Larisa.G 01 апреля в 22:29
При вітрянці спочатку з´являються водянисті прищі, потім лопаються і через декілька днів тільки підсихають і з´являється кірка. Перші прищі у м´яких місцях. Мені не схоже, але краще до лікаря.
Все і одразу 01 апреля в 22:33
А целые есть? Покажите. Может быть и ветрянка, но все раздерто
Замріяна 01 апреля в 22:35
тест с одной полоской - да, вы беременны
прыщ - да, это ветрянка
А Я Самая Самая 01 апреля в 22:41
Автор, це вітрянка.
Всі діти повинні це пройти.
А Я Самая Самая 01 апреля в 22:44
Антигістамінне давайте, бо чухаються вони.
Будуть скрізь.
У донечки навіть на нижніх губах були і в носику.
Контролюйте температуру тіла.
Подивіться Комаровського про вітрянку.
автор Козяка-маляка 01 апреля в 22:47
Ответ дляВсе і одразу
А целые есть? Покажите. Может быть и ветрянка, но все раздерто
Але ці з´явилися десь години 3-4 тому. Ще побачила на нозі та плечі. Завтра напевно буде більше ясно
Все і одразу 02 апреля в 00:20
Ответ дляКозяка-маляка
Але ці з´явилися десь години 3-4 тому. Ще побачила на нозі та плечі. Завтра напевно буде більше ясно
По вашим фото сложно что-то понять.
Вот пример, они водянистые свежие.