Бюджетні готелі Туреччини без русні, існують?

І в яких регіонах їх менше? Кемер напевно не роглядати?
2 3
Леди_в_ночи 04 апреля в 12:04
Ні, скрізь є. Фетхіє менше
Області пітьми 04 апреля в 12:06
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні, скрізь є. Фетхіє менше
В 2021 году были в Олюденизе, 90% отеля были рашка(
Леди_в_ночи 04 апреля в 12:07
Ответ дляОбласті пітьми
В 2021 году были в Олюденизе, 90% отеля были рашка(
Там больше англичан все же 😅 я живу в Турции
Області пітьми 04 апреля в 12:09
Ответ дляЛеди_в_ночи
Там больше англичан все же 😅 я живу в Турции
Это был год когда были пожары и тогда рейсы с Англии были отменены, и заехали с рашки все.
Тогда мы собирались и нам сказали что в отеле мало из стран снг, а в итоге вышло так что там одна рашка была
Леди_в_ночи 04 апреля в 12:10
Ответ дляОбласті пітьми
Это был год когда были пожары и тогда рейсы с Англии были отменены, и заехали с рашки все.
Тогда мы собирались и нам сказали что в отеле мало из стран снг, а в итоге вышло так что там одна рашка была
Аа, понятно
БЦАшка 04 апреля в 12:13
Як це рашкінсони в Туреччині відпочивають?
А як же «вони лапті, не знають,що таке унітази вайфай і айфонів у них нема»
8 7 1
Сонечко 04 апреля в 12:16
В гугле поищите отели, которые отказались от брони номеров россиянам
Гл. Амурная 04 апреля в 12:21
Ответ дляБЦАшка
Як це рашкінсони в Туреччині відпочивають?
А як же «вони лапті, не знають,що таке унітази вайфай і айфонів у них нема»
напрямую летят ( а мы по двое суток едем (
Мозговая пилочка 04 апреля в 12:21
Ответ дляБЦАшка
Як це рашкінсони в Туреччині відпочивають?
А як же «вони лапті, не знають,що таке унітази вайфай і айфонів у них нема»
Их только в Турцию пока и пускают. В Греции и Хорватии их мало было в прошлом году
2 1 5
Гл. Амурная 04 апреля в 12:22
Ответ дляМозговая пилочка
Их только в Турцию пока и пускают. В Греции и Хорватии их мало было в прошлом году
Черногорию и Египет
Лялька в колисці 04 апреля в 12:25
Везде в Турции полно этого говна, автор.
О чем вы?
Может, в деревушках аскетических и нет, но там и инфраструктуры нет.
1 3
Лялька в колисці 04 апреля в 12:26
Ответ дляМозговая пилочка
Их только в Турцию пока и пускают. В Греции и Хорватии их мало было в прошлом году
На Майорке тоже не видела.
Пару раз встречали русскоязычных только, но украинцев. А так, немецкая дача
А_я_ЛОЖУ! 04 апреля в 12:27
Нет таких отелей, вообще нет, все отели Турции работают с росмией
Lizavel 04 апреля в 12:29
Смотрела отель один, так они так плакали,так плакали на своей странице после крокуса, лижут русским сраки и ждут их
3 3
автор А_мій_самий_самий 04 апреля в 12:38
в минулому році читала відгуки , Локеаніка Кемер і Босфорус Сіде , писали , що там мало їх . В Босфорус навіть гестрелейшн українка
Джонсонюк 04 апреля в 12:43
А що окрім Туреччини країн для відпочинку не існує?
Чи вас тільки ’по путьовке’ на олл інклюзів цікавить?
1 2 4
автор А_мій_самий_самий 04 апреля в 12:44
Ответ дляДжонсонюк
А що окрім Туреччини країн для відпочинку не існує?
Чи вас тільки ’по путьовке’ на олл інклюзів цікавить?
в такій ціні не існує, так мені потрібен олл, мені подобається Туреччина. В чому проблема?
2 1
Джонсонюк 04 апреля в 12:46
Ответ дляА_мій_самий_самий
в такій ціні не існує, так мені потрібен олл, мені подобається Туреччина. В чому проблема?
Проблема в тому, що ваші смаки подібні до рашкінських. Тому будете відпочивати разом з ними
8 1
автор А_мій_самий_самий 04 апреля в 13:04
Ответ дляДжонсонюк
Проблема в тому, що ваші смаки подібні до рашкінських. Тому будете відпочивати разом з ними
Мені здається проблема у Вас.
