Раздражевская• 02 апреля 2024

Ніколи не вкладайте гроші у розвиток і навчання дітей.

Розповім на своєму прикладі:
Росла у дуже бідній, зубожілій сім´ї у селі. Батьки дуже любили мене і старались всіляко мене розвивати. Ходила і на англійську, і в муз школу, і на гуртки - все це оплачували батьки. Не потянула. Звідусіль вигнали, бо була ледача і розумово не могла потягнути.
Далі - університет. Батьки ходили у літніх речах зимою, щоб я навчалась в Київському економічному університеті.
Здавалось би, Київ - скільки можливостей. Але ні, я працювала промоутером від філіп морісу. В інші місця не брали, та і я не особливо хотіла.
В гуртожитку жити я не хотіла, тож вони зняли мені кімнату (жила у квартирі з подружкою).
Закінчила універ, пішла працювати секретаркою. Одна робота, друга, третя - звідусіль звільняють. Батьки допомагають грошима.
Четверта, а на п´ятій закріпилась. Кар´єрний розвиток? пфф, та яке. І у рекрутингу себе пробувала, і в управлінні, і у айті, і у проджекті - результату 0.
Коротше, повна бездарність. Себе не шкода, шкода батьків, які голодували стільки років, щоб з мене вийшли люди. А вони не вийшли.
Тож якщо у мене народяться діти, і будуть не такими тупими, як я, то моє виховання буде спартанським: університет - тільки бюджет, ні - йти в бурсу. Гроші на життя - ні, йди заробляй (якщо вчишся у бурсі), гуртожиток - так, квартира - за свої. І я поживу в кайф, і діти навчаться самостійності.
Так само раджу і вам: якщо ваша дитина не тягнеться до вивчення, до здобуття знань, до високих цілей - ну то і на я тоді витрачати гроші і тягнути сову за яйця? Признайте собі, що дитина - посередність і живіть спокійно.
Ленне-Рейма• 02 апреля 2024
Тут не правильний підхід.Можливо у вас були здібності до мистецтва або спорту,а вас сунули в єкономічний.Своіх дітей принципово не тягну в навчанні,ніяких репетиторів і гуртки всі обійшли,поки не знайшли своє і те,в чому вони профі.Так само і в подальшому після школи-хочуть поступили,не хочуть-хай ідуть на курси якісь і на роботу.Раніше була мода всіх в екозптхати або бухгалтер.Я вивчилась з-під палки туди,де батьки захотіли,але ні дня не працювала,зараз маю заробіток близько 70000 тис в міс і не напрягаючись зовсім в іншому руслі

Татьяна-bfd8• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
звісно, ваші бубочки то генії
троль
Скорая помощь• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
ви в ці 75, звичайно, не входите?))
Никак нет
Нагайна• 02 апреля 2024
Автор, проблема не в тому, що вони старались для Вас, а в тому, що розбалували. саме через це у Вас не було амбіцій, бо знали, що Вашу жопу прикриють люблячі батьки. тому і не вкладали власних зусиль
треба не тільки вкладати, а ще й пробудити в дитині цілеспрямованість
No problems• 02 апреля 2024
То есть вы с родителями отдыхали и с детьми планируете? Не хитрожопость ли это?
Лапка• 02 апреля 2024
скажу так, если ребенок вырастет не пробивной и нет связей и денег,только его умственные способности и данные от природы, которые можно развить, дадут толк, но можно быть умным, но не уметь зарабатывать.
Чеширская кошечка• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
що саме?
поговорим, когда у вас будут дети. По теме - когда зерно бросают в плодородную почву, шансов что оно прорастет гораздо больше чем у того зернышка, которое лежит на асфальте. Но, я за то чтобы по одежке протягивали ножки, а не дань моде - окончить юрфак и работать продавцом. В своих детей мы вложились, дали старт и рады что они оправдали наши надежды, один мой сын стартовал три раза, поступал три года подряд в разные вузы, был в поиске.

