ЯяяКакаджамбо• 03 апреля 2024
Уже определились с детским отдыхом летом?
Отправляете в лагеря? По Украине? За границу?
Делитесь находками или проверенными вариантами
ЯяяКакаджамбо
• 03 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Нет, мы не ездим без папы.
Ваш ребенок не ездит в лагерь без папы?
Жена миллионера• 03 апреля 2024
Ми не поїдемо, ремонт потрібно завершити, а брат з малими їде в Іспанію та Чорногорію на 1,5 місяці, може і своїх з ним відправимо
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Голова батьк. комітету намагається зібрати групу дітей з класу та відправити в Карпати. Поки вдається погано (8 бажаючих з 32 дітей). Табір за 20 тисяч + дорога. За ті самі гроші можна в Болгарію відправити, тому ще думаю. Минулі 3 роки донька відпочивала в таборі в Болгарії.
Щас ухожу• 03 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Нет, мы не ездим без папы.
Ну от і ми так. Розумію, що, може, по відношенню до дітей це і не правильно.
Але спитала у них, старший каже без папи нікуди не поїду. Не лишу ж я одну дитину вдома
ЯяяКакаджамбо
• 03 апреля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
И близко на Болгарию нормальную не такие цены
Крошечка-хаврошечка• 03 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Нет, мы не ездим без папы.
Ми теж не їздили без тата до повномасштабного вторгнення. Але зараз погляди змінилися - війна триватиме ще хз скільки часу, а дитинство, нажаль, проходить, тому, нажаль, їздимо самі(
Боневтікла• 03 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Да, наши тоже решили, что мы семья и ездим всегда вместе. Или не ездим - тоже вместе. Ну мы и живем еще у моря, и есть домик на берегу, проведем отпуск на даче.
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Минулого року 9 днів в Роял Холідей Кемп обійшлося в 24 тисячі. Табір в Карпатах виходить 22500. Півтори тисячі докласти.
Глянула ціни на цей рік, 490 євро 9\12 днів. Цілком нормальний табір, нами перевірений.
Бабулька• 03 апреля 2024
Ответ дляЖена миллионера
счастливый свободный человек ваш брат раз может ехать, а мой муж раб закрытый в клетке нашего свободного государства...
Завжди недо...• 03 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чому? Групою дітей десь 400-500 євро з особи Болгарія на 10 днів
Ответ дляВоленс-неволенс
Сдайте турагента, пожалуйста). Я тоже смотрю на этот лагерь)
Боневтікла• 03 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ваш ребенок не ездит в лагерь без папы?
Мои дети никогда не были в лагере, только в спортивном пару раз. Не было нужды.
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Ответ для_Анна_83
Ми з Сакумсом їздили
ЯяяКакаджамбо
• 03 апреля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ми з Сакумсом їздили
Спасибо вам огромное!
Ребёнку этот лагерь понравился?
Боневтікла• 03 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Нет ничего страшного в том, чтобы несколько лет никуда не ездить. Наши дети с рождения путешествовали очень много, так что ничего не потеряют особо. Наездятся еще, вся жизнь впереди.
Жена миллионера• 03 апреля 2024
Ответ дляБабулька
В мого брата відстрочка, оскільки він батько одинак, він не сикло, незважаючи на свій статус був в ТЦК, але його не взяли, незважаючи на те, що він офіцер навіть
Горня капучіно• 03 апреля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ми з Сакумсом їздили
Пiдскажiть будь ласка, чи були додатковi екскурсii?
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Спасибо вам огромное!
Ребёнку этот лагерь понравился?
Ну, у мене підліток, плюс їздила з подружкою. Питання до орг. моментів звичайно є, але в цілому - так, все сподобалося. Досі має групу в телеграмі з дітьми з останньої зміни та вожатої, хочуть домовлятися та їхати знову на одну зміну в цьому році.
Розташування хороше, з номером як пощастить - позаминулого року доньку поселили в номер зі зломаним душем та непрацюючими тв та холодильником. Холодильник за моїм проханням замінили, душ поремонтували лише на 3 день, а 3 дні ходили в сусідній номер митися. Минулого року дали номер на найвищому поверсі - шикарний, з видом на море, дуже просторий, вся групка майже весь час у них в номері час і проводила :)
Дітей там особливо не чіпають. Тобто є розклад, протягом дня відбуваються різноманітні активності - але дітей ніхто не змушує на них ходити. Не хочеш - не йдеш, роби що хочеш. Тобто для дитини до 10 років я б не радила, а старшим думаю буде окей.
І рекомендую їхати в червні-липні, тому що в серпні починається масово ротовірус в Болгарії і сидиш весь на голках - пронесе чи не пронесе дитину :)
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так, є, за додаткові гроші. Якщо що - не рекомендую поїздку на кораблі :) повна фігня, рекламують краще, ніж є по факту. В старе місто можна, якщо дитині такі активності цікаві.
Гостра на язик• 03 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Нет, мы не ездим без папы.
В лагерь с папой отправляете?
ЯяяКакаджамбо
• 03 апреля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я планирую ребёнка вместе с дедушкой отправить. Ему 11. Он хочет именно в лагерь, но одного не рискну пока. И дедушка сможет на месте решать организационные вопросы, если будет нужно.
Планирую на начало июля.
Вы ехали из Киева? Тяжело?
Планирую на начало июля.
Вы ехали из Киева? Тяжело?
Щас ухожу• 03 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Уже кілька років, точніше третє літо, а ще скільки ?
Воленс-неволенс• 03 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Планирую на начало июля.
Вы ехали из Киева? Тяжело?
Планирую на начало июля.
Вы ехали из Киева? Тяжело?
Так. Ну, минулого року було особливо тяжко, тому що + на кордоні 4-4,5 години стояли, і виходити не дозволяли весь цей час. Але діти роззнайомилися ще в автобусі, тому їм було весело. Давала з собою плед та подушку, банківську картку - тому що по дорозі буде Румунія і на тих же заправках тільки картою можна розрахуватися.
Репетиторша• 03 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
От і ми так(( минулого року їздили з татом по Україні, але хочеться ж дітей і на море вивезти( Хз скільки та клята війна ще буде🥲. А з татом відпочинемо в Україні