ТебеОноНадось• 04 апреля 2024

Розшифруйте почерк лікаря

Не можу зрозуміти діагнози
Звернулися з підвищеним тиском
Курочка-чубаточка• 04 апреля 2024
Хах, такого всд я ещё не встречала вообще, всд ставят или когда нет никакого заболевания, чтобы отстали, или когда лень разбираться, чтобы отстали. У меня всд, у мужа всд, у мамы всд и у брата всд)

Lilian-nochka• 04 апреля 2024
А где само экг и узи сердца?)
СкрипяСердцем• 04 апреля 2024
Всд по придуманному врачем типу
Курочка-чубаточка• 04 апреля 2024
Кстати, да. А где эхо?
Губки-уточкой• 04 апреля 2024
Гіпертонічна хвороба 2 ст.
Гіпертрофічна кардіоміопатія ?
So_so• 04 апреля 2024
ВСД по гипертоническому типу. Это означает, что Вы обследованы и причины лежат в области психиатрии.
Губки-уточкой• 04 апреля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Всд по придуманному врачем типу
По гіпертонічному, швидше за все

Одна_на_всей_планете• 04 апреля 2024
ВСД по херзнаєякому типу - це не діагноз, це відписка. Шукайте іншого лікаря, який не використовує подібні діагнози.
Курочка-чубаточка• 04 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
По гіпертонічному, швидше за все
Но там совсем не похоже на гіпертонічному) больше на пікумотлому))
Одна_на_всей_планете• 04 апреля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
шо одне, шо друге - рівнозначно )))
пікумотлому навіть цікавіше звучить
Курочка-чубаточка• 04 апреля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
шо одне, шо друге - рівнозначно )))
пікумотлому навіть цікавіше звучить
Это точно
СкрипяСердцем• 04 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Там как то нету и близко букв похожих к гипертоническому.
В любом случае диагноз тот только на лоб врачу прилепить. Никакого смысла в нем нет
автор ТебеОноНадось • 04 апреля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую так і зробимо сину 21рік тиск 140 лікар каже це нормально якщо нічого не турбує але це не норма
Одна_на_всей_планете• 04 апреля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Вас ніхто не може змусити покладатися лише на думку одного-єдиного лікаря. Слава Богу ми маємо можливість ходити до різних. Тож якщо ваше материнське серце підказує рити далі — йдіть і дізнавайтеся причину. Для молодої людини слово «тиск» взагалі невластиве. Тож патологія або гострий стан якийсь точно є. Проблема його знайти та корегувати. А можливо й само по собі пройде.
Губки-уточкой• 04 апреля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це воно і є))) г схожа на п, п на к, у це е і р