ОливьЕЖечка• 02 апреля 2024
Хто працює баристой?
Як вам подобається? Навчатися з 0 було важко? Хотіла спробувати в цій сфері зайнятості)
Гуру троллинга• 02 апреля 2024
ви помилились форумом, тут всі дружини або дівчата багатих чоловіків
Наталя-e9ac• 02 апреля 2024
насправді спочатку знайдіть де візьмуть, хлопчиків на таких позиціях люблять бльше, бо бутлі з водою важкі, робота від 10 год на добу на ногах. син колеги підпрацьовує. заробіток залежить від виторгу, вчитись треба, не знаю як у вас з навчальним процесом.