Якщо ваша думка різко відрізняється від рішення керівництва, що будете робити?

Як працюєте з людьми, які дратують?
Що будете робити, якщо для виконання певного завдання, потрібно буде вийти за межі своїх службових обов’язків?
Що б зробили, якби в останні хвилини до дедлайну, зрозуміли, що не встигаєте виконати завдання? Чи зробили його неправильно?

як би ви відповіли на дані питання?? від рекрутера?
Смайлик 02 апреля в 12:39
На питання у заголовку - робила б так як вимагає керівництво, життя показує що ініціатива ні до чого хорошого не веде)
Весотехник 02 апреля в 12:40
Що б зробили, якби в останні хвилини до дедлайну, зрозуміли, що не встигаєте виконати завдання?

Я якось наперед оцінюю ситуацію. Попередила б завчасно, що потрібно більше часу або мені потрібна допомога. Обґрунтувала ситуацію
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:40
Ответ дляСмайлик
На питання у заголовку - робила б так як вимагає керівництво, життя показує що ініціатива ні до чого хорошого не веде)
гарна відповідь)) ви б так сказали на співбесіді?
Весотехник 02 апреля в 12:41
У вас дуже незрозуміло все написано.
Купа питань і купа ситуацій в одному реченні.
До чого ваш знак питання вкінці тексту?
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:42
Ответ дляВесотехник
У вас дуже незрозуміло все написано.
Купа питань і купа ситуацій в одному реченні.
До чого ваш знак питання вкінці тексту?
я скопіювала текст і вставила)
тоб то це питання на співбесіду від рекрутера)
хотілось би почути ваші відповіді на них)
Весотехник 02 апреля в 12:42
Якщо ваша думка різко відрізняється від рішення керівництва, що будете робити?

Висловлю свою думку керівництву і обгрунтую її. Якщо керівництво настоювати буде на своєму варіанті, то прийму до виконання їх завдання
Пиу!Пиу! 02 апреля в 12:43
1) Окончательное решение принимает руководитель. Если мой функционал это функционал исполнителя, я постараюсь максимально хорошо выполнить задачу
2) О каких конкретно превышениях аолномочий идет речь? Если цкрасть и тп- нет однозначно. Если взять на себя ответственность в принятии решений, то возможно. Конкретнте решение зависит от конкретной ситуации и существующих условий.
3) Я не довожу до последней секунды. Предпочитаю контролировать время и ход выполнения задачи.
Анонім-ка 02 апреля в 12:43
Дивлячись в чому відрізняється, якщо це порушує закон чи поставить під сумніви мої проф навики то робити не буду. Якщо просто щось що про інше бачення то виконаю
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:45
слухайте, які ви всі круті! реально!
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:46
можна я ще ?

Чи доводилось працювати з колегою, з яким було важко працювати?
Чи доводилось обирати робити щось інше замість роботи у робочий час. Що це було?
Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії?
Що робите, якщо не розумієте проблему чи якщо нічого про неї не знаєте?
Як і які знання, набуті на попередній роботі, використаєте на даній посаді?
Уявіть себе на місці рекрутера, які б питання поставили собі, щоб показати найбільшу ефективність?
У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який?
Якщо я дам зарплату, яку просите, та натомість попрошу написати опис роботи на весь наступний рік, зможете виконати це завдання?
Опишіть, як би впоралися з ситуацією, якби потрібно було виконати декілька завдань до кінця дня, але не було жодного уявлення як це зробити?
Вам необхідно підготувати презентацію на завтра на тему, у якій не орієнтуєтесь, ваші дії.
Весотехник 02 апреля в 12:50
Ответ дляКовбой Хагис
можна я ще ?

Чи доводилось працювати з колегою, з яким було важко працювати?
Чи доводилось обирати робити щось інше замість роботи у робочий час. Що це було?
Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії?
Що робите, якщо не розумієте проблему чи якщо нічого про неї не знаєте?
Як і які знання, набуті на попередній роботі, використаєте на даній посаді?
Уявіть себе на місці рекрутера, які б питання поставили собі, щоб показати найбільшу ефективність?
У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який?
Якщо я дам зарплату, яку просите, та натомість попрошу написати опис роботи на весь наступний рік, зможете виконати це завдання?
Опишіть, як би впоралися з ситуацією, якби потрібно було виконати декілька завдань до кінця дня, але не було жодного уявлення як це зробити?
Вам необхідно підготувати презентацію на завтра на тему, у якій не орієнтуєтесь, ваші дії.
А працювати теж тоді будемо за вас?)
Будете кидати сюди свою роботу?)
Пиу!Пиу! 02 апреля в 12:52
Ответ дляКовбой Хагис
можна я ще ?