Ленне-Рейма• 02 апреля 2024
Ще хочу добавити що у знайомих моєї родини така ж сама ситуація з дітьми-вступ Шевченко за великий хабар,до цього ще рік по 15 дол за годину з репетиторами,а дочка зараз торти пече.Но там проблем не було з грошима.І таких прикладів дуже багато
Пищалка• 02 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Не согласна.Если ребенок умный,надо его вытолкнуть как можно выше.Вам просто не повезло с интеллектом с ваших слов,но не расстраивайтесь,таких 75%.
Не 75, а 73
Екатерина27• 02 апреля 2024
А жити в кайф ви на чиї гроші збираєтеся? На батьківські?
младокошкина• 02 апреля 2024
та ну ні. якщо б ваші батьки не парились, то ви б тепер казали ’інші влаштувались, бо ходили в дитинстві і на англійську, і в муз школу, і на гуртки. А мої батьки жили в кайф а мені нічого не дали, то мої таланти так і не розкрились’. Може і батьки ваші так би думали. А так всі знають, що зробили все що могли - ’можна привести коня до водопою, але неможливо примусити його пити воду’.
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляНагайна
так і є)
я дуже розбалувана була)
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Никак нет

знаєте як зрозуміти, що людина тупа? вона завжди кричатиме про те, що найрозумніша)
Мастер Класс• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
тобто ви думаєте, що якщо ви нездібну дитину поведете на всі гуртки світу, і оплатите гарвард, то вона раптом стане генієм? ну ну.
навіщо ставати генієм?
Я не геній, але непоганий спеціаліст і заробляю свої +/- 100 тис.
На останніх курсах мама оплачувала мені дорогі професійні курси, і утримувала мене.
Я також вкладаюсь в освіту своїх дітей. І вважаю, що це найкраща інвестиція в їхнє майбутнє.
Нагайна• 02 апреля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
це правда. скільки таких людей, що вчилися там, де сказали батьки, а самі мають хист до іншого.
моя знайома вчилася в юридичному. а працює івент менеджером - нарешті найшла щось до душі.

але є люди просто незосереджені. в мене така знайома. і не дурна, а нічого до розуму довести не хоче. не не може, а саме не хоче. Вчилася в технікумі - нормально вчилася - кинула майже на 4 курсі. бо втратила інтерес. не думає про майбутнє взагалі. працювала десь в офісі - теж кинула. от зараз працює манікюрнецею - от це її, вільний графік, схотіла - поставила клієнтку, схотіла, лежить, спить. бувають такі сильно ірраціональні люди.
Сокодавка ще та• 02 апреля 2024
Это был выбор ваших родителей- растить квiточку, отдать ей всё последнее в ущерб себе.
Ваш выбор- не помогать детям. А с чего помогать, вы ж тупая и ленивая. Да и будут ли те дети.

Ваш совет никто не просил. Каждый сделает так, как посчитает нужным.
Я и сейчас инвестирую и в свое образование, и в ребенка (это не школа, не институт)
А у нас макарошки• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская

Удалено администрацией...
Лиса Патрикевна• 02 апреля 2024
а если на выбранной ребенком специальности нет бюджета?
или засунуть абы куда дите, главное бесплатно, а потом удивляться, почему он не работает по диплому или работает но за малую зарплату?
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...

Нагайна• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
так і є)
я дуже розбалувана була)
була? :)
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
це яка? на стоматолога, де 2 бюджетних місця?
ЯниЯ• 02 апреля 2024
Ви просто лінива
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляНагайна
була? :)
авжеж . бо я утримую себе сама вже років 5)
руки_Крюги• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
звісно, ваші бубочки то генії
Моя бубочка займається тим, що хоче і що в неї виходить. Захотів математику - будь ласка, з радістю займається, має найвищий бал в школі. Захотів заняття в залі з тренером, бо перестало подобатись карате - теж погодилась.
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляЯниЯ
Ви просто лінива
я просто завжди знала, що батьки мені допоможуть
А у нас макарошки• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
Краще ви подумайте, що вам тепер робити із цією інформацією)
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляруки_Крюги
вітаю. а яке це має відношення до моєї теми, яка про абсолютно протилежні речі?
Біток чи ефір?• 02 апреля 2024
Ахаха, ваші батьки вам дали все, а ви своїм дітям нічого давати не збираєтесь, щоб не перетрудитись
Ms. Похвала• 02 апреля 2024
В мене не вкладалися не було чого просто. Вса вийшло і з кар´єрою ОК, навчатися любила, не лінива. Донька росте така ж, тязнеться до знань, не лінуються. Тому забезпечую навчання та розвиток, тим паче можу собі дозволити.
автор Раздражевская • 02 апреля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
я прислухаюсь тільки думки тих, кого поважаю)
тож уви і ах , ну ви не засмучуйтесь. знайдеться і на вас любитель непроханих порад)