1. Вам немає чого відповісти по суті теми але всерівно написали.
2. В Туреччині відпочивають громадяни багатьох країн, в них також смаки подібні до рашкинських?
3. так, я буду відпочивати , і Вам вже не завадило б відпочити
Гл. Амурная 04 апреля в 13:06
Ответ дляДжонсонюк
Проблема в тому, що ваші смаки подібні до рашкінських. Тому будете відпочивати разом з ними
Так они везде, как тараканы, теперь нам прятаться и не отдыхать?
Форточка 04 апреля в 13:16
Они везде есть
Насрать
Пусть они нас бояться, буду ехать куда хочу
Гл. Амурная 04 апреля в 13:17
Ответ дляФорточка
Они везде есть
Насрать
Пусть они нас бояться, буду ехать куда хочу
Коротко и ясно
Гл. Амурная 04 апреля в 13:21
Кто-то долго печатает, tourdream наверное)
Mariia_touragent 04 апреля в 13:22
Cкрізь є. Щоб зменшити ймовірність їх максимальної ’концентрації’, можливо, варто дивитись варіанти, які не відповідають їх запитам - нема ’все включено’, більш тихі спокійні регіони/готелі з відповідним контингентом відпочиваючих (наприклад, Сіде і ’німецькі готелі’, Фетхіє/Олюденіз і готелі з відстанню до моря в кілька км.) ...АЛЕ! Тим самим Ви обмежуєте свій вибір...Відмовляєтесь від природи того ж Кемеру, зручного ’все включено’ і т.д,...Згодна з попередніми коментарями- не повиннні відмовлятись ми на їх користь.
Mariia_touragent 04 апреля в 13:25
Ответ дляФорточка
Они везде есть
Насрать
Пусть они нас бояться, буду ехать куда хочу
В турбізнесі ще так кажуть: ’Ми маємо заповнити Туреччину так, щоб їм місця не вистачило, або триста раз подумали чи варто’)
Мозговая пилочка 04 апреля в 13:37
Ответ дляЛялька в колисці
На Майорке тоже не видела.
Пару раз встречали русскоязычных только, но украинцев. А так, немецкая дача
В Испании живет знакомая- говорит полно русаков!
Лялька в колисці 04 апреля в 13:38
Ответ дляМозговая пилочка
В Испании живет знакомая- говорит полно русаков!
Я не видела, с радостью для себя отметила и галочку поставила, что вариант рабочий.
90% немцев и остальных по чуть.
Мозговая пилочка 04 апреля в 14:04
Ответ дляЛялька в колисці
Я не видела, с радостью для себя отметила и галочку поставила, что вариант рабочий.
90% немцев и остальных по чуть.
Они там полно, живут и имеют недвигу еще с давних пор
автор А_мій_самий_самий 04 апреля в 14:13
Ответ дляMariya.s
Cкрізь є. Щоб зменшити ймовірність їх максимальної ’концентрації’, можливо, варто дивитись варіанти, які не відповідають їх запитам - нема ’все включено’, більш тихі спокійні регіони/готелі з відповідним контингентом відпочиваючих (наприклад, Сіде і ’німецькі готелі’, Фетхіє/Олюденіз і готелі з відстанню до моря в кілька км.) ...АЛЕ! Тим самим Ви обмежуєте свій вибір...Відмовляєтесь від природи того ж Кемеру, зручного ’все включено’ і т.д,...Згодна з попередніми коментарями- не повиннні відмовлятись ми на їх користь.
Згодна! А Які готелі в Сіде порадили б розглянути? завжди Кемер раніше обирали..
Джонсонюк 04 апреля в 14:26
Ответ дляА_мій_самий_самий
Мені здається проблема у Вас.
1. Вам немає чого відповісти по суті теми але всерівно написали.
2. В Туреччині відпочивають громадяни багатьох країн, в них також смаки подібні до рашкинських?
3. так, я буду відпочивати , і Вам вже не завадило б відпочити
Безліч країн з пляжним відпочінком кращих за Туреччину: Іспанія, Греція, Кіпр, Португалія, Італія, Хорватія. Невже не хочеться трошки розширити свої горизонти і спробувати, щось окрім Туреччини і Єгипту?