Из Кукуева я• 03 апреля 2024
Свекровь и крестины ребенка.
Со свекровью не общаемся уже как пол года, после ссоры. Внучку она тоже не видит. Она просто такой человек, которого нужно постоянно «попросить приехать», неважно ДР, свадьба и тд. Сама никогда не сделает первый шаг. Я её не зову и она к внучке со свекром не приезжает. Гордые. Понимаю, что на крестины придется звать свекровь. Но видеть её не хочу, тем-более сидеть за одним столом. Но понимаю, что муж обидеться и это будет не красиво, если я приглашу своих родителей, а его нет. Но думаю, что пусть он сам приглашает на крещение своих родителей. Если они приедут. Как правильно вести себя со свекровью в этот день? Игнорировать?
Кофр для ноги• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Донька не схожа на батька, а схожа на мене. Свекруха припустила, що дитина не від її сина. Вона в мене запитала «А чи не було в тебе ще когось, крім Андрія?» Я просто була у шоці. Добре, що своє припущення вона сказала відразу, а не через 15 років.» Обговорюючи це десь за спиною.
Разве по младенцу вообще можно понять, на кого похож?
Племянник вырос копией своего отца. А в детстве все говорили, что как две капли воды похож на своего дядю по материнской линии.
Смайликівна• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Здесь много советчиц имеют любовников и считают это нормой. Вопрос вашей свекрови вполне нормальный и житейский
Витворунка• 03 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
І зіпсувати свято(
Ну так буде ж причина, що свекруха свято їм зіпсувала. І життя знову заграє різними кольорами...злості...недоброзичливості...ненависті і задоволення від себе...
Кофр для ноги• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
До чого тут, що хтось був чи не був. Ви б нормально віднеслись до такого питання?
Ну у меня свекровь такого не спросила бы, она человек тактичный. Да и я сама уверена что дети от мужа.
Наверное я сказала: конечно никого не было.
НеГолосую• 03 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Так отож, що ми не знаємо ситуації. В гості без запрошення їхати, тим більше після сварки, трохи дивно. Можливо, свекри дзвонять до сина, цікавляться дитиною, він розповідає, шле фото. А з невісткою і далі не спілкуються. Чужа сім´я темний ліс. Судячи з тем, відносини відьом невісток і відьом свекрух як ніколи актуальні)))
Ну була б мудра свекруха, то зробила би сама перший крок.
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
В мене теж свекруха без кордонів, і про понос і про срачку розкаже))) але для сина і внуків останнє віддасть. Ідеальних нема)
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляВитворунка
Компроміс має бути з обох сторін, бо нічого доброго не вийде. Враховуючи відповіді автора про причину сварки, свекруха там трошки оригінальна)
Из Кукуева я
• 03 апреля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Коли донька тільки народилася, виявилось, що свекрухі вже тоді здалося, що онучка не від її сина. Зараз дитині вже рік, і вона вирішила у мене це запитати.
Дайте вподобайок• 03 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
А онучку бабуся на руках потримати не захоче? А фото зробити, подарунок подарувати? Розпитати маму, як справи, як їсть, спить і т.д. Для чого запрошувати людей і ігнорувати їх?
потому,что автор коза.
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
Мудрість приходить з роками і досвідом. Вона ще просто молода і в неї перша невістка
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
потому,что автор коза.
Кажуть, що чоловік обирає жінку схожу на матір
Из Кукуева я
• 03 апреля 2024
Ответ дляСмайликівна
Нет, любовника у меня точно не было. Ребенок 100% от него. А то что дети бывают похожи не на родителей, а на бабушек или дедушек, то ничего? Или то что её старший сын вообще рыжий, но в роду никого у них и у её муже не было с рыжим цветом волос. Тоже нагуляла? Но ей почему-то не понравился такой вопрос.
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Не сподобались ви свекрусі, от і задає некоректні питання. А може це той особливий тип мам, для яких всі невістки не такі. Прийміть для себе правильне рішення і залишайтесь вихованою людиною в будь якому випадку. Це все-таки батьки чоловіка, а не сторонні люди
Смайликівна• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
У меня дочь, похожа на свекровь. Но она не любимая внучка.
Мне дороги мои отношения с мужем, ну, а его родители дополнение к нему.
