Калинові вуста• Изменено 02 апреля 2024

Просто позорна історія

Просто історія😃 Я їздила на олімпіаду...
Ми після олімпіади пішли в кафешку і я від школи ще помирала, хтіла у туалет, але сказати страшно. Могла вже в кафе, але вона шестикласницю водила там, а моїй однокласниці казала, щоб йшла питати у офіціантки, бо вона вже доросла. А мені ж то нереально питати у взагалі незнайомої людини, тому я нічого не казала як би🥲 Я соромилась спитати, сказала вже надворі вчительці. А вона спішила у автобус і переживала, що ще треба буде мене чекати, то я не пішла. А в автобусі уже мучилась майже годину і нила весь час вчительці. Місяць пройшов, я не можу сприймати її тепер нормально, це надзвичайно соромно було. Я хотіла б з нею поговорити, щоб вона мене заспокоїла, але вона миттєво зупиняє і каже не нити, коли я лише починаю що-небудь казати. З одної сторони це добре, вона не дає багато зациклюватися на темі, але з іншої сторони - замість заспокоїти мене, вона ігнорує і через це я сама з своїм соромом, прокручую у голові ситуацію і помираю від сорому, який стався. І в принципі ця тема надзвичайно страшна, я вже ненавиджу цей сором, але він є і він з´їдає і через цей сором я так мучаюся і терплю щоразу, намагаюся сказати хіба що в останній момент, коли майже пізно
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Запам´ятайте, туалет запитати, це не соромно, це відноситься до невідкладних справ.

Не виправдовуюсь• 02 апреля 2024
По какому предмету олимпиада была? Очень странно мысли излагаете
Бавовнятко• 02 апреля 2024
Сколько лет ?
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
Сколько лет ?
Завжди кажу, що 145😁 А так то ну мені 15 :
Треба ось так• 02 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Олимпиада по троллингу
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Олимпиада по троллингу
Дуж смішно
Треба ось так• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Дуж смішно
Зато верно
Бавовнятко• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ясно . Троляка .
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
Ясно . Троляка .
Що за дурня?

Бавовнятко• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Що за дурня?
Где ?
СМСница• 02 апреля 2024
В переліку готовності до школи є окремим пунктом вміння попроситися в туалет :))))
ПрипоРошенная• 02 апреля 2024
Спитати, де туалет, чи сказати, що вам треба в туалет - це НЕ соромно, це життєва необхідність кожної людини!
Мені неодноразово доводилося питати у водія-чоловіка, коли буде туалет, чи під час зупинки, де можна знайти туалет. Гідові під час походів підходила і казала, що мені необхідна ’санітарна’ зупинка. І повірте, жодного разу не бачила неадекватної реакції чи хоча б здивування.
Раз навіть було, що водій не знав, де буде туалет, то зупинився зі мною біля мчс, вийшов і сам попросив працівників показати мені, де туалет.
Це звичайні життєві справи, цього не треба соромитись.
Стрекозей• 02 апреля 2024
вы со вчерашнего дня еще не соссались ?
Ищу-брожу• 02 апреля 2024
так що сталось? ви обмочились чи що?
Лунтик-паунтик• 02 апреля 2024
что думаете? думаю

деточка, використовуй термін ’кімната для дівчаток’, щоб не соромитися
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляБегущаяпо
А зачем спрашивать у официантки разрешение, если в кафе для посетителей туалет и так в свободном доступе? И более того, нормальные люди там руки перед едой идут помыть обязательно.
Пишу каліграфічно• 02 апреля 2024
Якісь всі чарівні в цій історії, починаючи з вчительки, яка очевидно знала, де туалет, оскільки водила туди шестикласницю, але чомусь не захотіла сказати старшій дівчинці. Зрештою, ви могли би вже у тої шестикласниці запитали, чи з однокласницею піти..
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Треба спитати, де він, а не дозволу
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСМСница
Не знайшла смайлика шоку у реакціях, тому відповім тут. Тоообто? Всм?...

Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Треба спитати, де він, а не дозволу
Так учитель шестиклассницу уже водила в кафе в туалет, то могла показать где он и без официантки. Но послала к официантке спрашивать непонятно что.
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Послала на перший поверх питати офіціантку, бо вже доросла і сама може🥲 Їй певно лінь було показувати
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Начнём от печки:
1) хотела в туалет еще со школы - в школах на каждом этаже есть туалеты, чего не сходила там?
2) хотела в кафе - нужно было спуститься на первый этаж и спросить у кого-то, где у вас можно помыть руки, почему-то не спросила.
3) можно было попросить учительницу или водителя подождать, никто б вас там с одноклассницей не бросил, они за вас ответственность несут - пошли бы спокойно сходили, без проблем - тоже ’страшно’?
Вывод?
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Начнём от печки:
Вывод?
1) Чужа школа, де я ніхрєнасєчькі не знаю і не знаю ні куди йти, і самій стрьомно йти. Треба питати у вчительки. Сором. 2) Встати і піти щось надзвичайно страшне, що всі бачать, що я десь іду. Сором. 3) Вчителька сама мені сказала, що ще мене чекати вона не хоче, коли я сказала. Саме тому я і не пішла, вона вже не відпустила. Раніше сказати було со-ро-мно. Висновок - сором
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
1) Во всех школах все туалеты практически одинаково расположены. Кроме того, их еще и по запаху слышно издалека обычно ))) В чём стрём туда пойти?
2) Встать в кафе и пойти помыть руки перед едой в туалете - вообще не стыдно. Вы там все дикари что ли, никто руки перед едой не моет?
3) Сказать учителю, подождите, пока я зайду в автобус, без меня не уезжайте - не страшно и не стыдно. Отпрашиваться в туалет ни у кого не нужно, мне НАДО и всё.
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ні, не однаково, і у величезній незнайомій школі фіг знайдеш. Руки мити не йшов ніхто🤷🏻‍♀️
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Так о чём тема? туалетный тролль резвится, прикидываясь 15-леткой?
автор Калинові вуста • 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Розповіла про сором, у відповідях майже всі принижуєте і звинувачуєте у незрозуміло чому🤷🏻‍♀️ Що означають слова ’троль’ і ’резвится’? І до чого тут вік? Я 9-тикласниця, мені 15 років і немає кому інакше щось розповісти, а тут знайшла платформу, де ще й не знає мене ніхто, анонімно
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Питати де знаходиться! А не чи можна 😄
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Потрібно попрацювати над соромом. Туалет це необхідність , а не сором. Це Ваше здоров´я. Просто запам´ятайте, туалет - це не сором, це дуже важлива справа і хай весь світ почекає 😉