Ковбой Хагис• 02 апреля 2024

Якщо ваша думка різко відрізняється від рішення керівництва, що будете робити?

Як працюєте з людьми, які дратують?
Що будете робити, якщо для виконання певного завдання, потрібно буде вийти за межі своїх службових обов’язків?
Що б зробили, якби в останні хвилини до дедлайну, зрозуміли, що не встигаєте виконати завдання? Чи зробили його неправильно?

як би ви відповіли на дані питання?? від рекрутера?
Смайлик• 02 апреля 2024
На питання у заголовку - робила б так як вимагає керівництво, життя показує що ініціатива ні до чого хорошого не веде)

Весотехник• 02 апреля 2024
Що б зробили, якби в останні хвилини до дедлайну, зрозуміли, що не встигаєте виконати завдання?

Я якось наперед оцінюю ситуацію. Попередила б завчасно, що потрібно більше часу або мені потрібна допомога. Обґрунтувала ситуацію
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляСмайлик
гарна відповідь)) ви б так сказали на співбесіді?
Весотехник• 02 апреля 2024
У вас дуже незрозуміло все написано.
Купа питань і купа ситуацій в одному реченні.
До чого ваш знак питання вкінці тексту?
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляВесотехник
У вас дуже незрозуміло все написано.
До чого ваш знак питання вкінці тексту?
я скопіювала текст і вставила)
тоб то це питання на співбесіду від рекрутера)
хотілось би почути ваші відповіді на них)
Весотехник• 02 апреля 2024

Висловлю свою думку керівництву і обгрунтую її. Якщо керівництво настоювати буде на своєму варіанті, то прийму до виконання їх завдання
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2024
1) Окончательное решение принимает руководитель. Если мой функционал это функционал исполнителя, я постараюсь максимально хорошо выполнить задачу
2) О каких конкретно превышениях аолномочий идет речь? Если цкрасть и тп- нет однозначно. Если взять на себя ответственность в принятии решений, то возможно. Конкретнте решение зависит от конкретной ситуации и существующих условий.
3) Я не довожу до последней секунды. Предпочитаю контролировать время и ход выполнения задачи.
Анонім-ка• 02 апреля 2024
Дивлячись в чому відрізняється, якщо це порушує закон чи поставить під сумніви мої проф навики то робити не буду. Якщо просто щось що про інше бачення то виконаю
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
слухайте, які ви всі круті! реально!

автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
можна я ще ?

Чи доводилось працювати з колегою, з яким було важко працювати?
Чи доводилось обирати робити щось інше замість роботи у робочий час. Що це було?
Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії?
Що робите, якщо не розумієте проблему чи якщо нічого про неї не знаєте?
Як і які знання, набуті на попередній роботі, використаєте на даній посаді?
Уявіть себе на місці рекрутера, які б питання поставили собі, щоб показати найбільшу ефективність?
У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який?
Якщо я дам зарплату, яку просите, та натомість попрошу написати опис роботи на весь наступний рік, зможете виконати це завдання?
Опишіть, як би впоралися з ситуацією, якби потрібно було виконати декілька завдань до кінця дня, але не було жодного уявлення як це зробити?
Вам необхідно підготувати презентацію на завтра на тему, у якій не орієнтуєтесь, ваші дії.
Весотехник• 02 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
можна я ще ?

А працювати теж тоді будемо за вас?)
Будете кидати сюди свою роботу?)
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
можна я ще ?

извините, вы весь гугл сюда притащили?
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляВесотехник
А працювати теж тоді будемо за вас?)
Будете кидати сюди свою роботу?)
це не моя робота) мені цікаво як би відповідали люди на дані запитання і як би відповідала я
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
извините, вы весь гугл сюда притащили?
вам жалко? тю)
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
вам жалко? тю)
я не люблю тупых и наглых. у меня пунктик на этой почве

вы ж не такая?
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!

вы ж не такая?
так а що тут тупого чи наглого? мені реально цікаво як відповідають люди
бо ми ж всі настільки різні
Советчица Года• 02 апреля 2024
ответы на вопросы рекрутера нужно дать максимально корректно и обтекаемо. это касается всех вопросов, что вы принесли в тему:)
ректуреру важно отсеять конфликтных, нервных, истеричных людей, которые считают, что они умнее всех и только их мнение - правильное. давайте ответы, исходя из этой информации:) чаще всего такие люди, кстати, достаточно умны и могут обойти весь этот список вопросов максимально легко. зачем они вообще нужны - не понятно))
как вы будете поступать в реальной рабочей ситуации - это уже вообще другое дело
Советчица Года• 02 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
если бы я увидела такой список вопросов от рекрутера при устройстве на работу - то я бы сказала сразу - гудбай))) и почти по каждому вопросу легко можно объяснить - почему ответ на этот вопрос никак не показывает как человек будет вести себя на конкретном рабочем месте
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
я згодна) тому я їх принесла сюди, що б почути відповіді) різні
але ж багато рекрутерів реально їх задають

Советчица Года• 02 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
ну я надеюсь, что вопросы типа Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії? и У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який? - задают не много рекрутеров, потому что тогда у нас слишком много странных рекрутеров, которые только портят процесс найма в компанию и такими вопросами отсеивают реально нормальных кандидатов, потому что ничего кроме феспайлма и желания не связываться с этой компанией эти вопросы не вызывают
автор Ковбой Хагис • 02 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
на жаль 7 із 10 задають саме такі питання
із нових, чому ви така меркантильна?
і питання Ви нам не підходите?
Аноним Советчик• 02 апреля 2024
Я бы донесла свое видение, привела бы все аргументы. Если мнение руководителя не изменится, то делать как он хочет. Он хозяин, его выбор.
Планировать свое время, о косяках иметь смелость заявлять заранее и иметь план Б на такой случай.