from Ukraine• 03 апреля 2024

Я майбутня свекруха

От хочу бути комфортною для життя своїх синів. Бо маю негативний досвід зі своєю. Але там інше. Моя свекруха мене просто не виносила) зараз заладилось трохи…
Також які у кого відносини зі сватами?
Не будь КакСвета• 03 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ну, ми ото познайомились. Нормальні враження. Якось нейтрально та спокійно все пройшло. Хоча ми хотіли зустрітися, а вони думаю ні. Просто вже діти стільки разом то зробили нам послугу. Їм всерівно напевно.
а зачем они вам))?просто интересно,ну не не хотели и не надо.

автор from Ukraine • 03 апреля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А навіщо з батьками її зустрічатись? Скільки років дітям?
Довга історія) батьки були ініціаторами щоб діти почали жити разом. Вони роботодавці сина також. Я ж казала сину, що зарано. Їм обом по 20. Син винаймав квартиру, а вони запропонували жити у їхній, лише сплачувати комунальні. То й думка була, що якщо треба моя дитина, хотілося б ближче знати людей.
КохайтесьЧорнобровi• 03 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Вони стараються для своєї доньки))
І їм ваша дитина не треба - буде інший завтра у їх доньки, так само будуть робити для іншого) а вам вже час потроху перестати панькати сина - он він дорослий, працює і з дівчиною живе.
Мої батьки і батьки чоловікп познайомились на нашому весіллі і все норм))
КохайтесьЧорнобровi• 03 апреля 2024
А, і коли моя ще тоді майбутня свекруха хотіла познайомитись з моєю мамою, бо «ми жили разом з її сином», то я лагідно попросила чоловіка «угомоніть свою маму»))) бо кому це треба в принципі?
автор from Ukraine • 03 апреля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Можливо Ви й маєтесь рацію. Ну, з наступними вже буду знати. ( мама трьох синів)
Ируся-пуся• 03 апреля 2024
Автор, головне - це бути людиною в будь-якій ситуації, поступати людяно. Все буде добре) у нормальної невістки не буде супер високої планки до свекрухи. Всі в сім´ї мусять діяти по совісті
Голубец• 03 апреля 2024
я-неймовірно чудова свекруха!!!.живу за тисячі км від них і вважаю обох значно розумнішими за нас з чоловіком). невістка постійно кличе в гості).сваху один раз бачила на весіллі,а вдруге-на третій день війни у дітей,де ми і посварились на все життя((:тупа курка,рашистка,ватниця,не поважає свою доньку-коротше,не спілкуємось ніяк.сина люблю дуже,невістку-трохи боюся):розумна,хазяйновита,українка.
КохайтесьЧорнобровi• 03 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так, просто от абсолютно нейтральне питання без агресіі та наїздів: «шоб шо вам знайомитись»?
автор from Ukraine • 03 апреля 2024
Ответ дляГолубец
Ой, клас) прикольно, що Ви так описуєте дітей. Буду старатися щоб і в нас все склалося.
А ватницю за відомим напрямком…)

ПрипоРошенная• 03 апреля 2024
Ответ длястарик Мендельсон
Вывела правила для себя:
- она любимый ребёнок своих родителей, часть нашей семьи, она приносит счастье моему сыну.
- они оба теперь мои дети и я никого из них не обсуждаю за глаза с другим.
- поддерживать её и быть на её стороне, когда ей необходима помощь и поддержка (без вмешательства в личное и перекосов в истерики и капризы).
- воспринимать их как единое целое, как двоих своих детей.
в мене саме так, але поки що із донькою та зятем

ще одна донька є, її хлопець не подобається хоч стріляй бо на початку війни живучі у Києві під бомбами почав пісню ’гдє ви билі восємь лєт’, думала приб’ю, він біженець з Донецька, голова засрана, не знаю що там зараз через 2 роки війни

син ще підліток, подивлюся як далі буде
Кондуктор троллейбуса• 03 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Хотите быть удобной - будьте. Могу открыть секрет - от вас зависит, сможете ли, например, терпеть сватов, которые все свои проблемы навешивают на вашего сына (даже самые идиотские, как например, вчера позвонили мои с требованием к сыну бросать работу срочно (а у него сейчас подписание нового контракта на миллионные суммы) и срочно ехать к ним на неделю, потому что у ’папы’ выскочил черяк на жопе и ему больно!
И таких идиотских историй миллион.
Трешня, і як ви то все оцвнюєте? Сприймаєте їх як недалеко дурачків? Сподіваюсь, невістка адекватна у вас.
Я теж майбутня свекруха..
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
До слова. Син живе з дівчиною вже рік. За тисячу км. Це найкраще, напевно, для відносин)))
Так. Дівчині легше і ви адекватно себе поводите, навіть переживаєте за майбутні стосунки. Бо є багато нерозумних свекрух, які не розуміють, що усе, що вони давали своїй дитині ( любов, піклування, виховання, освіту, утримання, допомогу), то все безкорисно і для того, щоб син виріс нормальною людиною і зміг виховати щасливих дітей.
автор from Ukraine • 03 апреля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Може то ще таки западенські замашки) в нас то якось треба такі знайомства.
Та й цікаво було. Ну і зустріч була нормальною.
Не будь КакСвета• 03 апреля 2024
Ответ дляГолубец
тупа не тупа- а её мамо) и она не смотря ни на что будет с ней общаться рано или поздно. У меня мама в раше живет,ей 70 лет,все равно не брошу ее ,хотя мозги там набекрень как и у большинства
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Але ж паскуда рашистська. Я з такими людьми не мала б спілкування. Бо дійшло б до поганого.
Не будь КакСвета• 03 апреля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
да вы и не должны.
Пригаю-цибаю• 03 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
да вы и не должны.
Ну типу навіщо вибудовувати стосунки з родиною невістки, якщо там рідня без клепки в голові. Головне, щоб невістка була інших поглядів.
Голубец• 03 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
так! вона і спілкується!це я посварилася.
Тень льва• 03 апреля 2024
Я ещё и будущая теща, не только свекровь. Мне кажется что свекровью я буду лучше, чем тёщей)))) Как-то спокойнее отношусь к сыновьям в плане их будущей личной жизни, может пока они маленькие. В любом случае буду очень стараться жить своей жизнью и не мешать детям жить своей. У меня 2 свекрови, бывшая неплохая, никогда открыто не лезла, но муж был маменькин сынок и вечно во всем советовался сам, нынешняя живёт в другой стране, видимся раз в год, вообще в жизнь сына не вмешивается никак, звонит раз в две недели, это идеально. Согласна с тем что мальчикам нужно давать больше самостоятельности и возможностей самим решать свои проблемы, в том числе и личного характера.

Пухнасті штани• 03 апреля 2024
Просто не надо совать свой нос в дела детей, не делать того, что тебя не просят, и жить своей жизнью.
Не будь КакСвета• 03 апреля 2024
Ответ дляПухнасті штани
о,вы в курсе)). вы свекровь уже)?
Пухнасті штани• 03 апреля 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
о,вы в курсе)). вы свекровь уже)?
Чтоб быть в курсе, надо обязательно ею быть? Достаточно ее иметь)))