03 апреля в 18:21

Мені це пальто завелике, чи так і потрібно?

Дівчата, купила пальто зі знижкою в інтернеті, сьогодні прийшло. Наче і подобається, а наче і велике . Я так розумію воно оверсайз . Чи перешити пуговиці і буде вужчим . Гляньте ? Ще не розумію з чим його носити . Перше фото з сайту. 3 фото якщо пуговиці перешити. І чи буде воно актуальним ще рік-два?
43 8 3
Шеллар 03 апреля в 18:23
Мда, бомж-стайл у всій своїй красі. Виглядає, як що було на помийці те знайшли і вдягли.
Автор, Ви струнка, висока, навіщо Вам це уродство?
35 3 1
автор Котики-муркотики 03 апреля в 18:23
Судячи з ржущих смайликів, зараз буду повернення оформляти ))))
24 10 2
автор Котики-муркотики 03 апреля в 18:23
Ответ дляШеллар
Мда, бомж-стайл у всій своїй красі. Виглядає, як що було на помийці те знайшли і вдягли.
Автор, Ви струнка, висока, навіщо Вам це уродство?
Я 165 см, не висока
А я женатая 03 апреля в 18:23
Нащо воно вам?! Стремне. Рукав якось не дуже, чи то довгий,чт то широкий.
КинДза 03 апреля в 18:24
Так вроде ничего, на любителя, но рукав это ужас.
Файно Замало 03 апреля в 18:24
Ужас, возвращайте
Королева ганделику 03 апреля в 18:25
Ответ дляКотики-муркотики
Я 165 см, не висока
Ну ось
А воно явно на вищу особу
Велике воно вам і взагалі не ваша історія
мадам Везувий 03 апреля в 18:25
Жас, велике, рукав не Ваш.
Роздратована шкіра 03 апреля в 18:25
Несуразное...рукав, низ пальто подшит это пипец...
ДелиВерка 03 апреля в 18:27
Оно просто большое,и не качественное.
И з зачем вам это пальто,куда его носить,цвет ужасный
Конфиденциальность 03 апреля в 18:27
Ответ дляКотики-муркотики
Я 165 см, не висока
А можно вернуть назад?
Королева Сарказма 03 апреля в 18:27
Я бы вернула, но не только из-за оверсайз, а из-за того, что у него неправильный крой
2 1
90x60x90 03 апреля в 18:27
Автор, пальто - крутяк!
Єдине, як на мене, зріст у вас не для нього, рукав не сяде. А от по ширині воно вузьковате. Має бути вільним.
Але я би стпробувала одягнути із широкими джинсами/ брюками, але у мене стегна вужчі.
3 3 1
автор Котики-муркотики 03 апреля в 18:27
Ответ дляКонфиденциальность
А можно вернуть назад?
Да
Конфиденциальность 03 апреля в 18:28
Ответ дляКотики-муркотики
Да
Лучше верните
Миллениалка 03 апреля в 18:28
Страшно, очень страшно
муха в кедах 03 апреля в 18:30
очень странная расцветка. облезлая. и на мой взгляд, на размер больше, чем вам нужно.
Ворона 03 апреля в 18:30
Пальто огромное на вас. И совершенно вам не идет. Хотя не думаю что оно вообще кому-то идет.
marata 03 апреля в 18:30
Не прикрашає вас взагалі. Здавайте, скоро тепло буде )
автор Котики-муркотики 03 апреля в 18:30
Ответ дляРоздратована шкіра
Несуразное...рукав, низ пальто подшит это пипец...
Рукав підвернутий
Kusalochka 03 апреля в 18:31
Капец
Svs19 03 апреля в 18:31
Ответ дляКотики-муркотики
Судячи з ржущих смайликів, зараз буду повернення оформляти ))))
Надо укоротить рукав и низ . И хорошо отпарить
ЯспАкойнаЯ 03 апреля в 18:31
Автор рукав треба вкоротити. І можливо трохи довжини прибрати бо воно (вибачте) ніби на виріст на вас сидить.
Plushaa 03 апреля в 18:33
Мені в цілому не подобається, виглядає не актуально навіть на фото з сайту.
А у вас ще видно що воно не тримає форму, як пом‘яте.
Svs19 03 апреля в 18:33
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Автор рукав треба вкоротити. І можливо трохи довжини прибрати бо воно (вибачте) ніби на виріст на вас сидить.
Оно автора прибило к полу . Она как 🍄 боровик .
Надо на ладонь ниже колен . И рукав сделать на 1 см ниже косточки на запястье
Гл. Амурная 03 апреля в 18:34
Плечо низковато, у модели тоже спущено, но не так сильно, рукав длинноват
ВыФсеВрете 03 апреля в 18:34
автор.. ві для него сильно миниатюрная, как моя сестра одевает мой овер сайз при 178 на 164.
посадить можно.. но может проще вернуть
автор Котики-муркотики 03 апреля в 18:35
Ответ дляВыФсеВрете
автор.. ві для него сильно миниатюрная, как моя сестра одевает мой овер сайз при 178 на 164.
посадить можно.. но может проще вернуть
Хотіла хоть раз в житті купити пальто ))
Почекуха 03 апреля в 18:36
Вертайте взад його. Воно не овер, воно взагалі незрозуміле, костурбате, й на вищий зріст, як мінімум.
интайм_не_предлагать 03 апреля в 18:37
Ответ дляКотики-муркотики
Да
Повертайте. Я зазвичай в такі теми не лізу, але це не Ваше.. ніби дитина приміряє мамині речі )
Рукава Вам довгі, та й довжина.. не Ваше то пальто.