03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
НиннаВ 04 мая в 02:47
Автор, спасибо за добрые слова!
Бояукраїночка 04 мая в 04:39
Знаю несколько человек,кто на зароботки ездит,а так все дома как и мы.Однозначно,свой дом,своя родина,своя земля лучше всего.
9 3
Ваша величність 04 мая в 05:28
Ответ дляГорськ
Думаю,дуже багато хто сумує і хоче повернутися,але матеріальна ситуація не дозволяє.Багато країн дають виплати і житло і можна прожити.Того і змушені поки жити.
Не змушені.
А просто за чужий кошт простіше жити.
10 5
Ваша величність 04 мая в 05:34
Ответ дляКрасотка Дениза
Я бы сказала вам спасибо за светлый пост (и я без стеба),но на 3 году войны,имея дом,куда можно вернуться, странно как-то не замечать и не понимать, что у многих этого дома теперь просто нет. Мой дом остался в Мариуполе и,знаете,мне от вашего поста просто больно. Вам есть куда вернуться,к тому же в самый защищённый город нашей страны, а меня с ребёнком вы призываете куда возвращаться?
Як ви забабахали, маніпулятори. Україна велика, але тут працювати потрібно і брати відповідальність за себе і дитину.
А за кордоном на соціалі поки що рай. Тільки візьміть до уваги, що не на довго.
10 8 1
kitty cat 04 мая в 05:33
Я думаю многие хотят вернуться. И я когда вернулась, то конечно обниматься меня с людьми не тянуло и землю целовать, но я была очень счастлива и счастлива и довольна по сей день. Но, есть большое НО. Вы видите что творится ? Я уже молчу про мужчин, но они уже на женщин намекают. Я не хочу чтоб еще и женщин закрыли
7 4 1
Авокада 04 мая в 06:00
Ответ дляinresta
я сегодня ездила в метро, так парней старше 27-ти лет практически не было (((
потому что около метро тцк и в подземных переходах ловят...((
многие забили на то метро ((
3 3
Авокада 04 мая в 06:07
в Украине каждый день гибнут люди, тцк вылавливают мужчин, а вы зовёте кого и куда?
8 4
Авокада 04 мая в 06:10
Ответ дляПиона
Мені дуже шкода, що Ви втратили дім! Подумки Вас обіймаю! Якби моя воля, я б усі заморожені активи Раші вимагала б передати і пустити на побудову житла для таких людей як ви, які втратили дім через кацапських потвор!
не, вы начинайте донатить в фонд потерпевших из-за разрушенного жилья...прям сейчас.
6 3 1
Авокада 04 мая в 06:12
Ответ дляПиона
Я не пʼю взагалі. Лише на Новий рік можу келих шампанського випити.
Удалено администрацией...
Авокада 04 мая в 06:18
Ответ дляseami
Так щиро і зворушливо! Це важке і відповідальне рішення, яке кожен повинен приймати самостійно, але так приємно, що в нашому суспільстві залишаються добрі і сердечні люди, не дивлячись на жах, який проходе країна.
не проходе країна, а народ України.мирні і прості трудівники((
батальон Монако теж весь вистраждався (((
Авокада 04 мая в 06:21
Ответ дляПиона
Ого, ви потрудилися! А що таке? Я вірно там написала, що якби були нормальні поставки зброї, це б усе давно закінчилось.
як кажуть: якби в роті виросли гриби...ахаха
мрійниця ви наша (((
Авокада 04 мая в 06:25
Ответ дляПиона
Прямо так бісяться, не знають за що вже вкусити! І так, і сяк! Важко мабуть прийняти, що тут є майже нормальне життя.
живите сами ’майже нормальним життям’. ганьба и обесценивание !
9 2
Авокада 04 мая в 06:31
Ответ дляtremiz
Я периодически приезжаю на пару недель, но мое наблюдение, люди стали злее и появилось много ненависти.
Хотя очень скучаю по дому, возвращаться пока не буду.
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
18 6 1
Авокада 04 мая в 06:40
Ответ дляМиззери
А я скажу кто хочет возвращаться сначала просто приезжайте в гости на две недельки а потом принимайте окончательное решение
нет уж! сидите там, куда убежали ((
надеюсь эти ваши покатушки прекратят.
9 4 4
Оксана-004e 04 мая в 06:43
Ответ дляNathalie27
Мені так різануло оце «чекають Перемоги, щоб повернутися». Вибісило, але важко пояснити чому.

Пасивні очікувателі Перемоги - це повна хрінь.
А как надо ждать перемогу? Какие действия производить? Что лично вы делаете?
