Yuliya_1987• Изменено 03 апреля 2024

Прийом документів в школу в перший клас,медичні довідки. Київ

Підкажіть будь ласка щодо подачі документів в школу в перший клас. Медичні довідки необхідно зараз(при подачі документів) надавати чи перед навчальним роком (в серпні)?
Юля_Ваня• 03 апреля 2024
Якщо довідки вже готові, то зараз, якщо ні, то до 1 вересня

Тетяна23• 03 апреля 2024
До 31 травня можна донести
Юля_Ваня• 03 апреля 2024
Читайте нормативні документи, наприклад, наприклад наказ Департаменту освіти і науки міста Києва ’Про прийом до 1-х класів’, там все написано, і не вірте словам про ’31 травня’. Просто так зручніше школам, але це суперечить документам, якими ці школи мають керуватися при прийомі документів до 1-х класів.