Раздражевская• 02 апреля 2024
Ніколи не вкладайте гроші у розвиток і навчання дітей.
Розповім на своєму прикладі:
Росла у дуже бідній, зубожілій сім´ї у селі. Батьки дуже любили мене і старались всіляко мене розвивати. Ходила і на англійську, і в муз школу, і на гуртки - все це оплачували батьки. Не потянула. Звідусіль вигнали, бо була ледача і розумово не могла потягнути.
Далі - університет. Батьки ходили у літніх речах зимою, щоб я навчалась в Київському економічному університеті.
Здавалось би, Київ - скільки можливостей. Але ні, я працювала промоутером від філіп морісу. В інші місця не брали, та і я не особливо хотіла.
В гуртожитку жити я не хотіла, тож вони зняли мені кімнату (жила у квартирі з подружкою).
Закінчила універ, пішла працювати секретаркою. Одна робота, друга, третя - звідусіль звільняють. Батьки допомагають грошима.
Четверта, а на п´ятій закріпилась. Кар´єрний розвиток? пфф, та яке. І у рекрутингу себе пробувала, і в управлінні, і у айті, і у проджекті - результату 0.
Коротше, повна бездарність. Себе не шкода, шкода батьків, які голодували стільки років, щоб з мене вийшли люди. А вони не вийшли.
Тож якщо у мене народяться діти, і будуть не такими тупими, як я, то моє виховання буде спартанським: університет - тільки бюджет, ні - йти в бурсу. Гроші на життя - ні, йди заробляй (якщо вчишся у бурсі), гуртожиток - так, квартира - за свої. І я поживу в кайф, і діти навчаться самостійності.
Так само раджу і вам: якщо ваша дитина не тягнеться до вивчення, до здобуття знань, до високих цілей - ну то і на я тоді витрачати гроші і тягнути сову за яйця? Признайте собі, що дитина - посередність і живіть спокійно.
ДА да да• 02 апреля 2024
В мене і не вкладали тому, шо я лінива 🤣 Ні, насправді, тому, шо жмоти.
Раздражевская
• 02 апреля 2024
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...
Раздражевская
• 02 апреля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Вы сами до этого дошли или родители невзначай это вам говорили?
що саме?
Перемелица• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
Не переживайте, у вас вони не народяться
Шлях до зірок• 02 апреля 2024
Вкладати треба обов´язково, навіть, якщо дитина з проблемами у навчанні , треба зробити все для того, щоб вона реалізувалася
Раздражевская
• 02 апреля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Просто не в коня корм. Не ровняйте всех по себе.
тобто ви думаєте, що якщо ви нездібну дитину поведете на всі гуртки світу, і оплатите гарвард, то вона раптом стане генієм? ну ну.
Кондуктор автобуса• 02 апреля 2024
Так і є. Треба адекватно оцінювати можливості своїх дітей і не вимагати чогось недосяжного. Але і повністю забивати болт на дитину, кажучи що вона бездарність теж не варто
А у нас макарошки• 02 апреля 2024
То добре, що закріпились на пʼятій роботі, а так би до цих пір в селі коровам хвости крутили
Перемелица• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
То може вашу здібність не розгледіли і ви б реалізувались десь в своєму селі. Але стереотипи
Сливочная пенка• 02 апреля 2024
Автор, гарно влаштувались) від батьків взяли максимум, на дітей тратитись не збираєтесь)))
Я тертий жук• 02 апреля 2024
Пора вашим батькам змиритись, перехреститись і відпустити вас в вільне плавання.
Перемелица• 02 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
І ще вважає, що може давати поради іншим
Раздражевская
• 02 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, не все дети такие, как вы)
звісно, ваші бубочки то генії
жар-птица Нюра• 02 апреля 2024
Невже Ви думаєте, що нам знадобляться поради цього ’недоавтора’? Наше життя, то наше, а ви розберіться зі своїм
Пускаю бісики• 02 апреля 2024
Сейчас родители пихают детей что бы дома не сидели за телефонами и не более, толку от тех кружков и т.д Особенно когда насильно таскают детей по этим кружкам . У мужа сестра так достала старшего ребенка что тот уехал от них и вообще не общается, та сейчас достала меньшего, целыми днями его куда то таскает, больной человек!
Шлях до зірок• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
Її не візьмуть у гарвард, навіть з грошима. Гуртки це просто хобі , у всіх є якісь здібності, треба підбирати саме те, що підходить дитині
Солоденька цукОрка• 02 апреля 2024
Ответ дляПеремелица
Похоже, наша автор- типичная советчица
Скорая помощь• 02 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
звісно, ваші бубочки то генії
Не согласна.Если ребенок умный,надо его вытолкнуть как можно выше.Вам просто не повезло с интеллектом с ваших слов,но не расстраивайтесь,таких 75%.
Инстагра_мерша• 02 апреля 2024
Это ваша тема про верующих родителей и отсутствие секса до 40 лет?)
Раздражевская
• 02 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
ви в ці 75, звичайно, не входите?))