Оксана-004e 04 мая в 06:44
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Это все высокопарные слова, а жить где и есть что людям, без жильяни работы?
Авокада 04 мая в 06:45
Ответ дляОксана-004e
А как надо ждать перемогу? Какие действия производить? Что лично вы делаете?
а какое право вы имеете спрашивать не предоставив скрины или фото вашей помощи?
5 3
Оксана-004e 04 мая в 06:47
Ответ дляКрасотка Дениза
Я бы сказала вам спасибо за светлый пост (и я без стеба),но на 3 году войны,имея дом,куда можно вернуться, странно как-то не замечать и не понимать, что у многих этого дома теперь просто нет. Мой дом остался в Мариуполе и,знаете,мне от вашего поста просто больно. Вам есть куда вернуться,к тому же в самый защищённый город нашей страны, а меня с ребёнком вы призываете куда возвращаться?
Мой город по 5-7 раз за день обстреливают, работы нет, я не хочу возвращаться. Что бы что? Что бы какая то советчица меня в предатели родины не записала? Да пофиг. Ей на мою жизнь начхать, ее только лозунги занимают
13 2
Оксана-004e 04 мая в 06:50
Ответ дляNatal_ka91
Без образ, але ви як той політик що любить всіх і нікому нічим не допоможе по факту)) чекаєте де і куди?
Як нащ любимый зе. В инстаграмм под его дяками та побажанням здоровья народ уже открыто его поносит, а он все дякуэ кожному и кожнiй та рассказывает о каких то переговорах и встречах, угодах безпеки
8 1 1
meatlug 04 мая в 06:52
Ответ дляNathalie27
Хто хотів повернутись - вже давно в Україні. У інших є вагомі причини цього не робити.
Та не так і давно. От в квітні лишень колега повернулась. З Канади. І точно не вона остання.
Оксана-004e 04 мая в 06:53
Ответ дляПиона
Дякую Вам також за теплі слова! В такий час, щоб не зʼїхати з глузду, потрібно шукати опору під ногами. Нехай мої слова це «соломинка», але захотілося якось підтримати людей, які виїхали і яким погано.
Дать номер карты?
3 3
Оксана-004e 04 мая в 06:57
Удалено администрацией...
meatlug 04 мая в 06:58
Ответ для Кошкина мать
І квартира в Києві вбита 9000 грн, яку переселенцям не дуже то і хочуть давати в оренду (
Дійсно, де ще в Європі квартири в столиці по 200 євро….
4 4 2
Passiflora_ 04 мая в 07:01
Ответ дляПиона
Нехай! Але може прочитає людина і прийме рішення поїхати додому.
Звичайно, особливо мами хлопчиків. Та й будь яка мама, яка ввивезла дитину з цього дурдоому.
Якщо, що я тут. Але була б можливість все кинути - втекла б і не вагалась. Бо якось невтішна перспектива після слів деяких альтернативно обдарованих, що жінки мають йти на фронт операторами дронів та саперами, бо то не важко і їм по силам.
5 3
Оксана-004e 04 мая в 07:06
Ответ дляПиона
А ще мені що зробити, щоб якась невідома особа була задоволена? Ви часом нічого не переплутали, даючи вказівки? Давайте я буду допомагати таким чином, яким сама буду вважати за потрібне, а Ви будете допомагати тому і таким чином, як Ви вирішите.
О, доброта полезла
6 4
meatlug 04 мая в 07:07
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Не, ну это жесть. Автор написала, что будет рада возвращению выехавших. Выехавшие недовольны🤦
Ну так аргумент из рук рвут.
Оксана-004e 04 мая в 07:08
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
Так они ж это, экономику поддерживают
3 1
AnnaOst 04 мая в 07:10
Ответ дляВаша величність
Як ви забабахали, маніпулятори. Україна велика, але тут працювати потрібно і брати відповідальність за себе і дитину.
А за кордоном на соціалі поки що рай. Тільки візьміть до уваги, що не на довго.
Ви з Маріуполя, чи може з Бахмута, Авдіївки, Гуляйполя, Нової Каховки? Якщо ні, то краще не називати людину звідти маніпулятором, яка там в раю сидить на соціалі. Війна триває, можете і ви опинитися на місці жителів цих міст.
Про емпатію і совість я мовчу
7 2
Оксана-004e 04 мая в 07:10
Ответ дляАвокада
а какое право вы имеете спрашивать не предоставив скрины или фото вашей помощи?
Так я не призываю к активным действиям, как раз и спрашиваю - что надо делать, бро?
Авокада 04 мая в 07:10
Ответ дляОксана-004e
Так они ж это, экономику поддерживают
ну, прям как бомбас )) те тоже нас кормили...
1 1