Допоможіть знайти тему про те, як дати мужчині карту і не засвітитися )

Спілкуюсь з мужчиною, поки зустріч не планую, але він вже декілька раз пропонував тортик, квіти, каву (перерахувати кошти).
Я завжди відмовлялась, а зараз ніби не проти, настрій поганий, капец (
Хоч щось мене сьогодні порадує )
Тут колись бачила тему, дівчина таким цікавилась, як дати карту і не заствітитись при цьому.
Допоможіть знайти, ви все можете :)
Мой завтрак 03 апреля в 12:59
Давайте на мою перечислит.
Ніколи не збрешу 03 апреля в 13:00
то есть встркчаться ну его нафиг, пусть лучше деньгами?
и сколько у вас таких? оппонентов
5 1 1
месяцкие 03 апреля в 13:00
сам предлагал карту пополнить?
автор Вероятненько 03 апреля в 13:01
Ответ дляМой завтрак
Давайте на мою перечислит.
Як це підніме мені настрій ?
2 1 5
Диви яка я пава! 03 апреля в 13:01
Хай квіти чи тортик сам замовить, бач який. Все жінка сама мусить робити
ewa7 03 апреля в 13:01
Що значить ’не засвітитись’?
Мой завтрак 03 апреля в 13:02
Ответ дляВероятненько
Як це підніме мені настрій ?
Ну не засветитесь-уже весело
месяцкие 03 апреля в 13:02
сколько дней уже общаетесь?на с з?
автор Вероятненько 03 апреля в 13:02
Ответ длямесяцкие
сам предлагал карту пополнить?
Ну типу, я в місті, а він давай пригощу тебе тортиком і кавою
Ніколи не збрешу 03 апреля в 13:03
Ответ дляewa7
Що значить ’не засвітитись’?
автор хочет денег, но так, чтобы он их отослал чудовому анониму. чтоб не дай божи не узнал, как зовут и не стал искать
автор Вероятненько 03 апреля в 13:03
Ответ длямесяцкие
сколько дней уже общаетесь?на с з?
2 місяці майже
Ніколи не збрешу 03 апреля в 13:03
Ответ дляВероятненько
Ну типу, я в місті, а він давай пригощу тебе тортиком і кавою
ну и сходмли бы
Пригаю-цибаю 03 апреля в 13:03
Ответ дляВероятненько
Як це підніме мені настрій ?
А як підніме настрій 100 грн на каву? Це дивно. Дайте карту притулку,перечислить нещасним котам і собакам,а Ви купите собі капучіно і випєте на честь мужчини
5 6
Раздражевская 03 апреля в 13:03
Ответ дляНіколи не збрешу
автор хочет денег, но так, чтобы он их отослал чудовому анониму. чтоб не дай божи не узнал, как зовут и не стал искать
Ого...як все закручено...
Фиона Шрековна 03 апреля в 13:03
а монобанк не підходить? там же тільки імя при переказі видно, без прізвища
автор Вероятненько 03 апреля в 13:03
Ответ дляНіколи не збрешу
ну и сходмли бы
Ми зараз в різних містах
месяцкие 03 апреля в 13:03
Ответ дляВероятненько
2 місяці майже
цветы при встрече?или доставку предлагал?
Диви яка я пава! 03 апреля в 13:04
Ответ длямесяцкие
цветы при встрече?или доставку предлагал?
Картинку на вайбер
автор Вероятненько 03 апреля в 13:04
Ответ дляНіколи не збрешу
автор хочет денег, но так, чтобы он их отослал чудовому анониму. чтоб не дай божи не узнал, как зовут и не стал искать
Автор хоче приємностей ))
2 4
Менее Более 03 апреля в 13:05
Ответ дляВероятненько
Автор хоче приємностей ))
Автор хоче сексу, але без члену
7 5
gem-nli 03 апреля в 13:05
Ответ дляВероятненько
Як це підніме мені настрій ?
Останетесь инкогнито
Пригаю-цибаю 03 апреля в 13:05
Ответ длямесяцкие
цветы при встрече?или доставку предлагал?
Яку доставку? Автор сереться карту для200 грн дати,то дасть адресу квартири чи роботи?
младокошкина 03 апреля в 13:05
Ответ дляМой завтрак
Давайте на мою перечислит.
Тільки хтіла це написати. На мою теж може))
месяцкие 03 апреля в 13:06
Ответ дляПригаю-цибаю
Яку доставку? Автор сереться карту для200 грн дати,то дасть адресу квартири чи роботи?
там нужен только телефон,курьеру можно соседнее парадное назвать
автор Вероятненько 03 апреля в 13:06
Ответ длямесяцкие
там нужен только телефон,курьеру можно соседнее парадное назвать
а отримувача ?
Ніколи не збрешу 03 апреля в 13:06
Ответ длямесяцкие
там нужен только телефон,курьеру можно соседнее парадное назвать
с ума сошли? ТЕЛЕФОН дать.
Фиона Шрековна 03 апреля в 13:06
Ответ дляВероятненько
Автор хоче приємностей ))
оо, то ви або троляка який харчується негативом з коментарів, або ще не зрозуміли концепцію Порадниці ))
тут зараз всі будуть проти вас і на боці нещасного чоловіка, якого ви розводите на величезні гроші
Пригаю-цибаю 03 апреля в 13:07
Ответ дляМенее Более
Автор хоче сексу, але без члену
Типу того,а мужчина хоче порадувати грошима на тортик і ввечері дрокнути. Ненапряжно,швидко,зручно,екологічно
автор Вероятненько 03 апреля в 13:07
Ответ дляФиона Шрековна
оо, то ви або троляка який харчується негативом з коментарів, або ще не зрозуміли концепцію Порадниці ))
тут зараз всі будуть проти вас і на боці нещасного чоловіка, якого ви розводите на величезні гроші
Вірю, знаю, але також знаю, що пару дівчат напише щось толкове по суті питання )
Мой завтрак 03 апреля в 13:07
Ответ дляВероятненько
Автор хоче приємностей ))
У меня есть карта банка где высвечивается только номер. Ни фамилии, ни имени не подтягивается.