Муж ко мне хорошо относится, за это я могу потерпеть его родителей. Просто, чтоб его не обидеть.
Будьте умнее, имейте свое мнение на отношения, но и умейте ловировать между родственниками
Злюсь до кипіння• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ну якщо не від Андрія,то нема чого і кликати її)мабуть так в думає досі тому і не бачила дитину
Моль Моллівна• 03 апреля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Один знакомый рассказывал, что где-то вычитал занятную теорию, что новорожденные дети в первые дни похожи на кого-то со стороны отца. Такой природный тест ДНК))
Когда родилась моя дочь я аж испугалась, она была копия свекрови. Потом поменялась, конечно))
Зоркая Зорро• 03 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Це значить, що вона повністю і беззаперечно прийняла вас в сім’ю і вважає за близьку, інакше не розказувала б)))
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Буду тішити себе думкою
НеГолосую• 03 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
А нащо їх терпіти, та й ще при цьому спілкуватися? Для вас це не родичі, а чужі «дядя та тьотя.» Родичі вони тільки вашому чоловіку. Так що, для чого ці жертви, я не розумію…Я не спілкуюся зі свекрухою, і мені так набагато краще. Чоловік зрозумів мене. Якщо відносини між людьми не склалися, то навіщо їх продовжувати? Це як розбити чашку і потім склеїти, та продовжувати далі з неї пити.
Крихітка на всі• 03 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
В тому то й справа, що відносини ще не склалися. А щоб зрозуміти які вони і вирішити, що з ними робити треба їх хоча б спробувати побудувати. Тут ще нічого не вирішили, інакше б подібна ситуація не виникла.
Зоркая Зорро• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
І що?.. Цілком логічне питання, таке часто буває, що жінка завагітніла від одного, а вийшла за іншого бо він її любить.
Якщо вас це так злить, зробіть тест і закрийте це питання раз і назавжди і живіть в спокої і мирі з усіма рідними. Оцей ваш гонор, злоба, невдоволенність всім як би не зробив і тд будуть шкодити в першу чергу саме вам, вашій дитині і вашим відносинам з чоловіком, а не свекрам.
В житті всяке буває, ніхто не ідеальний, кожен може щось ляпнути чи зробити не так, в тому числі і ви думаю теж ляпали і ведете себе зараз неадекватно. Спокійніше і розважливіше треба все сприймати і не зациклюватись на чужих і своїх промахах. Колись ви теж будете тещою))))
Научительница• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Вона спитала, Ви відповіли. То краще, ані ж як би вона це з сусідами за Вашою спиною.
Из Кукуева я
• 03 апреля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну я не знаю, де це таке часто буває в моїй родині такого ніколи не було. Може свекруха по своєму досвіду запитує. Але я не вважаю, що це адекватне питання. І в чому моя поведінка неадекватна? В тому, що я просто не спілкуюся зі свекрухою? Мені від спілкування з нею немає ніякого сенсу для дитини також. Підросте дитина, захоче спілкуватися з бабусею будь ласка. Потрібно слідкувати за своїми вчинками та словами. Я свекрухі і слова поганого не сказала, а мені вже і коханця приписали.
Ще й повинна тест ДНК робити, щоб щось свекрухі довести.
НеГолосую• 03 апреля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну і фігню ви написали.😂
Ms. Сама прямота• 03 апреля 2024
мамо воспитанная и тут невестка недовольна,капец никому не угодишь
Ms. Сама прямота• 03 апреля 2024
Ответ дляСмайликівна
Что она вам сделала?
Просто не приходит в гости без приглашения?
И чем ваши родители хороши, чем родители мужа?
Какое у людей говно в голове, видеть не хочу, пригласить придётся, сидеть за столом не хочу....какая причина уважительная всему этому?
гавновголове- отлично сказано
Ms. Сама прямота• 03 апреля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
так вы друг друга стоите- сын нашел копию мамо)) браво!
Ласунка• 03 апреля 2024
У нас на крестинах двоих детей были только крестные. Не звали ни моих родителей, ни мужа. Зачем мне этот головняк. Не понимаю зачему толпу собирать.
Чижик Пижик• 03 апреля 2024
Ну я бы тогда тоже сказала, чтоб своим родителям с приглашением звонил муж и чтобы поддерживал культурную составляющую для них.