Калинові вуста• Изменено 02 апреля 2024
Просто позорна історія
Просто історія😃 Я їздила на олімпіаду...
Ми після олімпіади пішли в кафешку і я від школи ще помирала, хтіла у туалет, але сказати страшно. Могла вже в кафе, але вона шестикласницю водила там, а моїй однокласниці казала, щоб йшла питати у офіціантки, бо вона вже доросла. А мені ж то нереально питати у взагалі незнайомої людини, тому я нічого не казала як би🥲 Я соромилась спитати, сказала вже надворі вчительці. А вона спішила у автобус і переживала, що ще треба буде мене чекати, то я не пішла. А в автобусі уже мучилась майже годину і нила весь час вчительці. Місяць пройшов, я не можу сприймати її тепер нормально, це надзвичайно соромно було. Я хотіла б з нею поговорити, щоб вона мене заспокоїла, але вона миттєво зупиняє і каже не нити, коли я лише починаю що-небудь казати. З одної сторони це добре, вона не дає багато зациклюватися на темі, але з іншої сторони - замість заспокоїти мене, вона ігнорує і через це я сама з своїм соромом, прокручую у голові ситуацію і помираю від сорому, який стався. І в принципі ця тема надзвичайно страшна, я вже ненавиджу цей сором, але він є і він з´їдає і через цей сором я так мучаюся і терплю щоразу, намагаюся сказати хіба що в останній момент, коли майже пізно
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Запам´ятайте, туалет запитати, це не соромно, це відноситься до невідкладних справ.
Не виправдовуюсь• 02 апреля 2024
По какому предмету олимпиада была? Очень странно мысли излагаете
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
Сколько лет ?
Завжди кажу, що 145😁 А так то ну мені 15 :
Треба ось так• 02 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Олимпиада по троллингу
Бавовнятко• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ясно . Троляка .
СМСница• 02 апреля 2024
В переліку готовності до школи є окремим пунктом вміння попроситися в туалет :))))
ПрипоРошенная• 02 апреля 2024
Спитати, де туалет, чи сказати, що вам треба в туалет - це НЕ соромно, це життєва необхідність кожної людини!
Мені неодноразово доводилося питати у водія-чоловіка, коли буде туалет, чи під час зупинки, де можна знайти туалет. Гідові під час походів підходила і казала, що мені необхідна ’санітарна’ зупинка. І повірте, жодного разу не бачила неадекватної реакції чи хоча б здивування.
Раз навіть було, що водій не знав, де буде туалет, то зупинився зі мною біля мчс, вийшов і сам попросив працівників показати мені, де туалет.
Це звичайні життєві справи, цього не треба соромитись.
Лунтик-паунтик• 02 апреля 2024
что думаете? думаю
деточка, використовуй термін ’кімната для дівчаток’, щоб не соромитися
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляБегущаяпо
А зачем спрашивать у официантки разрешение, если в кафе для посетителей туалет и так в свободном доступе? И более того, нормальные люди там руки перед едой идут помыть обязательно.
Пишу каліграфічно• 02 апреля 2024
Якісь всі чарівні в цій історії, починаючи з вчительки, яка очевидно знала, де туалет, оскільки водила туди шестикласницю, але чомусь не захотіла сказати старшій дівчинці. Зрештою, ви могли би вже у тої шестикласниці запитали, чи з однокласницею піти..
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Треба спитати, де він, а не дозволу
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСМСница
Не знайшла смайлика шоку у реакціях, тому відповім тут. Тоообто? Всм?...
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Треба спитати, де він, а не дозволу
Так учитель шестиклассницу уже водила в кафе в туалет, то могла показать где он и без официантки. Но послала к официантке спрашивать непонятно что.
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Послала на перший поверх питати офіціантку, бо вже доросла і сама може🥲 Їй певно лінь було показувати
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Начнём от печки:
1) хотела в туалет еще со школы - в школах на каждом этаже есть туалеты, чего не сходила там?
2) хотела в кафе - нужно было спуститься на первый этаж и спросить у кого-то, где у вас можно помыть руки, почему-то не спросила.
3) можно было попросить учительницу или водителя подождать, никто б вас там с одноклассницей не бросил, они за вас ответственность несут - пошли бы спокойно сходили, без проблем - тоже ’страшно’?
Вывод?
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Начнём от печки:
Вывод?
1) Чужа школа, де я ніхрєнасєчькі не знаю і не знаю ні куди йти, і самій стрьомно йти. Треба питати у вчительки. Сором. 2) Встати і піти щось надзвичайно страшне, що всі бачать, що я десь іду. Сором. 3) Вчителька сама мені сказала, що ще мене чекати вона не хоче, коли я сказала. Саме тому я і не пішла, вона вже не відпустила. Раніше сказати було со-ро-мно. Висновок - сором
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
1) Во всех школах все туалеты практически одинаково расположены. Кроме того, их еще и по запаху слышно издалека обычно ))) В чём стрём туда пойти?
2) Встать в кафе и пойти помыть руки перед едой в туалете - вообще не стыдно. Вы там все дикари что ли, никто руки перед едой не моет?
3) Сказать учителю, подождите, пока я зайду в автобус, без меня не уезжайте - не страшно и не стыдно. Отпрашиваться в туалет ни у кого не нужно, мне НАДО и всё.
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Ні, не однаково, і у величезній незнайомій школі фіг знайдеш. Руки мити не йшов ніхто🤷🏻♀️
Сегодня я не я• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Так о чём тема? туалетный тролль резвится, прикидываясь 15-леткой?
Калинові вуста
• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Розповіла про сором, у відповідях майже всі принижуєте і звинувачуєте у незрозуміло чому🤷🏻♀️ Що означають слова ’троль’ і ’резвится’? І до чого тут вік? Я 9-тикласниця, мені 15 років і немає кому інакше щось розповісти, а тут знайшла платформу, де ще й не знає мене ніхто, анонімно
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Питати де знаходиться! А не чи можна 😄
Бегущаяпо• 02 апреля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Потрібно попрацювати над соромом. Туалет це необхідність , а не сором. Це Ваше здоров´я. Просто запам´ятайте, туалет - це не сором, це дуже важлива справа і хай весь світ почекає 😉