Чи доводилось працювати з колегою, з яким було важко працювати?
Чи доводилось обирати робити щось інше замість роботи у робочий час. Що це було?
Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії?
Що робите, якщо не розумієте проблему чи якщо нічого про неї не знаєте?
Як і які знання, набуті на попередній роботі, використаєте на даній посаді?
Уявіть себе на місці рекрутера, які б питання поставили собі, щоб показати найбільшу ефективність?
У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який?
Якщо я дам зарплату, яку просите, та натомість попрошу написати опис роботи на весь наступний рік, зможете виконати це завдання?
Опишіть, як би впоралися з ситуацією, якби потрібно було виконати декілька завдань до кінця дня, але не було жодного уявлення як це зробити?
Вам необхідно підготувати презентацію на завтра на тему, у якій не орієнтуєтесь, ваші дії.
извините, вы весь гугл сюда притащили?
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:52
Ответ дляВесотехник
А працювати теж тоді будемо за вас?)
Будете кидати сюди свою роботу?)
це не моя робота) мені цікаво як би відповідали люди на дані запитання і як би відповідала я
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:53
Ответ дляПиу!Пиу!
извините, вы весь гугл сюда притащили?
вам жалко? тю)
Пиу!Пиу! 02 апреля в 12:54
Ответ дляКовбой Хагис
вам жалко? тю)
я не люблю тупых и наглых. у меня пунктик на этой почве

вы ж не такая?
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 12:55
Ответ дляПиу!Пиу!
я не люблю тупых и наглых. у меня пунктик на этой почве

вы ж не такая?
так а що тут тупого чи наглого? мені реально цікаво як відповідають люди
бо ми ж всі настільки різні
Советчица Года 02 апреля в 12:58
ответы на вопросы рекрутера нужно дать максимально корректно и обтекаемо. это касается всех вопросов, что вы принесли в тему:)
ректуреру важно отсеять конфликтных, нервных, истеричных людей, которые считают, что они умнее всех и только их мнение - правильное. давайте ответы, исходя из этой информации:) чаще всего такие люди, кстати, достаточно умны и могут обойти весь этот список вопросов максимально легко. зачем они вообще нужны - не понятно))
как вы будете поступать в реальной рабочей ситуации - это уже вообще другое дело
Советчица Года 02 апреля в 12:59
Ответ дляКовбой Хагис
це не моя робота) мені цікаво як би відповідали люди на дані запитання і як би відповідала я
если бы я увидела такой список вопросов от рекрутера при устройстве на работу - то я бы сказала сразу - гудбай))) и почти по каждому вопросу легко можно объяснить - почему ответ на этот вопрос никак не показывает как человек будет вести себя на конкретном рабочем месте
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 13:04
Ответ дляСоветчица Года
если бы я увидела такой список вопросов от рекрутера при устройстве на работу - то я бы сказала сразу - гудбай))) и почти по каждому вопросу легко можно объяснить - почему ответ на этот вопрос никак не показывает как человек будет вести себя на конкретном рабочем месте
я згодна) тому я їх принесла сюди, що б почути відповіді) різні
але ж багато рекрутерів реально їх задають
Советчица Года 02 апреля в 13:11
Ответ дляКовбой Хагис
я згодна) тому я їх принесла сюди, що б почути відповіді) різні
але ж багато рекрутерів реально їх задають
ну я надеюсь, что вопросы типа Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії? и У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який? - задают не много рекрутеров, потому что тогда у нас слишком много странных рекрутеров, которые только портят процесс найма в компанию и такими вопросами отсеивают реально нормальных кандидатов, потому что ничего кроме феспайлма и желания не связываться с этой компанией эти вопросы не вызывают
автор Ковбой Хагис 02 апреля в 13:12
Ответ дляСоветчица Года
ну я надеюсь, что вопросы типа Колега на ваших очах вкрала майно компанії. Ваші дії? и У вашій кар’єрі була людина, яка зробила помітний вплив? Який? - задают не много рекрутеров, потому что тогда у нас слишком много странных рекрутеров, которые только портят процесс найма в компанию и такими вопросами отсеивают реально нормальных кандидатов, потому что ничего кроме феспайлма и желания не связываться с этой компанией эти вопросы не вызывают
на жаль 7 із 10 задають саме такі питання
із нових, чому ви така меркантильна?
і питання Ви нам не підходите?
Аноним Советчик 02 апреля в 13:29
Я бы донесла свое видение, привела бы все аргументы. Если мнение руководителя не изменится, то делать как он хочет. Он хозяин, его выбор.
Планировать свое время, о косяках иметь смелость заявлять заранее и иметь план Б на такой случай.